אינדקס עורכי דין | פסיקה | המגזין | טפסים | פסקדין Live | משאלים | שירותים משפטיים | פורום עורכי דין נגישות
חיפוש עורכי דין
מיקומך באתר: עמוד ראשי >> עורך דין ומשרדי עורכי דין >> בנקים >> תל-אביב >> מאיה לביא משרד עורכי דין

מאיה לביא משרד עורכי דין

מאיה לביא משרד עורכי דין

מאיה לביא משרד עורכי דין

תחומי עיסוק: בנקים, פשיטת רגל, פירוקים והקפאות הליכים, דיני חוזים, חדלות פירעון, ירושות וצוואות, ליטיגציה, ליווי עסקי, משפט אזרחי , עסקאות מכר דירה, צווי מניעה, הסכמי ממון, ערבויות ושטרות

משרד עורכי דין מאיה לביא הינו משרד המעניק יעוץ משפטי איכותי בתחום המשפט אזרחי- מסחרי המשרד הוקם על ידי עורכת הדין מאיה לביא ,אשר שימשה בעבר בעבודתה במשרדים קודמים כיועצת משפטית חיצונית למוסדות בנקאיים. עורכת הדין לביא חברה בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 2004.

משרד עורכי דין מאיה לביא מספק את שירותיו המשפטיים בתחומים המגוונים עם דגש על  התחומים הבאים

דיני בנקאות - המשרד מייצג גופים, חברות ולקוחות פרטיים מול המערכת הבנקאית.

חשבון מוגבל - המשרד פעול במסגרת החוק לשם ערעור לבית המשפט כנגד החלטת הבנק להגביל את חשבונכם. המשרד יעשה כמיטב יכולתו, להגיע למצב בו בית המשפט יחליט להורות לבנק לבטל את ההחלטה ולשחרר לחופשי את חשבון הבנק שלכם.

לשם כך המשרד השתמש בכל הכלים המשפטיים החוקיים העומדים לרשותו, כדי למנוע רישום של הלקוח במרשם הלקוחות שהוגבלו, משום שהמשמעות של רישום שכזה יוצר קושי בהתנהלות פיננסית בשל הגבלות על פתיחת חשבון שיקים, קבלת כרטיס אשראי, קבלת הלוואה, קבלת קו אשראי ועוד. הסימון במערכת הבנקאית ובמערכות המידע השונות נשמר לתקופה של 7 שנים. בין היתר,  המשרד יבדוק באופן מקצועי ופרטני האם מדובר בטעויות בתום לב של הבנק או של הלקוח והאם הבנק פעל לפי הכללים.

לביטול הגבלת חשבון בנק ישנה חשיבות נוספת והיא מניעה של מצב עתידי בו הלקוח יוכרז כלקוח מוגבל בנסיבות מחמירות, ולכן המשרד הפעל עוד בשלב המוקדם על מנת למנוע מלקוחות המשרד להיכנס להגדרה של לקוח מוגבל. במסגרת הפעולות שהמשרד יבצע , בין היתר יבדוק ביסודיות את נסיבות החזרתו של כל שיק ושיק, וזאת כדי להגיע למצב בו יבוטלו שיקים שסורבו בחשבון שלא כדין. מטרת המשרד הינה לפעול בהקדם האפשרי לקבלת צו זמני באופן מיידי, וזאת לשם ביטול הגבלת החשבון בתקופת ההמתנה לתוצאות הערעור.

המשרד למוד ניסיון ויפעל עבורכם לפתיחת הליך משפטי מהיר בבית משפט השלום, וזאת מתוך הכרה מלאה שהלקוח עומד בראש סדר העדיפויות של המשרד, וזוכה לשירות מקצועי ואדיב. המשרד מעניק תמיכה וליווי מלא, החל משלב הייעוץ וההדרכה הראשוניים ועד לייצוג משפטי מכוון מטרה שהיא קבלת מלוא זכויות הלקוח כפי שחוקי המדינה מציעים לו.

תביעות בנקים – המשרד  לשירותכם בדיוק בשביל לבחון ולייעץ לכם לעניין הזכויות המשפטיות להן הינכם זכאים. כולנו מסתייעים בבנקים על מנת שנוכל להתנהל כלכלית, כיחידים או כעסקים, אולם לעיתים הבנק אינו מקל עלינו אלא להיפך, מקשה על פעילותינו הכלכלית. זה יכול להיות בדרך של סירוב למסגרת אשראי, כיבוד שיק דחוי טרם זמנו, חסימת כרטיס אשראי, עיקול שלא הוסר, איחור באישור הרשאה, פעילויות בחשבון רדום ועוד. כאשר הינכם נקלעים "למשבר" מול הבנק, דעו שהמשרד כאן לצידכם. המשרד יגייס את כל ניסיונו המשפטי הרב כדי לתקן את העוול שנגרם לכם, קטן כגדול. זיהיתם העברה מחשבונכם ללא אישורכם או חייבו אתכם בסכום כלשהו ללא ידיעתכם? פנו אלינו ללא דיחוי וצוות המשרד ידאג לבצע הכל עבורכם.

למרות שהנכם סבורים שבנק הינו גוף גדול וחזק לעומתכם, המשרד יודע בוודאות כי קיימות עילה רבות דווקא לזכותכם. אין זה נדיר שבנק מפר את חובת האמון או הזהירות שלו כלפי לקוחותיו, ומשרד הבחן עבורכם את מכלול העובדות על מנת להציג בפניכם את סיכויי ההצלחה של טענותיכם. המשרד יוודא עבורכם כי הבנק שלכם ממלא את חובו ותפקידו הציבורי כלפיכם.

האינטרס העיקרי של המשרד הוא להבטיח לכם שהבנק ישמור על האינטרסים שלכם כלקוחות הבנק. המשרד יבדוק יחד עמכם באם הבנק נהג ברשלנות כלפיכם, באם הבנק הפר את חובותיו החוזיות כלפיכם ובאם הבנק אכן נהג עמכם בתום לב כפי שמצופה ממנו.

הסדר חובות מול הנושים, הבנקים והרשויות - המשרד מעמיד ללקוחותיו את המקצועיות המשפטית של צוות המשרד, וזאת במקביל לזמינות ויחס אישי. במסגרת עבודת המשרד שידאג לשנות את תנאי החוב של הלקוח מול הנושים שלו. טובת הלקוח לנגד עינינו בכל שלב של התהליך המשפטי. המשרד יקטין את מצוקתכם הפיננסית וידאג לשפר את הנזילות שלכם, כך שתוכלו לחזור להמשך פעילות רגילה לאחר שהמשרד ידאג לדון מחדש בתנאי חובותיכם.

המשרד מתחייב כלפי לקוחותיו להשתמש בניסיונו המשפטי על מנת להגיע להסכמה חוזית מול הנושים ולהקטין את גובה חובכם כלפיהם, וזאת אף מחוץ לכותלי בית המשפט. המשרד יבצע עבורכם את הפעילויות הרבות הנדרשות, לרבות מו"מ מול נושים, רשויות המס, בנקים וספקים. מעבר להפחתת החוב, נלחץ גם על הארכת תנאי התשלום, וזאת על מנת לאפשר לכם לחזור לפעילות שגרתית בצורה חלקה יותר.

פשיטת רגל - המשרד מגיש בקשה מטעם החייב להכרזתו כפושט רגל, מתוך מטרה שינתן נגדו צו כינוס נכסים במהירות המירבית. לאחר מתן צו כינוס הנכסים מעוכבים הליכי הגבייה וההליכים המשפטיים בכללותם כנגד החייב.

לצו כינוס הנכסים למעשה שתי מטרות. האחת - הגנה על נכסי החייב מפני הליכים שמופעלים נגדו במסגרת הוצאה לפועל בתיקים פרטניים. השניה - מניעת הברחת נכסים ע"י החייב.

המטרה היא כי לאחר שלב מתן צו כינוס הנכסים נגד החייב, יוכרז החייב כפושט רגל. לעניין זה יודגש כי החייב רשאי, בטרם ההכרזה על היותו פושט רגל, להציע לנושיו הצעה להסדר. הצעת הסדר נושים שכזו, במידה ותתקבל ע"י נושי החייב, ותאושר ע"י בית המשפט, עשויה להביא אתת הליכי פשיטת הרגל לסיום מוקדם ולמתן הפטר לחייב.

המשרד עוסק בניהול הליך פשיטת רגל עבור החייב, תוך השגת התוצאה הטובה ביותר עבור הלקוח.

כינוס נכסים - המשרד מעניק שרות בניהול הליכי כינוס נכסים ומעניקה ללקוחותיה טיפול משפטי יעיל ומהיר.

ליטיגציה - המשרד מציע ללקוחותיו נסיון רב בייצוג והופעה בבתי משפט ובבתי דין (ליטיגציה) בכל הערכאות לרבות ייצוג והופעה במוסדות בוררות ובפני גופים שיפוטיים ושלטוניים, עו"ד מאיה לביא בעלת ניסיון רב בהליכי ליטיגציה בתיקים בהיקפים של מאות אלפי ₪ כחלק מעבודתה כעו"ד במחלקת ליטיגציה במשרדים הקודמים שבהן הועסקה בארץ.

תחומי הליטיגציה העיקרים בהם עוסק המשרד הם:

 • תביעות כספיות אזרחיות לרבות המרצות פתיחה ותביעות למתן פיצוי בגין הפרת הסכם
 • הליכים דחופים למתן צווים זמניים – צווי מניעה ,עיקולים, כינוס נכסים
 • הליכים משפטיים ותביעות בתחום המקרקעין לרבות תביעות לסילוק יד וסילוק פולשים, תביעות הנוגעות לזכויות במקרקעין
 • הליכים משפטיים בתחום הבנקאות
 • הליכים משפטיים הנוגעים לירושות ,צוואות, עזבנות לרבות הליכים לפני רשם הירושות, הליכים משפטיים בבתי המשפט
 • ייצוג חייבים וזוכים בלשכות ההוצל"פ

הוצאה לפועל - המשרד ינצל את כל הכלים המתאימים לכך, בצורה הטובה ביותר.

בין היתר יעשה שימוש מושכל, על פי המצב, באמצעים כגון:

 • מכתבי התראה מעורך הדין
 • הטלת עיקולים ישירות על נכסי החייב
 • הטלת עיקולים על צדדים נוספים, כאמצעי לחץ לצורך הגעה להסדר
 • ביצוע חקירות כלכליות שונות לרבות חקירת יכולת ובירור אודות מצב הנכסים הנזילים והלא נזילים של החייב
 • שימוש בסנקציות נוספות - הטל הגבלות על החייב, כגון: הגבלה על רשיון נהיגה, הגבלה על דרכון, הגבלה בבנק ישראל וכדומה

השימוש בכלים הנכונים ובזמן הנכון יבטיחו את השגת התוצאה הטובה ביותר האפשרית.

משרד עורכי דין מאיה לביא צבר ניסיון ומוניטין בייצוג לקוחותיו בבתי המשפט השונים בלשכות ההוצל"פ. בין לקוחות המשרד נמנים אנשי עסקים, חברות פרטיות מובילות בתחומן ולקוחות פרטיים.

הסדר חובות - תהליך משפטי זה נועד לאפשר ללקוחותינו להתחיל "לחיות מחדש", לאחר מחיקת ההצמדות והריביות המופרזות, תוך שתשימו בצד את החששות מפני עיקולים ומאסרים. הסדרת החובות מאפשרת ללקוחותינו לשים מאחוריהם הליכים של פשיטת רגל. למשרדינו הידע והניסיון להשתמש בכלים המשפטיים המתאימים על מנת לסייע בידכם לשים מאחוריכם את חובות העבר ולפתוח דך חדש וחיובי בחייכם.

המשרד מעמיד ללקוחותיו את המקצועיות המשפטית של צוות המשרד, וזאת במקביל לזמינות ויחס אישי. במסגרת זו המשרד ידאג לשנות את תנאי החוב של הלקוח מול הנושים שלו. טובת הלקוח לנגד עינינו בכל שלב של התהליך המשפטי. המשרד יקטין את מצוקתכם הפיננסית וידאג לשפר את הנזילות שלכם, כך שתוכלו לחזור להמשך פעילות רגילה לאחר שידאג לדון מחדש בתנאי חובותיכם.

המשרד מתחייב כלפי לקוחותיו להשתמש בניסיונו המשפטי על מנת להגיע להסכמה חוזית מול הנושים ולהקטין את גובה חובכם כלפיהם, וזאת אף מחוץ לכותלי בית המשפט. המשרד יבצע עבורכם את הפעילויות הרבות הנדרשות, לרבות מו"מ מול נושים, רשויות המס, בנקים וספקים. מעבר להפחתת החוב, נלחץ גם על הארכת תנאי התשלום, וזאת על מנת לאפשר לכם לחזור לפעילות שגרתית בצורה חלקה יותר.

דיני חוזים ומסחר - המשרד מעניק שירות בייעוץ משפטי איכותי בתחום המשפט האזרחי מסחרי.

משפט אזרחי מסחרי - המשרד עוסק בייצוג בעלי דין בעניינים אזרחים שונים ומגוונים כגון:

 • תביעות כספיות
 • טיפול בסכסוכים מסחריים
 • אכיפת חוזה
 • תביעת פיצויים
 • ענייני חברות,שותפויות ותאגידים אחרים

למשרד ניסיון רב שנרכש ונבנה לאורך שנים המאפשר ללקוחותיו להינות משירות יעיל, אמין יסודי ומקצועי במטרה להשיג אחוזי הצלחה גבוהים בהליכים המשפטיים

דיני מקרקעין - המשרד עוסק בליווי צמוד של לקוחותיו במגוון רחב של עסקאות במקרקעין, כגון:

 • הסכמי מכר ורכישת נכסים פרטיים ועסקיים
 • עסקאות קומבינציה
 • רישום בתים משותפים
 • רישום הערת אזהרה
 • עריכת הסכמי שכירות

דיני ירושה וצוואה - המשרד עוסק בעריכת צוואות לרבות צוואה משותפת וצוואה "הדדית", הגשת בקשות לצו קיום צוואה ו/או לצו ירושה, ניהול עיזבון, וייצוג יורשים בהליך התנגדות לצוואה/ירושה.

המשרד הינו בעל ידע בתחום ומבטיח ללקוחותיו כי עריכת הצוואה תיערך באופן מקצועי ברור וחד משמעי וישקף נכונה את רצון המצווה.

מייסדת המשרד עו"ד מאיה לביא:

עו"ד מאיה לביא רכשה מיומנות בהליכי מימוש משכונות ומשכנתאות מטעם הבנק במסגרת ההוצאה לפועל. לאור הניסיון הרב שצברה עבור משרדה והיכולת לייצג את לקוחותיה באופן המקצועי ביותר תוך השגת התוצאה המיטבית עבורם.

כמו כן, עו"ד מאיה לביא בעלת ניסיון רב בניהול הליכי כינוס נכסים ומעניקה ללקוחותיה טיפול משפטי יעיל ומהיר.
המטרה העומדת לנגד עיניה של עו"ד לביא הינה מכירת הנכס למרבה במחיר, וזאת תוך פיקוח וניהול הנכס עד לסיום הליך המכר.

תעודות והסמכות:

 • מוסמכת כעו"ד בישראל משנת 2004

תפקידים שעו"ד מאיה לביא לקח / לוקחת בהם חלק

 • שימשה בעבר בעבודתה, במשרדים קודמים, כיועצת משפטית חיצונית למוסדות בנקאיים
 • שימשה בעבר בתפקידה במשרד קודם בו עבדה כשכירה, כעורכת דין חיצונית למוסדות בנקאיים, דבר אשר הקנה לעו"ד לביא ניסיון רב במתן יעוץ משפטי שוטף לתאגידים בנקאיים, במסגרת תביעות כספיות כנגד לקוחות הבנק
 • שימשה בעבר בעבודתה במשרדים קודמים כעורכת דין חיצונית למספר תאגידים בנקאיים וצברה עקב כך ניסיון משפטי נרחב בנושא חדלות פירעון, פירוקים ופשיטת רגל
 • חברה בוועדת הבנקאות כינוסים וחדלות פירעון, אירגוניים בינלאומיים בלשכת עו"ד
 • חברה בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 2004
 • חברה בוועדהבנקאות מטעם לשכת עורכי דין
 • חברה בוועדה חדלות פרעון מטעם לשכת עורכי דין

המשרד לביא מעניק ללקוחותיו שירות אמין, מקצועי ויעיל תוך מציאת פתרונות יצירתיים וייחודיים עבור לקוחותיו כולל פתרון בהכוונה, ליווי והדרכה ומתאפיין באיכות מקצועית ואנושית והגינות כלפי לקוחותיו.

משרד עורכי דין מאיה לביא חרט על דגלו מתן יחס ושירות אישי לכל לקוח וטיפול מעמיק ויסודי בפתרון כל בעיה משפטית שעולה על שולחנו.

אנו כאן בשבילכם, נשמח לייעץ לכם בכל נושא משפטי.כתבות


מאמרים


פסקי דיןשירותים משפטיים

חיפוש עורך דין לפי עיר :
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספותכתבות נוספות בתחום בנקים

כל הזכויות שמורות לפסקדין - אתר המשפט הישראלי
הוקם ע"י מערכות מודרניות בע"מ