אינדקס עורכי דין | פסיקה | המגזין | טפסים | פסקדין Live | משאלים | שירותים משפטיים | פורום עורכי דין נגישות
חיפוש עורכי דין
מיקומך באתר: עמוד ראשי >> חדשות המשפט • פסקדין אתר המשפט הישראלי

חדשות המשפט • פסקדין אתר המשפט הישראלי

עורך דין ביטוח לאומי, 7,200 בדיקות בשנה עשו את שלהן: גניקולוג הוכר כנפגע עבודה 7,200 בדיקות בשנה עשו את שלהן: גניקולוג הוכר כנפגע עבודה
ביטוח לאומי טען שבעיות הגב של הרופא לא קשורות לתנאי עבודתו אך אורתופד שמינה בית הדין אישר, כי תנועות חוזרות של כיפוף ויישור גב בזמן בדיקות וניתוחים היו אחד הגורמים למחלה הניוונית שהתפרצה אצלו.

עורך דין, פסילת הספרים בוטלה – פקיד השומה ישלם לנישומים הוצאות פסילת הספרים בוטלה – פקיד השומה ישלם לנישומים הוצאות
פקיד השומה החליט לפסול ספרי שותפים במשרד רואי חשבון לשנת 2017 לאחר ביקורת בה נמצאו העברות בנקאיות שלא דווחו. בית המשפט אישר הסכם פשרה אליו הגיעו הצדדים ומתח ביקורת על התנהלות פקיד השומה.

עורך דין דיני משפחה, המחוזי לביהמ"ש למשפחה: כל המחירים עולים, ורק צרכי הילדים לא משתנים? המחוזי לביהמ"ש למשפחה: כל המחירים עולים, ורק צרכי הילדים לא משתנים?
ברוב של שניים מול אחד, ביהמ"ש המחוזי בת"א דחה ערעור של אב גרוש על סכום המזונות שבו חויב. בדרך אגב, סגנית ביהמ"ש יהודית שבח, הבהירה שיש לשנות ולעדכן את סכום "צרכי הילדים", שמזה שנים קפא על שמריו.

עוד ביטוח, נפצע בדרך מבי"ס – המועצה וחב' הביטוח ישלמו כ-210 אלף ש' נפצע בדרך מבי"ס – המועצה וחב' הביטוח ישלמו כ-210 אלף ש'
11 שנים אחרי הפגיעה קיבל ביהמ"ש את תביעתו של הצעיר. המועצה המקומית תשתתף בפיצוי כיוון שהחברה שאצלה ערכה את ביטוח התאונות האישיות לתלמידים קרסה.

דיני משפחה, תוספת של 1,800 ש' למזונות: האב לא חויב במימון מגורים שלא בצדק תוספת של 1,800 ש' למזונות: האב לא חויב במימון מגורים
המחוזי אמנם סרב להגדלת המזונות עצמם אך חייב את האב – שמסרב להיפגש עם בנותיו מזה כשנתיים – להשתתף בתשלומי המשכנתה על הדירה בה הן מתגוררות עם אמן.

עורך דין ביטוח לאומי, אף שלא התגוררו ביחד במשך שנים רבות, אלמנת המנוח תקבל קצבת שארים אף שלא התגוררו ביחד במשך שנים רבות, אלמנת המנוח תקבל קצבת שארים
המוסד לביטוח לאומי שלל קצבת שארים של אלמנה כיוון שהיא ובעלה הפסיקו לנהל משק בית משותף מ-1996. אלא שבית הדין קבע כי מדובר במקרה ייחודי, שבו הפרידה הפיזית נבעה מתוך אילוץ, ולא היתה "פרידה מהותית".

עורך דין לשון הרע, בעלי מסעדה האשימו עובד בגניבה – ישלמו לו 100,000 ש' פיצויי לשון הרע בעלי מסעדה האשימו עובד בגניבה – ישלמו לו 100,000 ש' פיצויי לשון הרע
בעלי מתחם מסעדות באילת הפיצו מסרון ומייל לרשימת מסעדנים בעיר, בהם טענו כי מנהל שפיטרו הוא "גנב" וביקשו להיזהר מ"הנוולה". בית הדין התייחס לעניין בחומרה וקבע כי מדובר בביוש והלבנת פנים.

עורך דין משפחה, דין שווה לאב הביולוגי ובן זוגו: ההורות תוכר מיום הלידה דין שווה לאב הביולוגי ובן זוגו: ההורות תוכר מיום הלידה
שופטת ביהמ"ש למשפחה איריס אילוטוביץ' סגל קבעה כי אין סיבה "לדחות" את הורותו של בן הזוג למועד הוצאת הצו המשפטי. אם בעיני הילדה הוא אביה מיום לידתה – אז למה לקבוע שההורות חלה מיום שרירותי אחר?

עיריית י-ם חויבה לשלם גמלת שארים לידועה בציבור עיריית י-ם חויבה לשלם גמלת שארים לידועה בציבור
העירייה סירבה להכיר בזכאות זוגתו של גמלאי מנוח משום שלטענתה לא הוכח שהיא גרה עמו ב-3 השנים האחרונות לחייו. אלא שעדויות, תמונות ומסמכים שהגישה האישה הוכיחו לעירייה שטעתה.

עורך דין משפחה, קיבלו צו הורות – אף שהגישו את הבקשה 5 שנים לאחר הלידה קיבלו צו הורות – אף שהגישו את הבקשה 5 שנים לאחר הלידה
בית המשפט למשפחה בתל אביב קיבל בקשה של בנות זוג להכרה באם הלא ביולוגית כהורה, ללא תסקיר. המדינה התנגדה לבקשה בשל הנחיות שקובעות שיש להגיש אותה בתוך 90 יום מהלידה.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 > >>

עורכי דין בתחום

כל החדשות החמות מעולם המשפט, סיקור נרחב של פסקי דין על ידי עורכי דין במגוון תחומים אקטואליים

 

שירותים משפטיים

חיפוש עורך דין לפי עיר :
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
כל הזכויות שמורות לפסקדין - אתר המשפט הישראלי
הוקם ע"י מערכות מודרניות בע"מ