אינדקס עורכי דין | פסיקה | המגזין | טפסים | פסקדין Live | משאלים | שירותים משפטיים | פורום עורכי דין נגישות
חיפוש עורכי דין

גילה פרין, עו"ד

גילה פרין, עו"ד
פניה אישית
מאת *
טלפון *
אימייל
נושא *
תוכן


משרד ראשי :
אתר אינטרנט
אזור
אזור השרון והסביבה
כתובת
דרך הברוש 1 א מושב ירקונה
עיר
טלפון

גילה פרין, עו"ד

0508004722

תחומי עיסוק: ירושות וצוואות, מקרקעין ונדל"ן, נדל"ן, עסקאות מכר דירה, מיסוי נדל"ן, אפוטרופסות, הסכמי ממון, ייפוי כוח מתמשך, קבוצות רכישה, מושבים וקיבוצים , נוטריון, נחלות ומשקים במושבים

משרדי הוקם בשנת 1994.  לאורך השנים אני מלווה משפטית אנשים בצמתים גורליים בחייהם לקבלת ההחלטות הנכונות עבורם בנוגע לעתידם האישי, המשפחתי והכלכלי. זאת אם ברכישה או במכירה של נכס, בעריכת צוואות, יפוי כח מתמשך,  טיפול בהעברות במתנה בין-דוריות ובמיסוד חוזי של חיים זוגיים משותפים.
כך אני מספקת מעטפת פתרונות משפטיים כוללת עבור נושאים אישים ומשפחתיים מגוונים, בשלבים שונים של החיים.

אני עושה זאת באמצעות ליווי עסקאות נדל"ן, יעוץ לחסכון במס, חוזי מתנה, עריכת צוואות, הסכמי ממון ויפוי כח מתמשך. בתכנון נכון, צופה פני עתיד ו'תפור' בדיוק לצרכי הלקוח, אני מאפשרת ללקוחותי חסכון כספי ושקט נפשי באשר לעתידם הכלכלי, האישי והמשפחתי.

אני מביאה עימי 30 שנות מומחיות, ידע מצטבר ומתחדש, נסיון מגוון בטיפול בלקוחות רבים בתחום המקרקעין, צוואות-ירושות ויפוי כח מתמשך. הכל בנאמנות בלתי מתפשרת, בשירות אישי ואדיב ובזמינות מיוחדת.

אני מייצגת לקוחות בתחום המקרקעין/נדל"ן, הן במגזר העירוני והן במגזר המושבי, בעסקאות מכר יד שניה, עסקאות רכישה מקבלן, שכירויות/רכישת קרקעות ונחלות, קבוצות רכישה, עריכת הסכמי שיתוף במקרקעין, טיפול בהסכמי מתנה פנים-משפחתיים והעברות רכוש בין דוריות.. אני מעניקה לכל רוכש ו/או מוכר נכס נדל"ני , שרות מקיף וממצה, במסגרתו מלווה אני את הלקוח, יד ביד, החל משלב טרום ההתקשרות בעסקה ועד לסיומה המוצלח: מדריכה את הלקוח לגבי הערכות מתאימה שלפני הרכישה או המכירה, לגבי הכנת הנכס טרם המכירה, לגבי התנהלות נכונה במו"מ, בודקת ביסודיות את נתוני הנכס, מייעצת בנוגע להליך נטילת המימון לעסקה , מעניקה יעוץ אישי וצמוד במהלך העסקה ומוודאת סיומה הנכון ברישום.

כמו כן גם אני מתמחה גם בניהול עסקות מכר בדירות במגזר העירוני , בבתים צמודי קרקע, בעסקאות במושבים ובהרחבות במושבים. זאת על כל ההבטים והמאפיינים המאוד מיוחדים לעסקאות מסוג זה.

אני מנוסה בסוגיות המיוחדות של הירושה וגם של העברות ללא תמורה (במתנה) של נכסים משפחתיים.

יתרוני הבולט הוא בהיותי גם מושבניקית מעל 50 שנה ובזכות זאת אני מכירה אישית את סוגיית המושבים ואת אופן התנהלותם בהעברות משפחתיות ובעסקאות מכר.

אני מטפלת בתחום צוואות וירושות וכן מייצגת בעניני מינוי אפוטרופסים, עריכת יפוי כח מתמשך ויעוץ בנוגע להסכמי ממון בין בני זוג. הטיפול כולל: עריכת צוואות עבור המורישים בתכנון העזבון, יעוץ וליווי יורשים בהוצאת צווי ירושה ו/או צווי קיום צוואה, הגשת בקשות למינוי אפוטרופסים, ניסוח הסכמי ממון.  הכל תוך יישום ידע רב שנים, הנוגע להיבט המשפטי, להשפעות המיסוי ולהשלכות הכספיות, האישיות והמשפחתיות, הן על המורישים, הן על היורשים והן על כל שאר המעורבים.

בין תפקידי ופעילותי החברתית התנדבותית ,אני מכהנת מעל 20 שנה כחברה מן המנין במליאת המועצה דרום-השרון.
במסגרת תפקידי הרבים במועצה שימשתי, במשך שנים גם כחברה בועדת התכנון והבניה וכיום אנוכי יו"ר ועדת הביקורת המועצתית ומבקרת העמותות המועצתיות כגון: עמותת החבר הותיק ועמותת תרבות נוער וספורט .

אני מייחסת חשיבות עליונה להתמקצעות ולהתעדכנות בחידושים משפטיים בחקיקה ופסיקה. לכן מקפידה להשתלם באופן שוטף וכן ללמוד ולהתקדם כל העת. הכל למען הלקוח ואיכות הטיפול המשפטי אשר אני מעניקה לו.

בעבודתי אני מיישמת במשרדי, בהצלחה רבה, עקרונות של מקצוענות, יסודיות, רמת שירות גבוהה. זאת לצד אמינות לא מתפשרת, אכפתיות, אדיבות, זמינות ומתן אוזן קשבת אמיתית ללקוח. הכל לשם מימוש רצון הלקוח , בדרך הנכונה והנבונה ביותר עבורו.   

כדי להגן על רכושכם, על כל היקר לכם ולהיות עם "אצבע על הדופק" - מוזמנים עכשיו להצטרף ב'אהבתי' לדף הפייסבוק –  גילה פרין עו"דמאמרים


כתבותשירותים משפטיים

חיפוש עורך דין לפי עיר :
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספותכתבות נוספות בתחום ירושות וצוואות

כל הזכויות שמורות לפסקדין - אתר המשפט הישראלי
הוקם ע"י מערכות מודרניות בע"מ