אינדקס עורכי דין | פסיקה | המגזין | חקיקה | כתבי טענות | טפסים | TV | משאלים | שירותים משפטיים | פורום עורכי דין נגישות
חיפוש עורכי דין
מיקומך באתר: עמוד ראשי >> חדשות המשפט • פסקדין אתר המשפט הישראלי

חדשות המשפט • פסקדין אתר המשפט הישראלי

עורך דין לשון הרע, שיתוף סרטון בתוספת פוסט בפייסבוק יעלה לצעיר אלפי שקלים שיתוף סרטון בתוספת פוסט בפייסבוק יעלה לצעיר אלפי שקלים
הנתבע שיתף סרטון בו נראים נערים מתעללים בכלב, כולל רשימה של שמות הנערים המופיעים בו. בבית המשפט התברר שהוא לא ממש בדק את הפרטים לפני שפרסם אותם.

עורך דין נזיקין, חלה בסרטן עור וטען: זה בגלל החשיפה לשמש בשירות הצבאי חלה בסרטן עור וטען: זה בגלל החשיפה לשמש בשירות הצבאי
טכנאי בצה"ל חלה במלנומה. משרד הביטחון קבע שהחשיפה לשמש החמירה את המחלה שהייתה לחייל נטייה לחלות בה. אך ביהמ"ש קבע שהשירות גרם למחלה.

עורך דין נזיקין, עיריית ראשל"צ תשלם פיצויים על כך שהפעילה ספרייה "לדתיים בלבד" עיריית ראשל"צ תשלם פיצויים על כך שהפעילה ספרייה "לדתיים בלבד"
פעם בשבוע הופעלה תכנית להנגשת ספריות לציבור הדתי. בית המשפט קבע כי אף שהעירייה פעלה בתום לב, מדובר בהפליה פסולה.

עורך דין נזיקין, רוכבת אופניים נבהלה ונפלה – "קרנית" תפצה רוכבת אופניים נבהלה ונפלה – "קרנית" תפצה
הנפגעת רכבה בכביש 4 כשלפתע נבהלה מרכב שהגיח מולה, בלמה בעוצמה ונפלה. ביהמ"ש קבע כי אף על פי שהרכב לא פגע בה – מדובר בתאונת דרכים.

עורך דין נזיקין, נפגע מנפל בשטח אש – משרד הביטחון ישלם 379,000 שקל נפגע מנפל בשטח אש – משרד הביטחון ישלם 379,000 שקל
הצעיר טען שהצבא התרשל כי לא הזהיר בנוגע לנפלים של תחמושת באזור ולא דאג לפנותם. ביהמ"ש קיבל את התביעה וקבע שמשרד הביטחון לא פעל כמצופה ממנו.

עורך דין תובענות ייצוגיות, ייצוגית נגד עיריית רחובות: גבתה ארנונה שלא כדין ייצוגית נגד עיריית רחובות: גבתה ארנונה שלא כדין
בבקשה שאושרה בבית המשפט המחוזי מרכז נטען כי העירייה גבתה מבעלי מלאכה ארנונה בשיעור של פי 3 מהתעריף המרבי המותר על פי תקנות ההסדרים במשק.

עורך דין ירושות וצוואות, ששה אחים נאבקו על ירושת הוריהם, שבסופו של דבר תחולק שווה בשווה ששה אחים נאבקו על ירושת הוריהם, שבסופו של דבר תחולק שווה בשווה
ההורים ערכו צוואה הדדית בה הורישו את רכושם לששת ילדיהם. מאוחר יותר האם עשתה צוואה בה הורישה הכל רק ל-2 מילדיה, אולם נפסק כי הצוואה ההדדית גוברת.

עורך דין מיסים, עיריית קריית גת תבעה 136,000 שקל מבעל חנות, אך נזרקה מכל המדרגות עיריית קריית גת תבעה 136,000 שקל מבעל חנות, אך נזרקה מכל המדרגות
העירייה תבעה מבעל חנות צעצועים בקניון סכומי ארנונה בדיעבד, אלא שהשופטת שוכנעה כי האיש נהג ביושר בעוד שהעירייה התנהלה באופן "חמור".

עורך דין נזיקין, האשימה את המתווכת בגניבה – ותפצה עבור לשון הרע האשימה את המתווכת בגניבה – ותפצה על לשון הרע
לאחר סיור שערכה המתווכת בדירה, הלקוחה טענה שנעלמה לה טבעת והוסיפה שהגניבה תועדה. אלא שלא היו שום ראיות לגניבה ובית המשפט קבע שמדובר בלשון הרע.

עורך דין עבודה, נרצח בדרך לעבודה – תאונת עבודה? נרצח בדרך לעבודה – תאונת עבודה?
הביטוח הלאומי לא הכיר באדם שנרצח בדרכו לעבודה כנפגע עבודה, בנימוק כי נרצח בשל זהותו ושהיה יכול להירצח בכל זמן ובכל מקום. אלא שהשופטת חשבה אחרת.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 > >>

עורכי דין בתחום

כל החדשות החמות מעולם המשפט, סיקור נרחב של פסקי דין על ידי עורכי דין במגוון תחומים אקטואליים

 

שירותים משפטיים

חיפוש עורך דין לפי עיר :
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
כל הזכויות שמורות לפסקדין - אתר המשפט הישראלי
הוקם ע"י מערכות מודרניות בע"מ