אינדקס עורכי דין | פסיקה | המגזין | חקיקה | כתבי טענות | טפסים | TV | משאלים | שרותים משפטיים | פורום
חיפוש עורכי דין
מיקומך באתר: עמוד ראשי >> חדשות

חדשות

מעצב פנים גרם לנזקים מבניים בדירה. מי אחראי?
שיפוץ "בקטנה"? בעל דירה שרצה לשפר את דירתו לא חשב שיצטרך היתרים או קבלנים ושכר מעצב פנים לביצוע העבודות. אף אחד מהם לא שיער מה תהיה התוצאה.

עורך דין לענייני משפחה, ביהמ"ש: האיסור הגורף על אומנה לשמש כאפוטרופוס לרכוש מסורבל ומיותר ביהמ"ש: האיסור הגורף על אומנה לשמש כאפוטרופוס לרכוש מסורבל ומיותר
במסגרת הכרעה במקרה עצוב של שני ילדים שאמם נפטרה, השופט אסף זגורי ניצל את ההזדמנות להצביע על בעייתיות ביחס שבין חוק האומנה לחוק הכשרות והאפוטרופסות.

עו"ד משפחה, בית המשפט קורא להתאים את חוק האימוץ לעידן האינטרנט והמידע הזמין בית המשפט קורא להתאים את חוק האימוץ לעידן האינטרנט והמידע הזמין
בפעם הראשונה בהיסטוריה המשפטית של ישראל: השופט אלון גביזון גיבש מתווה שיאפשר להפוך אימוץ סגור לאימוץ פתוח.

עורך דין דיני עבודה, תביעת העובד נדחתה: פוטר מסיבות ענייניות ולאחר שימוע תקין תביעת העובד נדחתה: פוטר מסיבות ענייניות ולאחר שימוע תקין
מנהל שפוטר מחברת הספנות אם אס סי ישראל, תבע ממנה מאות אלפי שקלים בטענה שפיטוריו היו מלאי פגמים. אלא שביה"ד קיבלה את גרסת החברה.

רשלנות רפואית בהריון, אם לשלושה מתה בגלל טיפול רשלני – ביה״ח נהריה יפצה ב-2.3 מיליון שקל אם לשלושה מתה בגלל טיפול רשלני – ביה״ח נהריה יפצה ב-2.3 מיליון שקל
האישה נפטרה כתוצאה מסיבוכים לאחר ניתוח לקיצור קיבה. השופט צבי ויצמן קבע שבית החולים התרשל, בין היתר, כשהותיר בגופה נקז מזוהם במשך 3 חודשים.

נדחתה בקשת אם לעבור עם בנותיה למרכז: ״יחבל בקשר עם האב״
האם ביקשה לעבור דירה מהצפון לתל אביב כדי להתקרב למשפחתה אך דייני בית הדין הרבני בנתניה התרשמו שהמעבר ירחיק את הילדות מאביהן ואינו פועל לטובתן.

עורך דין רשלנות רפואית, הורים לילד עם שיתוק מוחין תבעו את המדינה. ביהמ"ש: הרופאים לא התרשלו הורים לילד עם שיתוק מוחין תבעו את המדינה. ביהמ"ש: הרופאים לא התרשלו
ההורים טענו שרופאי כללית ואיכילוב התרשלו בכך שלא שלחו אותם לבדיקות לנוכח היקף ראש קטן באולטרסאונד. אלא שהשופטת השתכנעה שהממצא התפתח אחרי הלידה.

עו"ד לענייני עבודה, גילו שהעובדת החדשה בהיריון ושינו את תנאי ההעסקה – זה יעלה להם גילו שהעובדת החדשה בהיריון ושינו את תנאי ההעסקה
חודש לאחר שהחלה לעבוד, העובדת התבקשה לחתום על מסמך לפיו התקבלה לעבודה כשהיא בהיריון ולכן המשרה שלה מוגבלת ל-3 חודשים. ביה"ד קבע שהמסמך לא חוקי.

הפר התחייבות לרכוש את חלקה של גרושתו במשק – והפסיד אותו
15 שנים אחר שהסכם הגירושין נחתם המשיך הזוג לשעבר להתווכח על האופן שבו יפורק השיתוף במשק שלו. בית המשפט המחוזי הכריע באחרונה במחלוקת ארוכת השנים.

נערה נפלה בהופעה: העירייה תשלם לה כ-200 אלף שקל
נפצעה צעירה בת 15 נפצעה כשעלתה לבמה כדי להצטלם עם אמנים שהופיעו בפארק בהוד השרון. השופטת הטילה את רוב האחריות על העירייה.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 > >>

עורכי דין בתחום

שירותים משפטיים

חיפוש עורך דין לפי עיר :
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
כל הזכויות שמורות לפסקדין - אתר המשפט הישראלי
הוקם ע"י מערכות מודרניות בע"מ, עיצוב: סטודיו מילינק'ה