אינדקס עורכי דין | פסיקה | המגזין | חקיקה | כתבי טענות | טפסים | TV | משאלים | שירותים משפטיים | פורום עורכי דין נגישות
חיפוש עורכי דין
מיקומך באתר: עמוד ראשי >> חדשות

חדשות

עורך דין פלילי, זוכה מאלימות כלפי בנו החורג: ״חשד לתיאום גרסאות״ זוכה מאלימות כלפי בנו החורג: ״חשד לתיאום גרסאות״
אם ובנה התלוננו כי בן זוגה לשעבר של האם הכה את הילד במהלך סכסוך על שלט של טלוויזיה. בית המשפט זיכה את האיש לנוכח סתירות בעדויות המתלוננים.

עורכי דין, המדינה תחזיר לאופטיקה הלפרין כ-186,000 ש' על חיובי מכס שגויים המדינה תחזיר לאופטיקה הלפרין כ-186,000 ש' על חיובי מכס שגויים
ייבוא של חלקי משקפיים הוביל למחלוקת בין רשת חנויות האופטיקה לבין רשות המסים. השופט קיבל את עמדת החברה וקבע כי עמדת המדינה אינה מגובה. 

עורך דין דיני משפחה, התחייב לשלם מזונות עד סוף החיים: האם בית הדין יסכים לפטור אותו? התחייב לשלם מזונות עד סוף החיים: האם בית הדין יסכים לפטור אותו?
10 שנים אחרי שנחתם הסכם הגירושין שהבטיח לאישה מזונות למשך כל חייה, הגיש בעלה לשעבר תביעה לביטול המזונות בטענה שהנסיבות השתנו.

עורך דין נזיקין, שכרה רכב ללא ביטוח ונפגעה בתאונה: האם תקבל פיצויים? שכרה רכב ללא ביטוח ונפגעה בתאונה: האם תקבל פיצויים?
צעירה נפגעה בתאונה כשנהגה ברכב שכור ללא ביטוח חובה. ביהמ"ש קבע שהצעירה לא ידעה שהרכב לא מבוטח, ועל כן תפוצה על ידי משכיר הרכב באמצעות "קרנית".

עורך דין משפחה, העביר עסק משפחתי לילדים בלי לשאול את אשתו – ביהמ״ש התערב העביר עסק משפחתי לילדים בלי לשאול את אשתו – ביהמ״ש התערב
הבעל הקים עסק של נגרות שנוהל באמצעות שתי חברות. לאחר שהעביר את כל המניות לשניים מילדי הזוג תבעה האישה הכרה בזכויותיה. ביהמ״ש קיבל את התביעה.

עו"ד הוצאה לפועל, הגבלת רישיון נהיגה בוטלה: עיסוקו של החייב עלול להיפגע הגבלת רישיון נהיגה בוטלה: עיסוקו של החייב עלול להיפגע
רשם ההוצאה לפועל קבע שההגבלה שהוטלה על רשיונו של חייב תבוטל בתנאי שישלם 4,000 שקלים. ערעור שהגיש על ההחלטה התקבל בחלקו.

עורך דין, בשורה לאזרחים: קנסות ועיקולים לא יאפשרו לעיריות להשתהות עם הגשת תביעה בשורה לאזרחים: קנסות ועיקולים לא יאפשרו לעיריות להשתהות עם הגשת תביעה
הלכה חדשה של ביהמ״ש העליון קובעת שהליכים מנהליים שנוקטת עירייה כלפי אזרח אינם עוצרים את מרוץ ההתיישנות במישור האזרחי.

עו"ד משפחה, תביעה: האישה ״העלימה״ 90,000 שקל שהוחבאו בדירה תביעה: האישה ״העלימה״ 90,000 שקל שהוחבאו בדירה
זוג התנצח ברבני על סכום של 90 אלף ש' שנותרו לבעל ממכירתה של דירת הוריו. הבעל הצליח להפחית סכום קרוב לסכום זה ממה שעליו לשלם לאישה, אך חויב בכתובתה.

עורך דין נדל״ן, יזמית לא ביצעה רישום והסדרת ייעוד – ותפצה רוכשים במאות אלפי שקלים יזמית לא ביצעה רישום והסדרת ייעוד – ותפצה רוכשים במאות אלפי שקלים
מעל 20 שנה התעכבה חברה קבלנית ברישום הבית המשותף ובשינוי ייעוד הקרקע למגורים. בית המשפט קבע שהיא לא סיפקה הסבר מניח את הדעת למחדל.

עורך דין פשיטת רגל, העליון: ילדי פושט רגל ייאלצו להסתפק במועט העליון: ילדי פושט רגל ייאלצו להסתפק במועט
אם ילדיו של איש עסקים מצליח שפשט רגל טענה שהילדים לא יוכלו להתקיים מהמזונות שנקצבו להם. ביהמ"ש העליון קבע: צריך להסתגל למצב החדש.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 > >>

עורכי דין בתחום

שירותים משפטיים

חיפוש עורך דין לפי עיר :
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
כל הזכויות שמורות לפסקדין - אתר המשפט הישראלי
הוקם ע"י מערכות מודרניות בע"מ