אינדקס עורכי דין | פסיקה | המגזין | טפסים | פסקדין Live | משאלים | שירותים משפטיים | פורום עורכי דין נגישות
חיפוש עורכי דין
מיקומך באתר: עמוד ראשי >> חדשות המשפט • פסקדין אתר המשפט הישראלי

חדשות המשפט • פסקדין אתר המשפט הישראלי

ביקש פטור ממזונות כי הילדים אצלו שליש מהזמן. מה פסק ביה״ד הרבני?
אב לשלושה טען כי אין לחייב אותו במזונות שכן האם מרוויחה יותר ממנו והילדים נמצאים אצלו יומיים בשבוע ובכל סוף שבוע שני. ביה״ד דחה את הבקשה על הסף.

תביעות נגד משרד הביטחון, משרד הביטחון ניסה לחסוך על חשבון הבטיחות של נכה צה"ל משרד הביטחון ניסה לחסוך על חשבון הבטיחות של נכה צה"ל
בעקבות מגבלות פיזיות מפציעה קשה נזקק עובד לשעבר במשרד רה"מ לרכב עם מושב גבוה ושדה ראייה רחב אבל אגף השיקום סירב לאשר לו רכב מתאים בגלל המחיר. בית המשפט מתח ביקורת חריפה על ההתנהלות כלפיו.

עורך דין מסחרי, סכסוך עסקי בין אחים: בעל מניות לא מוסמך להגיש בקשות בשם דירקטור סכסוך עסקי בין אחים: בעל מניות לא מוסמך להגיש בקשות בשם דירקטור
בקשת אחד האחים להורות ל-9 החברות המשפחתיות למסור מידע לדירקטור שמונה מטעמו נדחתה. "חובתו הראשית של דירקטור בחברה היא כלפי החברה ולא כלפי בעל מניות אינדיבידואלי".

עו"ד דיני משפחה, החתן לשעבר יפונה מהמשק אבל יקבל כ-415 אלף שקל פיצויים החתן לשעבר יפונה מהמשק אבל יקבל 415 אלף שקל פיצויים
בני זוג בנו בית על השטח של הורי האישה אבל לאחר שהתגרשו סירב הבעל לעזוב את המקום. תביעה שהגישו נגדו ההורים התקבלה אך הם חויבו להחזיר לו את חלקו בעלויות הבנייה.

עורך דין חובות, חיכה להפטר סופי ואז פעל לקבלת החזרי מס – ההפטר בוטל חיכה להפטר מחובות ואז פעל לקבלת החזרי מס – ההפטר בוטל
בית המשפט המחוזי קבע כי פושט הרגל פעל בחוסר תום לב כשדחה במכוון את הגשת הבקשה לרשות המסים. כעת הוא יצטרך להעביר 25,000 שקלים לקופת הנושים.

הבעל סירב להמשיך בטיפולי פוריות – אשתו תבעה חצי מיליון שקל
בני הזוג עברו טיפולי פוריות במשך 4 שנים אך נפרדו יומיים לפני שהאישה הייתה אמורה לעבור השתלת עוברים. בית המשפט דחה את התביעה ברובה המוחלט וקבע כי עד לפרידה הבעל היה מחויב לתהליך.

מנהל חברת תוכנה לקה בסוכרת בגלל ביקורת מס הכנסה
בעלים של חברת תוכנה חלה בסוכרת מסוג 1 זמן קצר לאחר שמס הכנסה ביטל הטבת מס לה היה זכאי. בית הדין הכיר בקשר הסיבתי בין האירוע לבין התפרצות המחלה.

עורך דין משפחה, המשמורת הפכה משותפת אבל המזונות השוטפים לא הופחתו המשמורת הפכה משותפת אבל המזונות השוטפים לא הופחתו
בית המשפט קבע כי בסיכום בין ההורים נלקחה בחשבון הרחבה של זמני השהות, וממילא האב משלם סכום נמוך של 1,000 שקל לילד. עם זאת, למען האיזון, בוטל חיוב עתידי להשתתף בהוצאות דיור, שגם כך לא שולם עד היום.

אסר על ילדיו להזכיר את שמה של אמם – ואיבד את המשמורת
שיח אלים של אב לשניים כלפי גרושתו הביא לדחיית בקשתו למשמורת משותפת. השופטת חייבה אותו לקבל טיפול רגשי כתנאי לשמירה על זמני השהות.

עו"ד דיני משפחה, התנגד שאשתו תצא לעבוד – ואחר כך תבע את הרווחים התנגד שאשתו תצא לעבוד – ואחר כך תבע את הרווחים
בית הדין הרבני הבהיר כי בעל שניסה לשים לאשתו רגליים ולסכל את מאמציה לפרנס את המשפחה בזמן שהוא לא הצליח לעשות זאת, לא נחשב לשותף ולא זכאי ליהנות מההצלחה שלה.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 > >>

עורכי דין בתחום

כל החדשות החמות מעולם המשפט, סיקור נרחב של פסקי דין על ידי עורכי דין במגוון תחומים אקטואליים

 

שירותים משפטיים

חיפוש עורך דין לפי עיר :
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
כל הזכויות שמורות לפסקדין - אתר המשפט הישראלי
הוקם ע"י מערכות מודרניות בע"מ