אינדקס עורכי דין | פסיקה | המגזין | חקיקה | כתבי טענות | טפסים | TV | משאלים | שירותים משפטיים | פורום עורכי דין נגישות
חיפוש עורכי דין
מיקומך באתר: עמוד ראשי >> חדשות

חדשות

עורך דין משפחה, יישום בע״ם 919/15 על פס״ד למזונות ילדים שניתנו בעבר: מתווה משפטי-ערכי  יישום ההלכה החדשה על פסקי דין למזונות ילדים מהעבר: מתווה משפטי-ערכי
הלכת בע״ם 919/15 קבעה חלוקה שוויונית של נטל המזונות במשמורת משותפת ותיקנה עוול של שנים. ראוי שיישומה יחול גם על מקרים שנדונו בעבר.

איפה הילד – מבט נוסף על משמורת משותפת
בתקופה האחרונה הולכת וגוברת ״הפופולאריות״ של הסדרי משמורת משותפת. כשמדובר בפעוטות מתחת לגיל 6 שהוריהם מסוכסכים, ההשפעה של הסדר כזה עלולה להיות קשה.

פורסמה הצעת החוק להסדרת הפעילות של קבוצות הרכישה
שלא יהיה לנו ענבל אור 2: תזכיר החוק שפרסם השבוע משרד המשפטים מציע שורת הגנות לחברי קבוצות הרכישה, ומטיל חובות שקיפות והגינות על המארגן.

עורך דין, כלל תשנה נוהל גביית מס ממבוטחי רכב ודירה כלל תשנה נוהל גביית מס ממבוטחי רכב ודירה
תביעה ייצוגית נגד חברת הביטוח עקב ניכוי מס במקור על הפרשי הצמדה שהתווספו לתגמולי הביטוח שקיבלו המבוטחים הובילה לגיבוש הסדר פשרה שיוביל לשינוי חיובי ביותר.

עורך דין דיני משפחה, הצוואה לא הייתה ברורה: מי יירש את הזכויות בדירת המנוחה? הצוואה לא הייתה ברורה: מי יירש את הזכויות בדירת המנוחה?
חשוב מאד לערוך צוואות ברורות ופרטניות ככל האפשר. הנה מקרה שבו צוואה לא ברורה עוררה מחלוקת חריפה בין בני משפחה.

עורך דין לשון הרע, ביהמ"ש: התדרדרות השיח הפוליטי לאלימות מילולית מחייבת הרתעה ביהמ"ש: התדרדרות השיח הפוליטי לאלימות מילולית מחייבת הרתעה
ביטויים כגון "אתה שייך לארגון פשיעה", "פושע" ו"גנב", אותם הטיח סגן ראש עיריית אשקלון לשעבר בחברו למועצת העיר יעלו לו ביוקר.

עורך דין משפחה, הלכת המזונות החדשה: כמה ישלם אב שלא מקיים הסדרי שהות עם בנו? הלכת המזונות החדשה: כמה ישלם אב שלא מקיים הסדרי שהות עם בנו?
פסק דין חדש מחייב אב שלא נפגש עם בנו לשלם 85% מעלות צרכיו הכוללים, אף שהוא משתכר פחות מהאם. ״נטל הנשיאה בצרכיו מוטל במלואו על האם״, כתבה השופטת.

עו"ד תעבורה, הקלה בעונשו של צעיר שנהג ללא רישיון וגרם למשטרה לדלוק אחריו הקלה בעונשו של צעיר שנהג ללא רישיון וגרם למשטרה לדלוק אחריו
לאחר שהצעיר הודה והורשע בעבירות שיוחסו לו, המדינה ביקשה להשית עליו עונש מאסר בפועל. אלא שנסיבות חייו הקשות הטו את הכף לטובתו.

עורך דין חוקתי ומנהלי, העירייה דרשה 165 אלף ש' על ארנונה –  התושב לא ישלם שקל העירייה דרשה 165 אלף ש' על ארנונה – התושב לא ישלם שקל
העיריה חייבה תושב העיר בארנונה עבור נכס שלא החזיק בו מעולם. ביהמ"ש קבע כי לעירייה אסור היה להסתמך על הודעת השוכר הקודם על שינוי מחזיק בלי לבדוק.

עורך דין תאונת עבודה, פיגום קרס באיירפורט-סיטי: כ-700 אלף ש' לפועל שנפצע באורח קשה פיגום קרס באיירפורט-סיטי: כ-700 אלף ש' לפועל שנפצע באורח קשה
הפועל עבד ללא נוכחות מנהל עבודה. הקבלנית הראשית טענה שהיא אסרה עליו לעבוד בשבת אך ביהמ"ש הבהיר לה כי האחריות להטמעת הוראותיה מוטלת עליה.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 > >>

עורכי דין בתחום

שירותים משפטיים

חיפוש עורך דין לפי עיר :
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
כל הזכויות שמורות לפסקדין - אתר המשפט הישראלי
הוקם ע"י מערכות מודרניות בע"מ