אינדקס עורכי דין | פסיקה | המגזין | טפסים | פסקדין Live | משאלים | שירותים משפטיים | פורום עורכי דין נגישות
חיפוש עורכי דין
מיקומך באתר: עמוד ראשי >> עורך דין ומשרדי עורכי דין >> דיני משפחה >> תל מונד >> יורם שר ושות' משרד עורכי דין ונוטריון

יורם שר ושות' משרד עורכי דין ונוטריון

יורם שר ושות' משרד עורכי דין ונוטריון
פניה אישית
מאת *
טלפון *
אימייל
נושא *
תוכן


משרד ראשי :
אזור
אזור השרון והסביבה
כתובת
הדקל 41
עיר
טלפון
פקס
09-7965482

יורם שר ושות' משרד עורכי דין ונוטריון

0508004682

תחומי עיסוק: דיני משפחה, ירושות וצוואות, אפוטרופסות, גירושין, הסכמי ממון, ידועים בציבור, מזונות, משמורת, חלוקת רכוש, ייפוי כוח מתמשך, לשון הרע, נזקי גוף ותאונות, נזקי רכוש, ליטיגציה, מקרקעין ונדל"ן, עסקאות מכר דירה, דיני חוזים

משרד עורכי דין ונוטריון יורם שר הוקם בשנת 1999, ומאז למעשה מעניק שירות מקצועי ונטול פניות, תוך שימת הדגש על מתן פתרון למכלול הסוגיות והתקלות המשפטיות בהם נתקלים לקוחות המשרד, וזאת, בתחומים רבים.

משרד עו"ד יורם שר צבר ניסיון רב בתחום דיני המשפחה והירושה, ובהליכי התנגדויות להליכי הירושה כמו גם בהליכי גירושין והסכמי ממון.

כך אף עוסק המשרד במתן ייצוג ראוי בבתי המשפט בערכאות השונות, בתביעות אזרחיות - כספיות והצהרתיות, תוך יישום הניסיון והידע הרב שנצבר במהלך השנים.

המשרד אף עוסק בעריכתן של עסקאות מקרקעין שונות, מכר והעברות ללא תמורה - הן במגזר החקלאי והעירוני, כמו גם בהליכי התביעות מעת לעת, של ביטול עסקאות והעברות ללא תמורה (מתנה), ואף בהליכי הפחתות במיסוי מקרקעין.

כמו כן, עוסק המשרד בתביעות נזק, ותוך רתימת הניסיון הרב שנצבר לעו"ד יורם שר כבורר,  ובכתיבת מספר גדול של פסקי בוררות בתחום האזרחי ובתביעות שיבוב ביטוח.

לזכות המשרד הישגים רבים בקבלת פסקי דין לטובת לקוחותינו.

לשם הדוגמא בלבד - בין פסקי הדין הרבים כאמור, אף פסק דין בעניין ירושת מנוחה, בצוואתה הקובעת, כי מספר מטפלים במנוחה, אשר הייתה בחייה סיעודית - הועדפו כיורשיה היחידים - על פני אחיה, וזאת בין היתר, כיוון שאח זה לא הקדיש לה זמן, או תשומת לב, כפי שככל הנראה חפצה המנוחה. וזאת, בעוד מטפליה, טיפלו במנוחה על פני שנים, וללא קבלת תמורה כספית ממשית.

המשרד מצטיין במתן שירות מקצועי, אמין וכולל על פני מכלול התקלות וצרכי הלקוח, ותוך מתן מענה אישי למגוון צרכי הלקוח ומתן פתרונות במהירות וביעילות האפשרית.

עבודת המשרד מאופיינת במקצועיות רבה, בידע וניסיון רב שנצבר במהלך שנים, ופעילות רבה לטובת הלקוח לשם פתרון הבעיות מולן הוא ניצב.

האני מאמין של המשרד - להביא לידי ביטוי הלכה למעשה את הידע, המקצועיות והניסיון הרב שנצברו במהלך של שנים, לטובת הלקוח ולפתרון מיטבי לבעיותיו.
זאת, תוך גילוי יחס אישי והקשבה אמיתית למצוקותיו של הלקוח וניסיון כן ומאמץ של ממש לפתרונן בדרך הטובה ביותר בעבורו.

תחומי עיסוקיו העיקריים של המשרד:

המשרד עוסק רבות בייצוג בבתי המשפט בתביעות אזרחיות וכספיות -  הן ללקוחות פרטיים והן לחברות.

זאת, הן ביחס לתביעות כספיות שונות, ולרבות בענייני שותפויות, מרמה והונאות אזרחיות, כמו גם בתביעות לשון הרע, ובהליכי תביעות הצהרתיות שונות (תביעה והגנה).

זאת בנוסף לתביעות בגין נזק, ותוך רתימת הניסיון שצבר עו"ד יורם שר, בכתיבת פסקי בוררות רבים בתביעות חברות הביטוח השונות.

משפחה וירושה:

בתחום זה כמובן הליכי הגירושין ומזונות, הסדרים מחוץ לכותלי ביהמ"ש והסכמים, כמו גם הסכמי ממון. בתחום זה מצויים אף הליכי הירושה והצוואות, ובהם עריכת הצוואות כראוי, וכמובן שאף הייצוג בהליכי ההתנגדות בבתי המשפט לענייני משפחה בהליכי הבקשות לקיומן של צוואות או צווי ירושה, ולפי העניין.

המשרד עוסק רבות בייצוג בבתי המשפט בתביעות אזרחיות וכספיות -  הן לפרטיים והן לחברות.

זאת, הן ביחס לתביעות כספיות שונות, ולרבות בענייני שותפויות, מרמה והונאות אזרחיות, כמו גם בתביעות לשון הרע, ובהליכי תביעות הצהרתיות שונות - (תביעה והגנה).

זאת בנוסף לתביעות בגין נזק, ותוך רתימת הניסיון שנצבר לעו"ד יורם שר, בכתיבת פסקי בוררות רבים שכתב בתביעות חברות הביטוח השונות.

מקרקעין:

הליכי מכר והעברות ללא תמורה - הן במגזר החקלאי והעירוני, כמו גם הליכי משפטיים הנדרשים בתביעות לביטולי עסקאות במקרקעין.

השכלה משפטית ומקצועית:

את לימודי התואר במשפטים השלים עו"ד שר באנגליה, תוך שילוב של לימודי המשפט האזרחי מסחרי ושל האיחוד האירופאי - E.C. LAW.

עו"ד שר ביצע השתלמויות רבות בתחומי עיסוק המשרד, כמפורט לעיל, ועוסק ברציפות ובאופן אינטנסיבי במשך שנים רבות בחידוד יכולותיו וידיעותיו, למען שיפור השירות ולקבלת התוצאות המשפטיות הטובות ביותר בעבור לקוחותיו.

 משרד עורכי דין ונוטריון הינו משרד בוטיק המקפיד על מתן שירות אישי ומקצועי ללקוחותיו.

אנו כאן בשבילכם, נשמח לייעץ לכם בכל נושא משפטי.כתבות


מאמריםשירותים משפטיים

חיפוש עורך דין לפי עיר :
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספותכתבות נוספות בתחום דיני משפחה

כל הזכויות שמורות לפסקדין - אתר המשפט הישראלי
הוקם ע"י מערכות מודרניות בע"מ