אינדקס עורכי דין | פסיקה | המגזין | טפסים | פסקדין Live | משאלים | שירותים משפטיים | פורום עורכי דין נגישות
חיפוש עורכי דין
מיקומך באתר: עמוד ראשי >> עורך דין ומשרדי עורכי דין >> דיני משפחה >> רמת-גן >> אברהם הופרט עו"ד

אברהם הופרט עו"ד

אברהם הופרט עו"ד

אברהם הופרט עו"ד

תחומי עיסוק: דיני משפחה, גישור במשפחה, מגשרים, נוטריון

משרד עו"ד אברהם הופרט ידוע בתחומו, הינו בעל ותק של למעלה מ-30 שנה וצבר ניסיון רב.
המשרד עוסק בדיני משפחה, נישואין וגירושין, ירושות וצוואות, הסכמי ממוןניסוחם ואישורם, הבטחת זכויות ידועים/ות בציבור, אלימות במשפחה, הסכמים, חוזים, זכויות גישור,ועוד.

עו"ד אברהם הופרט החל את לימודיו בפקולטה למשפטים באוניברסיטת ת"א, לאחר שירות צבאי מלא. את לימודיו כבוגר הפקולטה למשפטים סיים בשנת 1980. לאחר ההתמחות במשרד עורה"ד נ. פלדמן ז"ל ואחרים, פתח משרד עצמאי, ומאז מנהל את המשרד בהצלחה מרובה. כמו כן עבר השתלמויות ממוקדות בדיני משפחה ובתחום הגישור.
בנוסף משמש עו"ד הופרט כנוטריון המוסמך ומורשה כחוק, והינו בעל היתר מטעם משרד המשפטים לאישור ואימות נוטריוני של מסמכים משפטיים לארץ וחו"ל.

עו"ד הופרט הינו חבר בעמותת "נווה שמואל", מכון "לנדר" בירושלים- המכללה האקדמית הגדולה בירושלים, מתנדב בעמותת "אילני חסד" בגבעת שמואל, ועוסק בפעילות ציבורית ובטיפול "פרו בונו" בתיקים משפטיים לחסרי יכולת, ובהפניית גורמים ציבוריים ומשרד המשפטים.
תחומי הפעילות של המשרד כוללים בין היתר מתן ייעוץ משפטי אישי ודיסקרטי ללקוח, ניהול משא ומתן, ייצוג בפני כל בתי הדין ובתי המשפט הרלוונטיים בישראל, ובכללם הופעה במסגרת ערעורים לערכאות הערעור ובכלל כך עד בית המשפט העליון או בית דין רבני הגדול לערעורים.

תחומי עיסוק המשרד:

 • דיני משפחה - תחום דיני המשפחה הינו תחום משפטי רגיש המשפיע רבות על חיי הצדדים המעורבים. על כן, כשנתקלים בסוגיה משפטית מסוג זה בסכסוך המשפחתי המצריכה עורך דין, מומלץ לפנות בשלב המקדמי לעורך דין העוסק בדיני משפחה כדי לקבל ייעוץ משפטי, הכוונה משפטית, הדרכה להכנה מקדמית, איסוף מידע דיסקרטי ומסמכים שיוכל לייצג ולהגן על הזכויות, הצרכים ושמירת האינטרסים שלכם, על הצד הטוב ביותר תוך שמירת זכויות והבטחת איזון המשאבים.
  פעמים רבות נגזרות מסוגיות משפטיות בענייני משפחה "תתי סוגיות", כמו משמורת, סדרי ראיה, מזונות, בקשות ביניים לסעדים זמנים, צווי מניעה, מזונות זמניים, ענייני רכוש, - איזון הרכוש, שמירת זכויות בו, וכדומה. ולכן כדאי לדאוג לייצוג טוב, אישי, אמין, חסוי, השומר על פרטיותכם בעל ותק וניסיון מוכחים.
  משרד עורך דין אברהם הופרט עוסק בדיני משפחה כבר למעלה משלושים שנה. עו"ד הופרט הינו ותיק בתחום ובעל ניסיון משמעותי בסוגיות משפטיות בענייני משפחה. בעל ידע מקיף בדינים ובחוקים, ושם דגש על טיפול אישי ומסור לכל לקוח, מתוך מוניטין מוכח.
  עו"ד הופרט הוזמן להופיע בערוץ 10, בתכנית "משפחה 10" במהלך העונות הראשונות בפינה קבועה של דיני משפחה, ומתן מידע וייעוץ משפטי כהיותו עו"ד מוכר ומנוסה בענייני משפחה וירושה.
 • דיני ירושה וצוואות (ירושות וצוואות) - סוגיות בנושאי ירושה וצוואה הינן באופן בלתי נמנע רגישות מאוד. העיסוק בכל הקשור לפטירתו של אדם מתוך שמירה על כבודו האחרון טעון ביותר ויכול לגרום למחלוקת במשפחה. גם חלוקת רכושו - מימוש רצונו, חלוקת עזבונו - בין אם במהלך חייו, במידה והוא מעוניין להשפיע על התהליך ולוודא שחלוקת הרכוש תיעשה לפי רצונו בהעברה בחייו או בהורשה בצוואה לאחר פטירתו, ובין אם רכושו ועזבונו יחולק לאחר פטירתו כחוק, על פי חוק הירושה.
  על כן מומלץ לכל המעוניין לערוך צוואה, או לקיים צוואה בהגשת בקשה לרשות המוסמכת בין בבקשה לקיום הצוואה בפני הרשם לענייני ירושות, או ביה"ד הרבני האיזורי כמו גם הגשת התנגדות למתן צו ירושה / צו קיום צוואה בבית המשפט לענייני משפחה. לדאוג לעשות זאת בעזרת אנשי מקצוע העוסקים בתחום "דיני הירושה" על מנת שהדברים ייעשו על הצד המקצועי ביותר, לשביעות רצון הלקוח, תוך הגנה על הזכויות, ובחינת האינטרסים הכלכליים על השלכותיהם, התחשבות בנתונים, יתכנון ובחינת כל העובדות, כולל באשר להיבט המשפחתי, שאלת חבות המס ועוד.
  למשרד עו"ד אברהם הופרט הידע, המקצועיות והניסיון בכל הקשור לדיני הירושה לרבות ניסוח צוואות, הגשת בקשות לצו ירושה או לצו קיום צוואה, מזונות מן העיזבון, הגשת התנגדות כמו גם ניהול עיזבונות, מימוש, פירקו השיתוף ועוד, בפני הרשות לענייני ירושה.
  ומאידך- הגשת התנגדות לבקשות הפוגעות בלקוחותיו (בין בצוואות ובין לצו ירושה) לבית המשפט לענייני משפחה.
  עו"ד הופרט נקרא לא אחת להגן על צוואות שערך במשרדו, בהליך לאישורן.
 • הסכמי ממון - הסכמי טרום נישואין - הסכם ממון הוא הסכם הנעשה בין שני בני זוג, העומדים להינשא או אף אם בחרו לחיות יחד ללא נישואין. מטרתו של הסכם הממון היא להחליט מראש, יחד, ובהסכמה מה ייעשה במקרה של קרע מחיים המשותפים של הצדדים, או מפרידה ברכוש של בני הזוג. בין אם מדובר ברכוש שצבר כל אחד מהם לפני הנישואין/תחילת החיים המשותפים, ובין אם מדובר ברכוש שיצברו יחד מתחילת הנישואין / החיים המשותפים.
  הסכם הממון מותיר את בני הזוג מוגנים לפי הסכמתם ובהתאם להחלטותיהם, כך שאף צד לא יקופח, ומעניק להם במקרה וייפרדו, פרידה קלה ונינוחה יותר, ועם פחות סבל והוצאות מיותרות.
  חשוב ומומלץ לערוך הסכם ממון אצל עו"ד שעוסק בתחום, שלא ישאיר מקום לפרשנויות נלוות בהסכם, שיסביר ויפרט את כל האפשרויות שיכולות להיכלל בהסכם, וידאג לזכויותיכם. למשרד עו"ד אברהם הופרט ניסיון רב בכל הקשור להסכמי ממון טרום נישואין, הוא מורשה על פי הדין לאשר כנוטריון הסכמי ממון ועל פיו לייצג. הצדדים שידרשו להתייצב בפני בית המשפט לענייני משפחה, שכן הסכמי ממון שנערכים ונרתמים במהלך הנישואין, אולם אז- האישור מותנה באישורו של בית המשפט.
 • ידועים בציבור - ידועים בציבור הינם שני בני זוג שאינם רוצים להינשא, או שאינם יכולים להינשא לפי חוקי המדינה/הדין הדתי- אך מנהלים בפועל יחד חיים משותפים משפחתיים.
  ממעמד זה עלולים להיווצר קשים רבים ו/או סכסוכים בעת חלוקת הרכוש, לילדי בני הזוג, לילדיהם מנישואים קודמים, וכן אי נעימויות וספקות רבות הן במהלך החיים המשותפים, במקרה של פירוד או בענייני ירושה ועד כדי קיפוח ו/ו נישול של זכויות הירושה. על כן, מומלץ לבני הזוג לערוך הסכם ממון בכדי להסדיר עניינים מראש, ולדאוג שרכושם יחולק בהתאם לרצונם, מתוך דאגה כך הוא גם בשמירת זכויותיה של ידועה בציבור כלפי בן/בת הזוג לאינטרסים שלהם.
  מאחר ועו"ד הופרט הינו נוטריון, מורשה בידי משרד המשפטים, ניתן לאשר לפניו את ההסכם, עלפי הוראות כל דין, תוך מתן תוקף משפטי להסכם, כפי שהיה מאושר בפני בית המשפט לענייני משפחה, תוך דיסקרטיות וטיפול מתוך יחס אישי ומקצועי.
 • חוזים – מקרקעין, דירות -סעיף 1 לחוק החוזים קובע כי חוזה נכרת בדרך של הצעה וקיבול בין שני צדדים. על כן, כאשר נדרש ניסוח, עריכה או בדיקה של חוזה כדאי ומומלץ לפנות למשרד מקצועי / בעל ניסיון של שנים רבות מתוך מוניטין מוכר. משרד עו"ד אברהם הופרט עוסק בכל הקשור לדיני חוזים, עריכתם וניסוחם, לרבות ניסוח ובדיקה של הסכמים וחוזים בנושאים רבים ומגוונים מתוך ניהול מקצועי והגון, בדיקת הנתונים וקבלת החלטות ראויות בידי הלקוח לאחר שקיבל את המידע המלא.
  בעניין רכישת דירת מגורים, עולה צורך וחובה שבילתה אין, לבחון ולבצע בדיקה ראשונית של היקף הזכויות, בחינת אופן הרישום בספרי המקרקעין (טאבו) מתוך עמידה על בטחונות והגנת הקונה, מניעת כל פגיעה ממגבלות, עיקולים ו/או שיעבודים שונים, הבטחת השלמת הרכישה ברישום הזכויות, על כל הנלווה לכך ולרבות קבלת המשכנתא למימון הרכישה.
 • ייעוץ ויצוג משפטי
 • גישור
 • נוטריון - עו"ד הופרט נותן שירותים נוטריוניים על פי החוק.
  אישור / אימות מסמכים, תרגום מסמכים בעברית / אנגלית תוך קבלת אישור אפוסטיל הדרוש על פי החוק להצגת מסמכים רשמיים / משפטיים, לרבות יפוי כח , יפוי כח בלתי חוזר, יפוי כח נוטריוני, ו/או מסמכים לצורך הצגה ו/או חתימה בפני הרשויות בחו"ל.
  אימות מסמכים מקוריים כ"מתאים למקור".
  אשור הסכמים בין בני זוג על פי חוק יחסי ממון, הן באישור נוטריוני ובן בבתי המשפט לענייני משפחה.
  נוטריון מורשה ומוסמך כפי רשות שיפוטית לערוך ולאשר הסכמי ממון בין בני זוג בטרם נישואיהם וכן לערוך הסכמים לאשורם בפני בית המשפט לענייני משפחה.שירותים משפטיים

חיפוש עורך דין לפי עיר :
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספותכתבות נוספות בתחום דיני משפחה

כל הזכויות שמורות לפסקדין - אתר המשפט הישראלי
הוקם ע"י מערכות מודרניות בע"מ