אינדקס עורכי דין | פסיקה | המגזין | טפסים | פסקדין Live | משאלים | שירותים משפטיים | פורום עורכי דין נגישות
חיפוש עורכי דין

מאי מרקוביץ עו"ד

מאי מרקוביץ עו"ד
פניה אישית
מאת *
טלפון *
אימייל
נושא *
תוכן


משרד ראשי :
אתר אינטרנט
אזור
אזור הצפון
כתובת
היין 1
עיר
טלפון

מאי מרקוביץ עו"ד

0509693051

תחומי עיסוק: רשלנות רפואית, רשלנות רפואית- הריון ולידה

משרד עורכי הדין מאי מרקוביץ עוסק בכל מקרי הרשלנות הרפואית בתחומי ההריון, הלידה והילדים. 
בראש המשרד עומדת עורכת הדין מאי מרקוביץ, בעלת ניסיון עשיר בטיפול במקרים של מומים מולדים או תסמונות, אשר לא אובחנו במהלך ההריון, ובמקרים אחרים של ילדים שנפגעו לאחר הלידה או בילדותם. 
במהלך העשור האחרון ליוותה עוה"ד מרקוביץ מאות משפחות, שנפגעו כתוצאה מרשלנות רפואית. 

תחום רשלנות רפואית בהריון קשור במקרים של ילדים שנולדו עם מומים, מחלות או תסמונות גנטיות שניתן היה לאבחן או למנוע בתקופת ההריון או זו שקדמה לו. 
לרשלנות רפואית בהריון פנים רבות: רשלנות של רופא הנשים בניהול מעקב ההריון, בדיקת אולטרה סאונד שלא אבחנה מומים בעובר, בדיקות גנטיות שלא בוצעו או שבוצעו בצורה לא תקינה ועוד.

אם את/ם בהריון או אחריו, וחשים שהטיפול שקיבלתם במהלכו היה לוקה בחסר, ייתכן שגם במקרה שלכ/ם התקיימה רשלנות רפואית, וזה הזמן לבדוק האם התחושות שלכם נכונות ואפשר לנהל תביעת רשלנות רפואית במקרה שלכם.

רשלנות רפואית בלידה יכולה להתבטא באופנים שונים וכל מקרה עומד בפני עצמו.
אם ילדכם נולד עם פגיעה כתוצאה מהלידה ללא כל אבחון מוקדם בתקופת ההריון, ייתכן שבמקרה שלכם הייתה רשלנות רפואית וכדאי לבדוק האם ניתן להגיש תביעה.

לצד הייעוץ המשפטי והייצוג מול הגופים הנתבעים, מאתר המשרד עבור לקוחותיו את המומחים הרפואיים הטובים והמתאימים ביותר לעניינם, לצורך קבלת חוות דעת רפואית, ומדריך אותם לגבי זכויותיהם הרפואיות והמשפטיות.

בנוסף, פועל צוות המשרד לקידום חקיקה, אשר תוביל להרחבת הפיצוי והסיוע הניתנים למשפחות לילדים עם צרכים מיוחדים, ללא קשר לתביעות רשלנות רפואית. 
במסגרת פעילות זו מופיע המשרד בפני הועדות הרלוונטיות בכנסת, כדי להציג את השלכות הפגיעה על אורח חייהם של הילדים ושל בני משפחותיהם, ולקדם את ההכרה בחשיבות הטיפול בנושא והגדלת הקצבאות המשולמות עבור ילדים אלו במסגרת הביטוח הלאומי.

משרד עו"ד מאי מרקוביץ רואה בעבודתו שליחות, שמטרתה להבטיח שהילדים הנפגעים יזכו לטיפול הולם הן בהווה, והן בבגרותם. 
באמצעות ניהול התביעות משיג המשרד פיצויים ללקוחותיו, אשר מסייעים בהתמודדות של המשפחה עם העלות הגבוהה הכרוכה בטיפול היומיומי והבטחת עתידם של הילדים.

 

פרסומים

 מאמרים


כתבותשירותים משפטיים

חיפוש עורך דין לפי עיר :
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספותכתבות נוספות בתחום רשלנות רפואית

כל הזכויות שמורות לפסקדין - אתר המשפט הישראלי
הוקם ע"י מערכות מודרניות בע"מ