אינדקס עורכי דין | פסיקה | המגזין | טפסים | פסקדין Live | משאלים | שירותים משפטיים | פורום עורכי דין נגישות
חיפוש עורכי דין

יוסף משעל עו"ד

יוסף משעל עו"ד
פניה אישית
מאת *
טלפון *
אימייל
נושא *
תוכן


משרד ראשי :
אזור
אזור המרכז
כתובת
יגאל אלון 94
מגדלי אלון 2, קומה 12
עיר
טלפון

יוסף משעל עו"ד

0509693029

תחומי עיסוק: ייפוי כוח מתמשך, דיני מקרקעין, מיסוי נדל"ן, תכנון ובניה, עסקאות מכר דירה, תמ"א 38, ירושות וצוואות

משרדו של עו"ד יוסף משעל הוקם לפני כ- 18 שנים.
טרם פתיחת המשרד, עבד יוסף כמתמחה וכעו"ד שכיר במשרד עורכי הדין המבורגר – עברון במשך 11 שנים, ולאחר מכן כעו"ד שכיר ושותף במשרד עורכי הדין ראב"ד, מגריזו בנקל.

בשנות עבודתו הרבות במשרדים אלה, מהמובילים בתחומיהם, רכש יוסף ניסיון רב, המועמד כיום לרשות לקוחות המשרד.

ייחודו של המשרד מצוי בטיפול המקצועי, האישי והצמוד של יוסף בכל לקוח ולקוח, תוך שימת דגש על צרכי הלקוח המשתנים, ותוך ראיה משפטית-עסקית רחבה המביאה לידי ביטוי את הניסיון והידע הרב שרכש בשנות פעילותו.

המשרד עוסק בכל תחומי המקרקעין, ומאז הקמתו צבר ניסיון רב בביצוע עסקאות מורכבות כפשוטות, לרבות רכישה והשבחה של קרקעות, עסקאות קומבינציה, תמ"א 38, בניה קבלנית, מכר ורכישה של דירות (יד ראשונה ויד שניה) ועוד.
בנוסף, עוסק המשרד בתחום התכנון והבניה, מיסוי מקרקעין והיבטים נוספים הקשורים בתחומים אלה.

במסגרת זו מייצג המשרד, בין היתר, יזמים, קבלנים וגורמים נוספים הקשורים בתחום, והוא בעל קשרי עבודה הדוקים עם בעלי מקצוע בתחומים משלימים, כגון: שמאים ומתווכים, דבר המאפשר מתן מענה רחב וכולל לצרכי לקוחות המשרד.

בשנים האחרונות עוסק עו"ד משעל בליווי וייצוג בעסקאות נדל"ן בחו"ל (גרמניה, ספרד, יוון), הן כמייצג יזמים הפועלים בתחומים הנ"ל, והן כמייצג של רוכשי נדל"ן בחו"ל.

יוסף עבר את ההשתלמויות הנדרשות לצורך עריכת ייפוי כח מתמשך, ומאחוריו ניסיון בעריכת מספר רב של ייפויי כח כאמור. כמו כן, יוסף עוסק בתחום דיני הירושה והצוואות על כל היבטיו.

במשרדו של עו"ד יוסף משעל מועסק עורך דין נוסף. בנוסף ולפי הצורך, פועל המשרד בשיתוף פעולה עם משרד עורכי דין שעמו הוא מצוי בקשרי עבודה שוטפים, באופן המאפשר טיפול בעניינים משפטיים מורכבים הדורשים מעורבות של עורכי דין נוספים.

פרסומים:

המקצועיות הרבה של המשרד, כמו גם תודעת השרות הגבוהה המאפיינת אותו, ניכרות היטב במספרם הרב של הלקוחות הקבועים של המשרד, אשר את חלקם הגדול מלווה יוסף בענייניהם המשפטיים השונים מזה שנים רבות.   כתבותשירותים משפטיים

חיפוש עורך דין לפי עיר :
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספותכתבות נוספות בתחום ייפוי כוח מתמשך

כל הזכויות שמורות לפסקדין - אתר המשפט הישראלי
הוקם ע"י מערכות מודרניות בע"מ