אינדקס עורכי דין | פסיקה | המגזין | טפסים | פסקדין Live | משאלים | שירותים משפטיים | פורום עורכי דין נגישות
חיפוש עורכי דין
מיקומך באתר: עמוד ראשי >> עורך דין ומשרדי עורכי דין >> פלילי >> חיפה >> אביעד רייפר עו"ד ונוטריון

אביעד רייפר עו"ד ונוטריון

אביעד רייפר עו"ד ונוטריון

אביעד רייפר עו"ד ונוטריון

תחומי עיסוק: פלילי, ייצוג קטינים, תעבורה, הטרדה מינית, ליטיגציה, נהיגה בשכרות, נוטריון

משרדו של עו"ד אביעד רייפר עוסק בהכוונה ושיקום נוער עבריין, בדגש על עברייני סמים ובני נוער בסיכון להסתבכויות עם החוק, ובשילובם באפיקי שיקום בתיאום עם שירות המבחן או שירותים סוציאליים אחרים.

המשרד טיפל במקרים רבים בהם עברייני נוער הואשמו במספר רב של אישומים בבית משפט לנוער, בכלל זה בעבירות אלימות, רכוש ומין. הם הופנו למסגרות שיקומיות ולאחר סיום הליך טיפולי מוצלח, בין אם באמצעות שירות המבחן לנוער או ללא התערבותו, התקבל תזכיר חיובי בעניינם שהמליץ לא להרשיעם. בעקבות כך הקטינים חזרו למוטב ובסופו של דבר אף התגייסו לצבא.

המשרד עוסק בהופעות בבתי דין צבאיים, כולל ייצוג בהליכי חקירה של המשטרה הצבאית, ייצוג בהליכים משמעתיים צבאיים וטיפול בפתיחת תיקים פליליים ומשמעתיים במסגרת הצבא.  השירות כולל ייצוג חיילים הנאשמים בעבירות סמים, עריקות או כל עבירה פלילית אחרת, וטיפול בהם במסגרת הטיפול הצבאי, לרבות שיקום או עזרה בשחרור החייל והמשך שיקומו במסגרת אזרחית. למשרד ניסיון בייצוג נאשמים בתיקי עריקות לתקופה של עד 5 שנים, שהסתיימו בלא שנגזר מאסר בפועל, וכן בייצוג בערעורים צבאיים.

המשרד עוסק גם בהגשת ערעורים ובטיפול בנאשמים שהורשעו ו/ או נענשו בערכאה מסוימת, ללא תלות בייצוגם המקורי, אם בכלל זכו לכזה. הטיפול כולל "תיקון" של הנזקים שנגרמו ללקוח, מלחמה על זיכויו או המתקת עונשו וכן שינוי עונש ממאסר בפועל לעבודות שירות במקרים המתאימים. כמו כן, מטפל המשרד בהגשת עתירות בעקבות הפקעת עבודות שירות, ובהחזרת הלקוח להמשך עבודות אלו במקום למאסר בפועל.

המשרד מטפל בעתירות אסירים לבג"צ, בהופעה ובייצוג לצורך שיקומו ו/או שחרורו המוקדם של האסיר, בהגשת חנינות, בקיצור מאסרים ובהמתקת עונשים, כולל עתירות לשיפור תנאי הכליאה או תיקונם, וכן עמידה על זכויות האסיר בכל מחלוקת שבינו לבין שירות בתי הסוהר.

המשרד מייצג לקוחות בהליכי טרום חקירה, חקירה ולאחר חקירה (הגשת כתב אישום).
כמו כן הוא מטפל בסגירת תיקים בגין עבירות סמים באמצעות בדיקת חוקיות הליכי החקירה, שרשרת הסם, סוגו וכמותו. המשרד עוסק בייעוץ ובייצוג בהליכים משפטיים למען זיכויו של הנאשם בעבירות סמים, או לשם שיקומו של הנאשם המכור לסם, במסגרות פתוחות וסגורות, ובסיום התיק ללא מאסר לנאשם ואף בדרך של מבחן טהור לאחר הליך שיקומי של גמילה.
השירות כולל את הפניית הלקוח למסגרת לאחר בחינת התאמתו, ליווי בהליכי הבדיקה ועד לקליטה במוסד, מתן תמיכה וליווי במהלך כל תקופת הטיפול עד לסיומה וטיפול בקבלת תזכיר משירות המבחן המלמד על הליך טיפולי מוצלח ומבחן טהור.

המשרד מטפל בכל תיקי התעבורה לפני חקירה, מספק ייעוץ במהלך חקירה ועוסק בייצוג לאחר חקירה ובעת הגשת כתב אישום.
הוא עוסק בטיפול בפסילות מנהליות מול רשויות משרד הרישוי, כולל הופעה וייצוג בשימוע לאחר עבירות תעבורה למניעת הפסילה, בהשבת כלי רכב שנתפסו בגין עבירות תעבורה, בטיפול בדוחות תנועה – ביטול או ייצוג בבתי משפט, בייצוג נאשמים בכל עבירות התעבורה בבתי משפט – כולל תאונות דרכים קטלניות, ובייצוג בוועדות ערעור של המכון הרפואי.

המשרד מספק ייעוץ והדרכה בטרם חקירה לאחר הגשת תלונה על אלימות במשפחה.
כמו כן הוא עוסק בייצוג בהליכי מעצר במסגרת התיק עצמו, בטיפול בתלונות שווא על אלימות, בצווי הרחקה, וכן בסיוע בטיפול בסגירת תיקי אלימות במשפחה במקרים של שיקום התא המשפחתי והפניית המתלונן והקורבן לטיפולים במסגרות משפחתיות שיקומיות. המשרד מטפל בתיקים הפליליים במטרה להשיג פסק דין מוצלח ובמקרים של אשמה בעבירות – ללא מאסר בפועל.

המשרד עוסק בייצוג טרום חקירה לאחר הגשת תלונה על פגיעה מינית, וכן בהכוונה במהלך החקירה בשלבי המעצר. בנוסף לכך עוסק המשרד בטיפול בתיקים פליליים ובהפניית עברייני מין למסגרות טיפוליות לפני או אחרי ההרשעה, להצלחה מרבית בשיקומו של הנאשם.
המשרד מטפל בלקוחות טרם הגשת כתב אישום ואחריו, וכן עוסק בצמצום נזקים שנגרמו להם.

המשרד מטפל בכל תיקי התעבורה לפני חקירה, מספק ייעוץ במהלך חקירה ועוסק בייצוג לאחר חקירה ובעת הגשת כתב אישום. הוא עוסק בטיפול בפסילות מנהליות מול רשויות משרד הרישוי, כולל הופעה וייצוג בשימוע לאחר עבירות תעבורה למניעת הפסילה, בהשבת כלי רכב שנתפסו בגין עבירות תעבורה, בטיפול בדוחות תנועה – ביטול או ייצוג בבתי משפט, בייצוג נאשמים בכל עבירות התעבורה בבתי משפט – כולל תאונות דרכים קטלניות, ובייצוג בוועדות ערעור של המכון הרפואי.

המשרד מייצג מיועדים לגיוס שאינם כשירים לשירות הצבאי אל מול רשויות הגיוס.

 פסקי דין


כתבותשירותים משפטיים

חיפוש עורך דין לפי עיר :
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספותכתבות נוספות בתחום פלילי
עישון קנביס: דעו את הסיכונים (והסיכויים)
עו"ד רוני ברוש. צילום: אילנה ברוש
התמדה, נחישות ועזרה לזולת: על הדמיון שבין עורך הדין הפלילי ואמן הלחימה
עו"ד דניאל כפיר, צילום: ענת קובי [אילוסטרציה חיצונית: uriel-soberanes, unsplash.com]

כל הזכויות שמורות לפסקדין - אתר המשפט הישראלי
הוקם ע"י מערכות מודרניות בע"מ