אינדקס עורכי דין | פסיקה | המגזין | טפסים | פסקדין Live | משאלים | שירותים משפטיים | פורום עורכי דין נגישות
חיפוש עורכי דין
מיקומך באתר: עמוד ראשי >> עורך דין ומשרדי עורכי דין >> דיני עבודה >> רמת-גן >> יעקב אברמוביץ עו"ד

יעקב אברמוביץ עו"ד

יעקב אברמוביץ עו"ד

יעקב אברמוביץ עו"ד

תחומי עיסוק: דיני עבודה, דיני מקרקעין, הוצאה לפועל, סדר דין אזרחי וראיות, דיני חוזים, בנקים, תכנון ובניה, ביטוח לאומי, מגשרים, אזרחות ואשרות בישראל, ירושות וצוואות, הטרדה מינית, ליקויי בנייה, עובדים זרים, עסקאות מכר דירה

משרד עורכי דין ומגשר יעקב אברמוביץ', עוסק במגוון תחומים, כגון: מקרקעין, חוזי מכר, ייצוג קבלנים ורוכשים, הסכם קומבינציה, תמ"א 38, סכסוכי שכנים, ייצוג ועדי בתים  ליטיגציה אזרחית, תביעות כספיות, הוצאה לפועל, דיני עבודה, ביטוח לאומי , ליקויי בניה חוזים, ירושות, צוואות ועוד.

צוות המשרד מורכב מחמישה עורכי דין, וכן צוות אדמיניסטרטיבי.

קומפלקס המשרדים חדש ומפואר, ומערכות המחשוב והתקשורת המצויות בו הן מהמתקדמות מסוגן בישראל. אלה מאפשרים לצוות המשרד להעניק ללקוחותיו שירות ברמה הגבוהה ביותר, ונגישות מרבית. 

תפקידים:  חבר בוועדת קניין ומקרקעין של לשכת עורכי הדין‏. חבר בוועדת עורכי דין צעירים של לשכת עורכי הדין‏. סגן יו"ר פורום שוק ההון ועסקים של לשכת עורכי הדין. חבר בית הדין המשמעתי של הלשכה‏ במחוז תל אביב והמרכז. מבקר – תנועת נאמני תנועה ועבודה‏. פעיל בקהילה באזור מגוריו ומתנדב במסגרות שונות, משמש גם כעוזר הוראה בפקולטה למשפטים באוניברסיטת בר אילן, ובפקולטה למשפטים במכללה האקדמית למשפטים קריית אונו.

 

תחומי עיסוק המשרד:

 • דיני מקרקעין:
  תחום זה עוסק בכל הסוגיות המשפטיות הנוגעות לנכסי מקרקעין, בניינים, דירות, בתים, מגרשים, ליקויי בניה, פינוי בינוי, עיבוי בינוי, פירוק שיתוף במקרקעין וכינוס נכסים, תכנון ובניה ועוד.
  משרד עורכי דין אברמוביץ ושות' מעניק ייעוץ וליווי בעסקאות מקרקעין שונות, רישום בלשכת רישום המקרקעין (טאבו) לרבות רישום בתים משותפים , ניהול משא ומתן, הוצאה לפועל של עסקאות, ייצוג לקוחות מול הרשויות לרבות רשויות המס והגנה על אינטרס הלקוחבמחלוקות שונות ובכל ערכאה משפטית.
  במסגרת הטיפול בלקוחותינו משרדנו מייצג ומופיע בבתי משפט שונים לרבות בג"צים ומשפט מינהלי בדגש על תחום המקרקעין.
  משרדנו מיצג חברות ולקוחות פרטיים.
 • דיני חוזים:
  תחום זה עוסק בכל הסוגיות המשפטיות הנוגעות לעריכת הסכמים בכתב או בעל פה בין שני צדדים או יותר.
  חוזים מלווים שלבים רבים בחיינו, כמו רכישת דירה, ביצוע עסקה, הסכמים למיניהם ועוד, ועל כן חשוב שגוף מקצועי ילווה את תהליך כתיבת החוזה וחתימה עליו.
  משרדנו מעניק שירות מקצועי ללקוחות העומדים בפני ביצוע עסקה שיש לעגן בחוזה, לרבות ניהול משא ומתן לקידום אינטרס הלקוח, עריכת החוזה בפועל, מיצוי זכויותיהם של לקוחות במקרים של הפרת חוזה ועוד.
  משרדנו מיצג חברות ולקוחות פרטיים.
 • ירושות וצוואות: 
  עם פטירתו של אדם, מתחלק עזבונו בין יורשיו. על ידי צוואה, או על פי דין. סוגיות אלו, של צוואות וירושות הינן סוגיות רגישות המצריכות טיפול משפטי מקצועי.
  המשרד מטפל בכל ההליכים המשפטיים הנוגעים לירושות וצוואות, לרבות עריכת צוואות אישיות או הדדיות, רישום, בקשות לצווי ירושות, צווי קיום צוואה, פסילת צוואות, ייצוג במחלוקות הנוגעות לאפוטרופסות, ניהול עיזבונות ועוד
 • תביעות כספיות, פשיטת רגל והוצאה לפועל:
  המשרד מטפל ומיצג חברות ולקוחות פרטיים בתביעות כספיות בכל הערכאות השונות בבתי המשפט החל בלשכת ההוצאה לפועל וכלה בבית המשפט העליון.
  כמו כן המשרד מעניק יעוץ ושירות משפטי במסגרת גביית חובות ובהן שטרי חוב ו/או שיקים חוזרים בהוצאה לפועל.
  המשרד נותן מענה ומטפל בהרמת מסך ההתאגדות מחברות "קש" ומנסה לתת פתרון יצירתי במציאת פתרונות שונים לגביית חובות, גם מחייבים קשים ובתביעות כספיות מורכבות. במסגרת פעולות אלו המשרד מייצג גם במסגרת של כינוס נכסים, משכון ועוד.
  המשרד מעניק טיפול ויעוץ משפטי במסגרת של הליך פשיטת הרגל. החל מהגשת בקשה לפשיטת רגל, ליווי משפטי צמוד בכל ההליך עד לקבלת צו כינוס נכסים ו/או צו לפשיטת רגל, וכלה בהגשת בקשה ל"הפטר".
  במסגרת הטיפול בלקוחותינו משרדנו מייצג ומופיע בבתי משפט שונים.
 • דיני עבודה וביטוח לאומי:
  המשרד מטפל ומיצג חברות ולקוחות פרטיים בתביעות מול המוסד לביטוח לאומי (תביעות נכות, נפגעי עבודה, ועדות רפואיות).
  הטיפול בתיקים אלו כולל הופעה בועדות הרפואיות השונות ואף בבית הדין לעבודה.
  כמו כן, המשרד מעניק שירותים ויעוץ משפטי שוטף בתחום דיני העבודה. המשרד מעניק יעוץ וייצוג משפטי שוטף לחברות וגופים גדולים שונים במשק הישראלי, כולל גם יעוץ משפטי וייצוג של עובדים ומעבידים בתביעות שונות בבית הדין לעבודה.
  במסגרת הטיפול בלקוחותינו משרדנו מייצג ומופיע בכל הטריבונלים השונים, כולל בועדות ערר של המוסד לביטוח לאומי ואף בבית הדין הארצי לעבודה.
 • גישור:  
  עו"ד יעקב אברמוביץ, בוגר קורס גישור מטעם ועדת "גדות" של משרד המשפטים.
  כחלק מ "אני מאין" של המשרד" דוגל עו"ד יעקב אברמוביץ בהליך הגישור הניתן ליישום בכל סוג של סכסוך, החל מסכסוך שכנים פעוט ועד לסכסוך עסקי או משפחתי קשה. לעיתים רבות שימוש בהליך של גישור פורה ומוצלח, מונע מן הצדדים המסוכסכים להיכנס להליך משפטי יקר, מסורבל וארוך יותר.

מאפייני הליך הגישור הם:

 • קיומה של מחלוקת, הנובעת מעמדות מנוגדות בין צדדים שונים.
 • רצונם החופשי של הצדדים למצוא פתרון חיובי לבעיותיהם ולהסכים לשוחח עליהן, לאור   האינטרסים והמטרות של שני הצדדים.
 • כוונת הצדדים להגיע לפתרון זה בעזרתו של גורם עצמאי וניטרלי, שאין לו קשר קודם עם אחד הצדדים, תוך שמירה על עצמאות הצדדים לסכסוך בקבלת ההחלטה.
 • כוונת הצדדים להגיע להסכם יציב, שלו תוצאות ארוכות טווח.

בהתקיים תנאים אלו ניתן להתחיל בהליך הגישור. הגישור מתאפיין בפשטות ההליך, ובראייה הרחבה של האינטרסים של הצדדים, במקום ראייה צרה של סכסוך המובא להכרעה בלבד. המגשר מנסה להביא להסדר בצורה פעילה, בהסכמת הצדדים, ואין לו סמכות לכפות פתרון. בכך שונה הגישור ממרבית השיטות (האלטרנטיביות והאחרות הקיימות בעולם המשפט) לפתרון סכסוכים.

הליך הגישור, כהליך, מתאפיין במאפיינים אלו:

 • ניטרליות של המגשר. ניטרליות, להבדיל מאובייקטיביות, היא העדר מוחלט של עמדה בקשר לנושא מסוים, ואילו אובייקטיביות היא קבלת עמדה שאינה מושפעת מאחת מעמדות הצדדים.
 • סודיות המידע המתגלה במהלך הגישור.
 • הצדדים משתתפים בהליך מרצונם.
 • הצדדים מגיעים בעצמם אל הפתרון, וזה אינו נכפה עליהם על ידי המגשר.

במהלך הגישור ינסה המגשר להביא ל:

 • הבהרת האינטרסים של הצדדים.
 • המרת נקודת הראייה הסובייקטיבית של כל צד בערכים אובייקטיביים.
 • הצגה בפני הצדדים של מגוון פתרונות אפשריים.
 • הבהרה של התוצאות האפשריות של כל פתרון מוצע.
 • עידון והתאמה של כל נושאי המשנה העולים במהלך הגישור.
 • תרגום הפתרון לכלל טיוטת הסכם.
 • מתן צורה רשמית להסכם.

הליך הגישור הוא הליך של דיון פתוח, חופשי וברוח טובה, היכול להימשך אף מספר ישיבות. בניגוד להליכים כגון בוררות, או הליכים משפטיים, יכול המגשר להיפגש עם צד בנפרד ולשמוע את דעתו. ישיבה זו נקראת "Caucus", ואף כי אינה מחויבת בכל מקרה, מרבית המגשרים משתמשים בה. דברים הנאמרים למגשר נשמרים בחיסיון מוחלט, וישיבה במעמד אחד הצדדים היא דרך טובה לרדת לעומקם של הדברים, לחשוף מידע חסוי ועמדות שהיו מוסתרות, מבלי שיהיה חשש כי אלו ישמשו את הצד השני, אלא ישמשו רק את המגשר ככלי לקידום הסכסוך לקראת פתרונו.

ברוב הארצות המגשר נחשב לאחראי להעברת מידע נכון לצדדים על התוצאות השונות של הפתרונות המוצעים במהלך הגישור, על מנת לאפשר לצדדים בחינה יעילה של הסיכויים והסיכונים בפתרון המוצע. עובדה זו דורשת מן המגשר יכולת ניכרת בתחום לגביו מתנהל הגישור, יהא זה סכסוך עסקי, פרטי או משפחתי. כמו כן על המגשר לנסח את ההסכם הסופי בצורה שתביא לכלל יישוב הסכסוך על פי הפתרון שאליו הגיעו הצדדים.במידה והגיעו לפתרון.

כחלק מעיסוקו המקצועי של עו"ד ומגשר יעקב אברמוביץ במסגרת תפקידו כמגשר. הוא משמש גם עוזר הוראה בקורס "הכשרת מגשרים" בפקולטה למשפטים באוניברסיטת בר-אילן.

 

הדף בגוגל פלוס.מאמרים


פסקי דין


כתבותשירותים משפטיים

חיפוש עורך דין לפי עיר :
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספותכתבות נוספות בתחום דיני עבודה

כל הזכויות שמורות לפסקדין - אתר המשפט הישראלי
הוקם ע"י מערכות מודרניות בע"מ