אינדקס עורכי דין | פסיקה | המגזין | חקיקה | כתבי טענות | טפסים | TV | משאלים | שירותים משפטיים | פורום עורכי דין נגישות
חיפוש עורכי דין
מיקומך באתר: עמוד ראשי >> עורך דין >> ליטיגציה >> תל-אביב >> פרידמן-האזרחי, עורכי דין

פרידמן-האזרחי, עורכי דין

פרידמן-האזרחי, עורכי דין

פרידמן-האזרחי, עורכי דין

תחומי עיסוק: ליטיגציה, דיני מקרקעין, דיני עבודה, הגבלים עסקיים, הסכמי ממון, דיני חוזים, חוקתי ומנהלי, ירושות וצוואות, לשון הרע, משפט אזרחי , צווי מניעה

משרד פרידמן-האזרחי, עורכי דין נוסד ע"י, עורכי הדין ניר פרידמן ויוסי האזרחי לאחר שנים שבהן הם צברו ניסיון רב במשרדים מובילים החליטו להקים משרד בוטיק, צעיר ודינמי שעיסוקו תהא בניהול סכסוכים ומחלוקות משפטיות באופן שיביא לידי ביטוי את הראייה הייחודית שלהם.

המשרד עוסק בליטיגציה בכל ענפי המשפט ובכלל זה סכסוכים אזרחיים ומסחריים מורכבים, דיני תאגידים, משפט מנהלי, משפט חוקתי וועדות חקירה, דיני הגבלים עסקיים, משפט פלילי (עבירות צווארון לבן), דיני עבודה ועוד.

המשרד מייצג את לקוחותיו בפני כלל הערכאות המשפטיות בישראל, בבוררויות מסחריות, מתן חוות דעת משפטיות וכדומה.

הייחודיות של המשרד נובעת מהיכולת והשאיפה לראות את הדרך המהירה ביותר לסיים את הסכסוך או התיק המשפטי כבר בראשיתו, בין בפשרה ובין בהחלטה שיפוטית, לשביעות רצונו המלאה של הלקוח. ניצחון עו"ד ניר פרידמן ועו"ד יוסי האזרחי הוא בראש ובראשונה שביעות רצונו של הלקוח מהתוצאה.

המשרד מספק את שירותיו המשפטיים בתחומים המגוונים הבאים: 

תביעות מסחריות - המשרד מנהל תביעות כספיות והצהרתיות בכל תחומי המשפט האזרחי מסחרי בארץ ובחו"ל. בין לקוחותינו רשתות מזון כגון קיורטוש, יהלומנים, וחברות הייטק רבות. 

דיני תאגידים -  המשרד מטפל בכל המחלוקות והסכסוכים אשר מתעוררים בעולם התאגידי. אנחנו מטפלים במאבקי שליטה בחברות, בסכסוכים בין בעלי המניות ובין נושאי משרה, בתביעות קיפוח מיעוט, בתביעות לאכיפת הסכמי מכר מניות ולביטול הסכמים כאלה כמו גם בסכסוכים מורכבים נוספים הנוגעים למרקם היחסים התאגידי.

משפט מנהלי וחוקתי - המשרד עוסק באופן מעמיק בדין המנהלי והחוקתי. המשרד מייצג גופים שונים תוך שימוש בדין המנהלי והחוקתי לרבות ניהול מאבקים כנגד רשויות המדינה. בהקשר זה עוסק המשרד גם במתן ייעוץ לעובדי מדינה בקשר עם תפקידם.

קניין רוחני - למשרד ניסיון רב בייצוג לקוחות בנושאים הקשורים בקניין הרוחני. המשרד ניהל הליכים רבים ומורכבים הקשורים לחברות הזנק, פטנטים וסימני מסחר.

דיני עבודה - למשרד ידע נרחב בסכסוכים הקשורים לדיני העבודה. בתוך כך המשרד מייצג מעסיקים ועובדים בתביעות שונות בתחום העבודה ומייעץ לגופים שונים באופן רציף בתחום זה. ייצוג מגוון זה מקנה למשרד הבנה עמוקה בתחום זה.

הגבלים עסקיים -  למשרד ידע רב בתחום דיני התחרות ובייעוץ לגופים בעניינים הקשורים לדיני ההגבלים העסקיים. המשרד ניהל הליכים משמעותיים ביותר הקשורים לתחום זה כאשר הייחוד של המשרד הוא ההכרה המעמיקה של דיני ההגבלים העיסקיים הן בארץ והן בעולם.

נדל"ן - תחום נוסף שהמשרד עוסק בו הינו ליווי יזמים ודיירים במסגרת פרוייקטים של בנייה, לרבות תמ"א 38 (על כל רבדיו).
בנוסף, המשרד מלווה דיריים בתביעות כנגד יזמים במקרים של ליקויי בנייה ו/או הפרות אחרות של הסכמי רכישה.

המשרד מאמין שהדרך להצלחה בניהול תיק משפטי משלבת חדות, עבודה קשה והתעמקות בכל פרט ופרט. עבודה יסודית בצירוף של מוטיבציה גבוהה, כשרון ויצירתיות הם לדעתנו התכונות החשובות ביותר לניהול מחלוקות וסכסוכים משפטיים. הניסיון שלנו מלמד שגישה אקטיבית בשילוב של תכונות אלה כמו גם הרצון לנצח כל תיק ותיק הם העומדים בבסיסו של כל ייצוג משפטי מוצלח.

על מנת להגשים וליישם תכונות אלה המשרד מתחייב לאיכות, מצוינות ומקצועיות ברמה הגבוהה ביותר, תוך שימת דגש על חשיבה משפטית מקורית ויצירתית. המשרד מאמין שכל תיק משפטי הוא עולם ומלואו ולכל מקרה ולכל לקוח יש את הנסיבות הייחודיות לו. נוסף על כך המשרד מייצג באופן תדיר תובעים ונתבעים והדבר מאפשר למשרד ראייה רחבה ומגוונת של ניהול מחלוקות משפטיות.

המשרד מאמין במתן תשומת לב אישית ומלאה לכל דרישות הלקוח, ומתחייבים להעמיד את צוות המשרד בזמינות מלאה ומידית.

תחת כל אלה, עו"ד ניר פרידמן ועו"ד יוסי האזרחי בראש ובראשונה ליטיגטורים. לכן, החובתם הן ללקוחותיהם  והן לעצמם היא לעולם לא להפסיק ללמוד ולהשתפר. עו"ד פרידמן ועו"ד האזרחי מאמינים שעל מנת להמשיך ולתת ללקוחותיהם שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר עליהם כמשפטנים להתעדכן מדי יום ביומו בהתפתחויות ובחידושים המשפטיים, בקריאת מאמרים אקדמיים ובלמידה מתמדת מהתפתחויות המשפטיות בארצות הברית ובאירופה. 

 

מייסד המשרד עו"ד ושותף בכיר עו"ד ניר פרידמן

בסיום לימודיו באוניברסיטת Duke התמחה ניר פרידמן  אצל כבוד השופט Newby מבית המשפט העליון של צפון קרוליינה ושימש באותה תקופה גם כעוזר משפטי של כבוד השופטת דפנה ברק-ארז ושל פרופסור אהוד גוטל.

לאחר סיום עבודתו אצל כבוד השופט Newby חזר ניר פרידמן לישראל והחל לעבוד במשרד קסוטו-נוף שם עבד מספר שנים. במהלך עבודתו במשרד קסוטו-נוף טיפל ניר פרידמן בתיקי ליטיגציה מורכבים בכל ענפי המשפט האזרחי מסחרי.

לאחר שפרש ממשרד קסוטו-נוף הקים עו"ד ניר פרידמן ביחד עם עו"ד יוסי האזרחי  את משרד פרידמן-האזרחי.

  • בוגר תואר ראשון במשפטים בהצטיינות
  • בוגר תואר שני במנהל עסקים ממכללת נתניה
  • בוגר תואר שני במשפטים מטעם אוניברסיטת Dukeשבארצות הברית. במסגרת לימודיו באוניברסיטת Duke התמחה עו"ד ניר פרידמן בדיני ההגבלים העסקיים ודיני תאגידים.

 

מייסד המשרד ושותף בכיר עו"ד יוסי האזרחי

תעודות והסמכות:

  • בוגר תואר ראשון במשפטים מבית הספר למשפטים המכללה למנהל

בשנותיו הראשונות כעורך דין ובמסגרת לימודיו עבד עוה"ד האזרחי במשרד עורכי דין יהודה רסלר, שם עסק רבות בתיקי ליטיגציה רחבי היקף, וכן בתיקים מנהליים על כל תחומיהם, לרבות, עתירות מנהליות, צו מניעה לפעולות הרשות, מכרזים וכן עתירות מפורסמות לבג"ץ. כך, בין היתר השתתף עוה"ד האזרחי בבג"ץ רסלר נ' משרד הביטחון במסגרתו בוטל חוק טל על ידי כב' הנשיאה בייניש בפסק דינה האחרון.

לאחר מספר שנים כעורך דין בכיר במשרדו של עו"ד יהודה רסלר, עבר עוה"ד האזרחי לעבוד במשרד קסוטו – נוף ושות.
במשרד קסוטו-נוף עסק עו"ד יוסי האזרחי במשפט מסחרי, לרבות ליטיגציה מסחרית, סכסוכי בעלי מניות, שותפיות, הסכמים מסחריים בעלי נופך בינלאומי וכיו"ב.

בין היתר טיפל עו"ד יוסי האזרחי בתיקי הקרן הקיימת לישראל אשר כללו בין היתר, תיקי ליטיגציה רחבי היקף ורבי משמעות עבור קק"ל בהצלחה רבה.

עו"ד יוסי האזרחי עוסק בניהולם של תיקי ליטיגציה רחבי היקף עם דגש על ניהול מו"מ לפני או במהלך הגשת התביעה, לרבות השגת הסכמים בין צדדים ניצים תוך שימוש באמצעיים משפטיים.

לאור העובדה שיוסי האזרחי דובר השפה האנגלית כשפת אם, הוא מנהל באופן תדיר גם תיקי ליטיגציה בעלי גוון בינלאומי.

פרסומים: 

משרד פרידמן-האזרחי, עורכי דין חרט על דגלו מתן יחס ושירות אישי לכל לקוח וטיפול מעמיק ויסודי בפתרון כל בעיה משפטית שעולה על שולחנו.

אנו כאן בשבילכם, נשמח לייעץ לכם בכל נושא משפטי.
שירותים משפטיים

חיפוש עורך דין לפי עיר :
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספותכתבות נוספות בתחום ליטיגציה

כל הזכויות שמורות לפסקדין - אתר המשפט הישראלי
הוקם ע"י מערכות מודרניות בע"מ