אינדקס עורכי דין | פסיקה | המגזין | טפסים | פסקדין Live | משאלים | שירותים משפטיים | פורום עורכי דין נגישות
חיפוש עורכי דין
מיקומך באתר: עמוד ראשי >> עורך דין ומשרדי עורכי דין >> דיני מקרקעין >> תל-אביב >> קרן כהן בלחרסקי - תיק - גלעד - קינן משרד עורכי דין

קרן כהן בלחרסקי - תיק - גלעד - קינן משרד עורכי דין

קרן כהן בלחרסקי - תיק - גלעד - קינן  משרד עורכי דין

קרן כהן בלחרסקי - תיק - גלעד - קינן משרד עורכי דין

תחומי עיסוק: דיני מקרקעין, דיני חוזים, תמ"א 38, פינוי בינוי

משרד עורכי הדין תיק, גלעד, קינן הינו משרד בוטיק בתחום הנדל"ן (מקרקעין), המטפל בעסקאות ובליווי פרוייקטים בתחום זה. בנוסף מתמחה משרדנו במלונאות ובעסקאות מורכבות במימון.

משרדנו הוקם בסוף שנת 2002 במטרה מוצהרת, להציע שירותים משפטיים ברמה הגבוהה ביותר, תוך קביעת נורמות וסטנדרטים "אחרים" במתן שירות, והוא התפתח מאז בצורה מרשימה והתבסס כמשרד עורכי דין מוביל בתחום הנדל"ן, בזכות עמידתנו במטרה זו. הכרה במעמדו זה של משרדנו נתקבלה בפרסומים הרשמיים של גופי דירוג ישראליים מובילים (דן אנד ברדסטריט ו-BDI), אשר דירגו את משרדנו כאחד ממשרדי עורכי הדין המובילים בתחום המקרקעין וברשימות משרדי הבוטיק המובילים בישראל וזאת לצד גורמי דירוג בינלאומיים (Legal 500 ו- Legal Expert), אשר כללו את משרדנו ואת השותפים המובילים בו ברשימותיהם המקבילות למשרדי הנדל"ן ועורכי הדין המובילים בישראל בהתאמה.

אנו מאמינים בהענקת טיפול משפטי מקצועי, ברמת העמקה והבנה הגבוהה ביותר שבנמצא. בנוסף – והואיל ומשרד עורכי דין חייב לספק ללקוחותיו שירות בלתי מתפשר באיכותו - חרטנו על דגלנו את הרצון הבלתי-נלאה, לספק ללקוחותינו שירות משפטי יצירתי, מסחרי, מהיר ונמרץ, ברמת זמינות גבוהה ביותר, כל זאת בד בבד עם שמירה על קשר אישי הדוק עם לקוחותינו, ומתן קשב רב לצרכיהם ומטרותיהם. אופיו המיוחד של השירות הניתן על ידי צוות משרדנו הינו כזה, המאפשר ללקוח להירגע, "להישען לאחור" ולדעת כי מישהו "קושר עבורו את החוטים" ועושה עבורו את העבודה, תוך נטילת יוזמה וקידום העניינים שבטיפולנו "בדחיפה" וביעילות.

אנו יכולים לציין בסיפוק, כי משרדנו מעניק שירות "לא שגרתי", רענן, נמרץ ושונה, במהירות תגובה שאין לה אח ורע בשוק משרדי עורכי הדין בישראל, והכול באופן הגורם לו להתבלט בנוף משרדי עורכי הדין בישראל.

האסטרטגיה העסקית בה בחרנו - שהינה מתן שירות איכותי וטוטאלי ללקוחותינו במסגרת של משרד-בוטיק, קטן ואיכותי, המספק שירות אישי במעורבות גבוהה (וחריגה ביחס למקובל) של השותפים המובילים בכל שלבי העסקאות, התיקים המשפטיים והעניינים המטופלים על ידינו - מאפשרת לנו לשרת בהצלחה מגוון חברות ציבוריות, קשת רחבה של קבוצות נדל"ן והשקעה, וכן לקוחות גדולים ומכובדים אחרים, השמחים לשוב ולהפקיד את הטיפול בענייניהם המורכבים והגדולים בידינו, בכל פעם מחדש, באופן שמסב לנו הנאה, סיפוק וגאווה גדולים.

הופענו בשוק משרדי עורכי הדין בתחילת המילניום הנוכחי, והצלחנו לטפס במהלך השנים, רק בזכות איכות השירות הבלתי מתפשר, המיוחד והייחודי שאנו מעניקים, ורק בזכות רמתם האישית ואיכותם של אנשינו.

התחייבנו כלפי עצמנו, כי נמשיך ונדבק בדרך מיוחדת זו, גם בעתיד.

עורכי דין נוספים במשרד:

עוה"ד ארז תיק עומד בראש מחלקת העסקאות והפרויקטים במשרד, והוא בעל ניסיון רב בטיפול ובהובלת עסקאות ופרויקטים גדולים עבור יזמים וחברות ציבוריות מהשורה הראשונה בישראל, בתחום הנדל"ן, המלונאות והמימון, וזאת לגבי עסקאות ופרויקטים בישראל, אך גם מחוץ לה.

לארז ניסיון עשיר וידע רב וייחודי בכל הקשור בטיפול בפרויקטים ובהסכמים מורכבים בתחום הנדל"ן, ובכלל זה בעסקאות קומבינציה/מזומן/ תמורות/העמדת הון עצמי, וכן עסקאות משולבות; בהסכמים ובעסקאות להקמת קניונים ומרכזי מסחר, בטיפול בפרויקטים לבנייה רוויה וצמודת קרקע, בטיפול משפטי בנכסים מניבים ובניהול נדל"ן, בהסכמים במגזר החקלאי, בטיפול והובלה בהסכמי מימון מורכבים, לרבות הסכמי מזנין, בטיפול בפרויקטים לבתי אבות, בטיפול בפרויקטים של פינוי בינוי, בייעוץ משפטי בתחום הסכמי יועצים, קבלנים ותשתית, ובליווי משפטי שוטף בפרויקטים בנדל"ן, על כל שלביהם.

בנוסף לכל אלה, הוביל ומוביל ארז את הטיפול בעסקאות בתחום המלונאות, ובכלל זה הינו בעל ניסיון רב בטיפול בהסכמים למכירה ולרכישה של מתחמים מלונאיים, ובהסכמי ניהול ושכירות מכל הסוגים, בתחום זה.

בתחום המימון הוביל וטיפל ארז בהסכמים רבים של מימון וליווי בנקאי בהיקפים גדולים ביותר, ובכלל טיפל עו"ד תיק בהסכמי המימון הראשונים שנחתמו בישראל בין חברות ציבוריות לקרנות המנוף.

מחוץ לישראל, טיפל ארז בפרויקטים ובהסכמים בהיקפים גדולים באירופה (בולגריה, פולין, אוסטריה, יוון, רומניה, אוקראינה), בארה"ב (לאס וגאס) ובהודו, וזאת לצד עורכי דין מקומיים.

ארז נכלל ברשימת "עורכי הדין המומחים" בישראל בתחום המקרקעין, בפרסומי (LEGAL EXPERTS EMEA)

לארז תואר בוגר במשפטים (LL.B.) מהפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל אביב (1997) וכן תואר מוסמך במשפט מסחרי (LL.M.) (בהצטיינות) בתכנית מנהלים בינלאומית של אוניברסיטת תל אביב בשיתוף עם אוניברסיטת ברקלי (Berkeley) (קליפורניה).

ארז הינו בוגר קורס טיס של חיל האוויר.

עוה"ד קרן כהן בלחרסקי עומדת בראש מחלקת ההתחדשות העירונית במשרד ובעלת ניסיון רב בטיפול והובלת עסקאות בתחום ההתחדשות העירונית, תמ"א 38 (חיזוק), תמ"א 38 (הריסה), פינוי ועיבוי בינוי, בעבור בעלי דירות ויזמים העוסקים בתחום.

לקרן ניסיון עשיר וידע ייחודי בטיפול בפרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית החל משלב גיבוש הרעיון ויצירת בסיס ההסכמה הנדרש בין בעלי הדירות, תוך מתן פתרונות לצרכים של הפרט, בדיקת ההיתכנות לביצוע הפרויקט ברשויות התכנון ומתן ליווי שוטף לאורך כל חיי הפרויקט עד לשלב מסירת הדירות החדשות לבעלים. בנוסף מחזיקה קרן בניסיון בליווי יזמים רבים העוסקים בתחום, ובניהול הליכים משפטיים מול "דיירים סרבנים". 

בנוסף לכל אלה מטפלת קרן בעסקאות רבות בכל תחומי הנדל"ן, ובכלל זה בעסקאות מכירה ורכישה מורכבות; בטיפול בפרויקטים לבנייה רוויה וצמודת קרקע; בטיפול משפטי בנכסים מניבים ובניהול נדל"ן, במתן ייעוץ משפטי בתחום הסכמי יועצים, קבלנים ותשתית, ובליווי משפטי שוטף בפרויקטים בנדל"ן, על כל שלביהם

כמאמנת עסקית ואישית, קרן מקפידה לצקת את עולם ערכיה לתוך העשייה המשפטית, על מנת לספק שירות משפטי ברמה מקצועית גבוהה, תוך הבנת צרכי הלקוח ונתינת מענה הולם, איכותי, מהיר, אישי ואנושי לכל פנייה.

עוה"ד אופיר קינן הינו בעל ניסיון רב בהובלת עסקאות ופרויקטים גדולים ומורכבים בתחום הנדל"ן.

אופיר מטפל בעסקאות רבות בכל תחומי הנדל"ן, ובכלל זה בעסקאות מכירה ורכישה מורכבות; בטיפול בפרויקטים לבנייה רוויה וצמודת קרקע, בטיפול משפטי בנכסים מניבים ובניהול נדל"ן, בהסכמי מימון, בייעוץ משפטי בתחום הסכמי יועצים, קבלנים ותשתית, ובליווי משפטי שוטף בפרויקטים בנדל"ן, על כל שלביהם.

לאופיר תואר בוגר במשפטים (LL.B.) מהמרכז הבינתחומי בהרצליה (1999), וקודם לכן אף למד בפקולטה לפסיכולוגיה ותקשורת באוניברסיטת חיפה

עוה"ד בעז חיים  הינו חבר במחלקת המקרקעין של הפירמה, והוא מלווה את העסקאות והפרויקטים השונים המטופלים על ידי המשרד בתחום זה.

לבעז ניסיון גם בתחום הטיפול המשפטי בהסכמי ניהול ושכירות במתחמים מלונאיים.

בעז הינו בעל תואר בוגר במשפטים (LL.B.) ממכללת שערי משפט (2005).

טיפול בעסקאות, בפרוייקטים בתחום הנדל"ן (מקרקעין) בישראל

בתחום זה, שהינו התחום הבולט והמוביל במשרדנו, טיפלנו ואנו מטפלים מדי שנה בפרויקטים רבים בהיקפים גדולים, בכל תחומי הנדל"ן המוכרים בישראל, ובכל סוגי העסקאות והחוזים, וזאת לרבות בהסכמים השונים שבין הגורמים המשתפים פעולה בפרוייקטים אלה, על כל סוגיהם.

אנו מלווים באופן אינטנסיבי, פרוייקטים מורכבים ומשמעותיים של שחקני נדל"ן גדולים ובולטים בישראל, על כל שלביהם – החל משלב הבדיקות הראשוניות ורכישת הקרקע, דרך שלב השבחת הקרקע, הייזום ושינויי הייעוד, עבור להתקשרויות עם מוסדות פיננסיים ושותפים, ועד לשלב התכנון-הקמה-בנייה-שיווק, בין אם במכירת הזכויות והשטחים, ובין אם בהשכרתם ובניהולם ארוך-הטווח.

צוות משרדנו מיומן והינו בעל ניסיון רב בכל סוגי העסקאות המורכבות בתחום הנדל"ן, ובכלל זה עסקאות קומבינציה, עסקאות מכר בדרך של חלוקת תמורות, הסכמי שיתוף וחלוקה; חכירות כדרך של חלוקת מקרקעין, הסכמים להעמדת הון עצמי, ועוד.

אנו ידועים במומחיותנו, להפוך כל עסקה מורכת ומסובכת, לעסקה ישימה, פשוטה ומהירה.

בתחום העסקאות האמור, אנו עוסקים בצורה אינטנסיבית בכל סוגי העסקאות והפרויקטים, ובכלל זה בתחומים המפורטים מטה:

פרויקטים להתחדשות עירונית (פינוי בינוי / תמ"א 38)

במשרדנו מחלקת התחדשות עירונית המטפלת בעשרות רבות של עסקאות תמ"א 38 (חיזוק), תמ"א 38 (הריסה ובניה) ועסקאות פינוי ועיבוי בינוי. למשרדנו ניסיון רב בליווי פרויקטים מטעם בעלי דירות ויזמים, החל משלב הבדיקות המקדמיות וגיבוש ההיתכנות הראשונית לפרויקט ועובר לשלב השלמת הפרויקט, מסירת הדירות החדשות לבעלי הדירות והשלמת רישום הזכויות בלשכת רישום המקרקעין ו/או מנהל מקרקעי ישראל. למשרדינו ניסיון מצטבר ועשיר גם בקידום הליכי תכנון ובניה ובטיפול בהתמודדות מול "דיירים סרבנים" בפרויקטים מסוג זה. אנו סבורים כי עסקאות בתחום ההתחדשות העירונית, המאופיינות במספר רב של צדדים ומשתנים שיש להתחשב בהם, בדינמיות ובשינויים רגולטוריים תכופים, מצריכות יכולות בינאישיות גבוהות בהבנת הרגישויות והצרכים של הצדדים, ויכולת לגשר על הפערים שבין היזמים לבעלי הדירות, זאת מעבר להבנה בתחום המשפטי, ואת היכולות הללו ניתן למצוא בצוות משרדנו, המטפל בפרויקטים אלה.

פרוייקטים למגורים

בתחום זה אנו מטפלים בפרוייקטים למגורים מכל הסוגים, ובכלל זה לבנייה רווייה, צמודת קרקע, וכן פרויקטים ועסקאות במגזר החקלאי.

אנו מלווים פרוייקטים כאלה בכל שלביהם כאמור לעיל, לרבות בטיפול במטלות הלקוח כ"חברה משכנת" ורישום זכויות על שם כל הגורמים הרלוונטיים.

קניונים ומרכזי מסחר

משרדנו מטפל בקניונים ומרכזי מסחר רבים בישראל, בהיקף של עשרות אלפי מ"ר, הן במגזר העירוני והן במגזר הישובים החקלאיים, וידוע כמשרד מוביל בתחום זה, גם בארץ וגם בחו"ל.

בתחום זה אגור במשרדנו ניסיון וידע עצומים, ואנשינו העוסקים בתחום הינם חברים של כבוד בשורה הראשונה של העוסקים בתחום, בישראל.

הגם שהמשרד מתרכז בענף משפטי זה בייצוג ה"צד" של בעלי מרכזי המסחר ("המשכיר"), מייצג משרדנו בתחום זה גם רשתות קמעונאיות, ובכלל זה רשת אופנה בינלאומית מובילה וידועה.

נכסים מניבים אחרים – משרדים, תעשייה, לוגיסטיקה, בתי אבות ואחרים

אנו מטפלים בכל הקשור ברכישה, תכנון, בנייה, שיווק וניהול של מאות אלפי מ"ר של נכסים מניבים בישראל, מכל הסוגים.

קבוצות רכישה

משרדנו טיפל בקבוצות רכישה רבות בתחום המגורים; אנו מוכרים היטב בשוק קבוצות הרכישה ובקרב נציגי הבנקים המתמחים בתחום, כגורם מיומן ומקצועי הנמצא בשורה הראשונה של העוסקים בתחום.

הסכמי קבלנות, תשתית, פיתוח, מתכננים ויועצים

כחלק מהטיפול הכולל בפרוייקטים גדולים, אגור במשרדנו ניסיון וידע רב, גם בכל הקשור בהסכמי קבלן ראשי/קבלני משנה, הסכמי תשתית; הסכמי פיתוח עם רשויות, הסכמי יועצים, מפקחים, אדריכלים, וכיוצא באלה.

 

 
שירותים משפטיים

חיפוש עורך דין לפי עיר :
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספותכתבות נוספות בתחום דיני מקרקעין
רוצים שפרויקט התחדשות עירונית יצליח? מנו נציגות
עו"ד דורון תמיר | צילום: אורן טסלר, אילוסטרציה: Sebastian Herrmann on Unsplash

כל הזכויות שמורות לפסקדין - אתר המשפט הישראלי
הוקם ע"י מערכות מודרניות בע"מ