אינדקס עורכי דין | פסיקה | המגזין | חקיקה | כתבי טענות | טפסים | TV | משאלים | שרותים משפטיים | פורום
חיפוש עורכי דין
מיקומך באתר: עמוד ראשי >> עורך דין >> נזיקין >> גרייפנר משרד עורכי דין

גרייפנר משרד עורכי דין

גרייפנר משרד עורכי דין

גרייפנר משרד עורכי דין

00000000

תחומי עיסוק: נזיקין, תאונות דרכים, תאונות עבודה

משרד עורכי דין גרייפנר 

המשרד עוסק בתחום הנזיקין ומטפל בכל סוגי התביעות בגין נזקי גוף אשר נגרמו לאדם מסיבות מגוונות.

משרד עורכי דין גרייפנר הינו בעל ניסיון רב בייצוג לקוחות שנפגעו כתוצאה מתאונת דרכים, תאונה במקום העבודה, רשלנות רופא בטיפול (רשלנות רפואית), פגיעות גוף כתוצאה מחבלה, נפילה עקב מפגע (מדרגות, מדרכה, בור ו/או מכשול, רטיבות), מחלת מקצוע לעובד במקום עבודתו )כגון: חשיפה לרעש, חשיפה לחומרים רעילים, אבק, כימיקלים).

למשרדנו ניסיון רב בייצוג תובעים בערכאות המשפטיות השונות וכן בהתנהלות וניהול מו"מ מול חברות הביטוח והגופים הרלוונטים השונים.

אנו מאמינים שליחס אישי ושירות מקצועי ומנוסה, אין תחרות. לכן, משרדנו מלווה את הלקוח באופן אישי מרגע התאונה ועד לסוף ההליך וקבלת הפיצוי הכספי ההולם ללקוח, בדרך המהירה והיעילה ביותר, תוך שיתוף מלא של הלקוח.

תאונות דרכים

משרדנו מטפל בתביעות לפיצוי נפגעי תאונות דרכים מכל סוג שהוא, כולל תיקי נכות מורכבים. ייצוג בבית משפט עד לקבלת הפיצוי כולל אפשרות לתשלום מקדמה (תשלום תכוף) ע"י חברת הביטוח לצורך קיום מינימאלי ועזרה ראשונה לנפגע לאחר התאונה.

הנחיות חשובות לנפגעי תאונות דרכים ניתן למצוא באתר הבית: www.lyg.co.il

נזקי גוף

בעקבות פגיעה גופנית ו/או נפשית אשר נגרמה ברשלנות, מגיע לנפגע פיצוי כספי שמטרתו להיטיב את מצבו ולהביאו ככל שניתן למצב שהיה נתון בו אלמלא קרתה אותה תאונה שגרמה לנזק.

המשרד מייצג תובעים בתביעות מול חברות הביטוח השונות, בגין כל תאונה ו/או נזק שנגרמו עקב רשלנותו של אדם, חברה, עיריות או מועצות ציבוריות ו/או המחזיק במקרקעין. במקרים אלו התביעה תהיה במסגרת פקודת הנזיקין בה נתבע הגורם המזיק. (לדוגמא, נפילה כתוצאה ממפגע במדרכה, במדרגות, בביה"ס, בקניון, בחניון, בפארק, במתקני שעשועים ועוד' אשר נגרמו כתוצאה מרשלנות גורם מסוים).

תביעות בגין נזקי גוף, ברובן, הינן כנגד חברות הביטוח אשר ביטחו את המזיק בזמן התאונה. כאשר מדובר במקרים של תאונות עבודה או מחלות מקצוע, חברת הביטוח הרלוונטית הינה זו אשר ביטחה את המעביד בפוליסת ביטוח הנקראת "ביטוח חבות מעבידים".

תאונות עבודה

משרדנו עוסק בייצוג מול המעסיק, חברת הביטוח והמוסד לביטוח לאומי, בכל מקרה של פגיעה בעבודה כולל מחלות מקצוע, נזק מתמשך, תאונת עבודה ותאונת דרכים בעבודה, אובדן כושר עבודה וכו'.

חשוב לזכור! תאונה אשר קרתה לאדם בדרכו לעבודה או בחזרה ממנה הינה תאונת עבודה.

במקרה של פגיעה עקב תאונת עבודה או מחלת מקצוע יש להגיש תביעה מול הביטוח הלאומי.

בנוסף לתביעה כנגד המוסד לביטוח לאומי ברוב המקרים עומדת לנפגע האפשרות לתבוע גורמים נוספים כמו לדוגמא: המעביד, מזמין העבודה, המחזיק במקרקעין. כאשר נדרש מהנפגע להוכיח הוא כי הם אחראים ו/או יש להם חלק בהתרחשות התאונה ו/או הגורם למחלה (רשלנות).

לדוגמא, כאשר מעביד התרשל בכך שלא סיפק לנפגע אמצעי מיגון נאותים, לא הדריך אותו הדרכה נאותה לגבי העבודה אותה עליו לבצע, לא דאג לתקינות המכונות המצויות במקום העבודה וכו', מאפשר הדבר לנפגע להגיש תביעה כנגד המעביד. ברוב המקרים המעביד מבוטח בחברת ביטוח ומי שישלם את הפיצוי בסופו של דבר תהיה חברת הביטוח ולא המעביד.

מהי מחלת מקצוע?

פגיעה בעבודה יכולה להיחשב גם "מחלת מקצוע". המדובר בסוג מסוים של מחלות האופייניות לעוסקים בסוג עבודתו של הנפגע. לדוגמא, ירידה בשמיעה אצל עובדים העוסקים בעבודות המלוות ברעש רב, מחלות ריאה אשר נתגלו בקרב עובדים אשר נחשפו לחומרים מזיקים כגון אבק, עשן, אזבסט וכד'.

כמו כן, משרדנו מייצג תובעים גם בתחומים הבאים:

  • רשלנות רפואית – בגין טיפול רפואי רשלני, לרבות בתחום הטיפולים הקוסמטיים ובתחום ההיריון והלידה.
  • תאונות תלמידים – חשוב לזכור כי כל תלמיד / ילד מגיל הגן, מבוטח בפוליסת תאונות אישיות במשך 24 שעות ביממה.
  • תביעות מכוח פוליסות הביטוח השונות – ביטוחי חיים, נכות מתאונה, אובדן כושר עבודה, ביטוח תאונות אישיות.
  • תביעות סיעוד – כנגד חברות הביטוח וקופות החולים מכוח פוליסות פרטיות או קבוצתיות.

צוות המשרד רואה בייצוג הלקוח שליחות! על כן, הצוות נלחם עבור לקוחותיו ועושה את המיטב על מנת להשיג ללקוח את הפיצוי הראוי ואת השירות הטוב ביותר.

משרדנו אינו גובה שכר טרחה עבור פגישת הייעוץ הראשונה.  כך, גם אם הלקוח אינו בטוח אם יש לו קייס לתבוע ו/או עילת תביעה, יש באפשרותו לברר את העניין ללא תשלום בעת הפגישה הראשונה. אנו זמינים ללקוחותינו בכל פניה.

בנוסף, במטרה להקל על לקוחותיו, המשרד גובה את שכר טרחתו באחוזים מן הסכום שיתקבל כפיצוי. התשלום עבור הטיפול בתביעה יעשה ברוב המקרים בסיום הטיפול ולאחר קבלת הפיצוי מהגורמים הרלוונטיים, כאשר המשרד מאמין בהצלחה. הצלחת הלקוח היא הצלחת המשרד.

למידע נוסף, טיפים והנחיות, בקרו באתר הבית שלנו www.lyg.co.il
שירותים משפטיים

חיפוש עורך דין לפי עיר :
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספותכתבות נוספות בתחום נזיקין

כל הזכויות שמורות לפסקדין - אתר המשפט הישראלי
הוקם ע"י מערכות מודרניות בע"מ, עיצוב: סטודיו מילינק'ה