אינדקס עורכי דין | פסיקה | המגזין | טפסים | פסקדין Live | משאלים | שירותים משפטיים | פורום עורכי דין נגישות
חיפוש עורכי דין
מיקומך באתר: עמוד ראשי >> פורום עורכי דין >> פורום תאונות דרכים

פורום תאונות דרכים

חיפוש בפורום:
חבר הודעה חדשה
תאריך
פגעתי בהולכת רגל  נתן 18/01/2019
מחבר: נתן תאריך: 18/01/2019 שעה: 10:13
שלום...אחרי 32 שנים שאני נוהג ואף פעם לא הייתי מעורב בתאונות, זה קרה גם לי. פגעתי בהולכת רגל במעבר חצייה...פשוט לא ראיתי אותה, עקב סינוור מהשמש. יש לי כמה שאלות: הנפגעת נמצאת בבית החולים ממתינה לניתוח, כך לפחות נאמר לי. הדבר ממש מטריד אותמ מכיוון שלא ניתנים לי פרעים לגבי מצבה הרפואי. אציין שבעת המקרה עצרתי מייד, הגשתי סיוע והזמנתי אמבולנס ומשטרה. כמו כן דיווחתי לחברת הביטוח על התאונה. השאלה האם מומלץ להגיע לבית החילים לדרוש לשלומה? מכיוון שאני ממש מוטרד מכך. שאלה נוספת הוזמנתי לשימוע במשטרה, אבל רישיוני לא נשלל. האם עובדה זו מעידה על כך שהתיק יסגר ולא יתקיים משפט בעינייני? כמה זמן יכול לקחת הטיפול בתיק עד שיצרו איתי קשר...הבנתי שזה יכול לקחת חודשים. מעבר לכך בדוח של החוקר רשום שהאשמות נגדי הן: נהיגה בצורה לא זהירה, ואי מתן זכות קדימה להולך רגל שעומד על המדרכה. השאלה, במידה ויתקיים משפט בעינייני, האם אילו תהיינה האשמות? או שמא יכולות לצוץ האשמות אחרות? ומה העונשים הקבועים בחוק לעבירות מסוג זה? סליחה על השאלות הרבות, אבת ממש חשוב לי לקבל תשובות בהקדם...תודה מראש.
שאלה  קובי אמסלם 08/01/2019
מחבר: קובי אמסלם תאריך: 08/01/2019 שעה: 16:17
החלקתי עם האופנוע עקב בור בכביש ונגרמו לי שברים בצלעות , אני רוצה לתבוע את העירייה כי אני חושש להפעיל את ביטוח החובה , שלא יעלו לי פרמיה בשנה הבאה .
תשובה עבור קובי   עו"ד רן שקד 08/01/2019
מחבר: עו"ד רן שקד תאריך: 08/01/2019 שעה: 16:55
קובי שלום רב, אין לך אפשרות לתבוע עירייה בגין נזקי גוף בתאונת דרכים. עקרון "יחוד העילה " מחייב הפעלת ביטוח החובה בלבד.(נזק לרכוש לאופנוע ניתן לתבוע )את עלות של הביטוח בעתיד יש לבדוק למול ה"פול " . אם נגרם לך נזק ממשי בדרך כלל הפיצוי יעלה בהרבה על ההתייקרות אם תהיה .
תאונת דרכים בדרך לעבודה   משה אלמליח 07/01/2019
מחבר: משה אלמליח תאריך: 07/01/2019 שעה: 09:33
שלום רב, שמי משה, נפצעתי פציעה מורכבת בתאונת דרכים בדרך לעבודה,יש לי שברים ברגל ימין ,שבר במרפק וחבלת ראש שלוותה באובדן הכרה ,הייתי מאושפז שבועיים בבית חולים ואני בעת בשיקום, דרך העבודה הוסדרו לי 3 חודשי חופש מחלה דרך ביטוח לאומי ,מתי כדי לי לפנות לעורך דין , לאחר תום חופשת המחלה או כבר עכשיו??
תאונת דרכים בדרך לעבודה  עו"ד רן שקד 07/01/2019
מחבר: עו"ד רן שקד תאריך: 07/01/2019 שעה: 10:48
משה שלום רב, מומלץ ורצוי לפנות לעורך דין מוקדם ככל האפשר במיוחד כאשר הפציעה רצינית, יש לתכנן את המשך הטיפול האם לתבוע קודם את המוסד לביטוח לאומי או את חברת הביטוח , ושאלות רבות ונספות שיש להחליט. השיקולים מורכבים ומחייבים ניסיון מקצועי , אתה עלול לקבל החלטות שיתבררו כבלתי נכונות. עוד ובנוסף , ממלא אתה משלם לעורך הדין בתום הטיפול , אז אין סיבה שלא להתחיל מיד!.
תאונת אופניים החשמליות  אורלי בן יוסף 06/01/2019
מחבר: אורלי בן יוסף תאריך: 06/01/2019 שעה: 10:35
שלום רב , ביום ה' האחרון רכבתי על האופניים החשמליות שלי בתל אביב ,רכב עצר לפני בפתאומיות. לא הצלחתי לבלום ,פגעתי ברכב נפלתי ונגרם לי שבר בקרסול, נהג הרכב נתן לי את פרטי הביטוח אך טען שאינו אשם ומצלמת הרכב תוכיח שפגעתי בו מאחור לאחר שעצר מה שנכון ,אני מודעת וחוששת לתבוע כי אני אשמה בתאונה מה ניתן לעשות ?
תאונת אופניים  עו"ד רן שקד 06/01/2019
מחבר: עו"ד רן שקד תאריך: 06/01/2019 שעה: 11:23
אורלי שלום רב והחלמה מהירה, בתאונה שבה פגעת ברכב בזמן נסיעתו ,אין לפי הוראות חוק הפיצויים משמעות לשאלת האשם , גם אם את אשמה בתאונה את זכאית לתבוע את הנהג ואת מבטחתו של נהג הרכב בביטוח החובה. נוסיף ונבהיר כי אופניים חשמליים אינן רכב מנועי , וברוב המקרים בהם הרוכב נפגע בתאונה ללא רכב מנועיי מעורב הוא לא יוכל לתבוע את נזקיו, כמו כן אם יפגע בהולך רגל ,אם אין לרוכב ביטוח והוא עלול לשלם מכיסו סכומים נכבדים ,נמליץ לשקול רכישת ביטוח ייעודי לרוכבי אופנים .
1
שירותים משפטיים

חיפוש עורך דין לפי עיר :
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
כל הזכויות שמורות לפסקדין - אתר המשפט הישראלי
הוקם ע"י מערכות מודרניות בע"מ