אינדקס עורכי דין | פסיקה | המגזין | טפסים | פסקדין Live | משאלים | שירותים משפטיים | פורום עורכי דין נגישות
חיפוש עורכי דין
מיקומך באתר: עמוד ראשי >> עורך דין ומשרדי עורכי דין >> רישוי עסקים >> תל-אביב >> נועה טלבי ושות' משרד עורכי דין

נועה טלבי ושות' משרד עורכי דין

נועה טלבי ושות' משרד עורכי דין

נועה טלבי ושות' משרד עורכי דין

תחומי עיסוק: רישוי עסקים, ארנונה, רשויות מקומיות, תכנון ובניה, חוקתי ומנהלי, ליטיגציה, ליווי עסקי

משרד עו"ד נועה טלבי ושות' הוא משרד בוטיק בתל אביב העוסק ברשויות מקומיות, ומתמקד בייצוג עסקים בכל ענייניהם המוניציפליים:  רישוי עסקים, ארנונה, תכנון ובנייה ו-NIMBY.

כמו כן, המשרד מציע את שירותיו לאזרחים וגופים המעוניינים להגיש עתירה מנהלית נגד רשות.

תחומי הייצוג של משרד עו"ד נועה טלבי ושות'

  • רישוי עסקים:

משרדנו מהבודדים המכירים על בוריו את תחום רישוי העסקים בארץ. הניסיון שלנו בתביעה עירונית הקנה לנו ידע וניסיון נדירים בתחום רישוי העסקים. אנו מרצות בפני עובדי רשויות, בעלי עסקים, ופאנלים שונים אודות הרפורמה ברישוי עסקים ושינוי החקיקה והפסיקה בה, כותבות מאמרים מקצועיים בנושא זה, ומייעצות לקולגות בסוגיות בתחום.

משרדנו מלווה עסקים החל משלב חוות דעת מקדימה לפני פתיחת עסק, דרך סיוע בהוצאת היתרים ורישיונות עסק ומציעות ייצוג משפטי במקרה של דחיית בקשה לרישיון עסק או חידושו.

בין לקוחותינו בתחום רישוי עסקים נמצאות חברות מהגדולות במשק, שעל אף שהן מחזיקות מחלקה משפטית או ליווי משפטי קבוע הן בוחרות בנו כבעלות מומחיות מיוחדת בתחום רישוי העסקים על מנת לייצגן. ההיכרות המעמיקה שלנו עם חוק רישוי עסקים ועם חוקי התכנון והבניה מאפשרת לנו לזהות מתי הרשות חורגת מסמכותה, ומשתמשת שלא כדין בסמכויותיה.

  • N.I.M.B.Y  - Not In My Back Yard

ניסיוננו הרב מאפשר לנו לזהות כאשר רשות מקומית מפעילה על מפעלי תעשייה את אסטרטגיית NIMBY, וכנגד העסק מתחילים מספר הליכים במקביל: העלאת הארנונה, ביקורות פקחי תכנון ובניה ובעיות ברישוי העסק.

הידע שיש לנו בכלל התחומים מאפשר לנו לנהל עבור העסק שיח כולל עם הרשות המקומית על מנת לייצר לעסק פיתרון לטווח רחוק. דרך זו הוכיחה עצמה כמוצלחת ונכונה יותר מאשר ייצוג פרטני ונפרד בכמה הליכים במקביל. לקריאה על אסטרטגיית הניצחון הייחודית של משרדנו.  

  • ארנונה:

משרד עו"ד נועה טלבי ושות' הוא מהמובילים בארץ בתחום ארנונה לבתי התוכנה. משרדנו יצר תקדימים לקבלת סיווג בית תוכנה לחברות בעלות מוצרים קיימים, הכנסות, או חלוקת חלל שאינה מובהקת, והצליח להשיג עבורם תעריפים מופחתים כנגד כל הסיכויים.

משרדנו מספק מענה לחברות עסקיות גדולות ולמפעלים בנושאי ארנונה עסקית של נכסים עתירי שטח ויודע להתמודד עם הקשיים המשפטיים הייחודיים לתחום כגון טענות שיהוי, חיוב רטרואקטיבי, מתקן רב תכליתי והתיישנות

אנו מסייעות ללקוחותינו לקבל סיווג ארנונה בתעריף מופחת על ידי הגשת השגות ועררי ארנונה, הקטנת  שטחים לחיוב, ביטול חיובים רטרואקטיביים לא חוקיים, והגשת עתירות מנהליות לביהמ"ש לעניינים מנהליים ולבג"ץ בעת הצורך.  

  • תכנון ובניה:

בתחום התכנון והבניה אנו מציעות את שירותנו בכל הנוגע להיתרי בניה: הגשה, חוות דעת מקדימה, בדיקת נימוקים לדחייה ומתן המלצות להמשך טיפול. בנוסף אנו בוחנות את סבירות התנאים להיתר, מגישות עררי תכנון ובנייה ומייצגות בוועדות המחוזיות במקרי דחייה של בקשות להיתר או דחיית התנגדויות. אנו מעניקות ליווי משפטי לאדריכלים, בוחנות סיווגים לקבלת אישור לשימוש חורג, עורכות התנגדויות להיתרים ועוד.

כמו כן, אנו מציעות ליווי משפטי לעסקים בנקודות המפגש בין חוק תכנון ובניה לחוק רישוי עסקים, כגון יישום הקלות בדרישות תו"ב בעקבות הרפורמה.    

צוות המשרד:

עו"ד נועה טלבי, בעלת המשרד, היא בוגרת אוניברסיטת תל אביב (LLB), התמחתה בבית המשפט המחוזי בתל אביב אצל כב' השופט אילן שילה והיא בעלת ותק של 15 בעריכת דין. עו"ד טלבי היא יועצת לענייני רישוי עסקים לרשויות, לעסקים ולמבקרי פנים ברשויות מקומיות, וכן יועצת לוועדת ערר לענייני ארנונה. עו"ד טלבי שימשה כתובעת עירונית במועצות אזוריות שונות והוסמכה להגיש כתבי אישום בעבירות רישוי עסקים ויתר העבירות בתחום העירוני.  עו"ד טלבי חברה בוועדת רישוי עסקים ובפורום משפט מנהלי של לשכת עוה"ד, והיא נבחרה לעורכת הדין המובילה בישראל בתחום רישוי עסקים.

עו"ד צליל גולדרט, שותפה במשרד עו"ד נועה טלבי ושות', היא בעלת תואר שני (LLM) במשפטים בהתמחות פיננסית מהמכללה למנהל. עו"ד גולדרט מתמחה במשפט מנהלי, ליטיגציה, רישוי עסקים וארנונה. עו"ד גולדרט חברה בוועדת רישוי עסקים ובפורום משפט מנהלי של לשכת עוה"ד ומשמשת כקובלת בוועדת האתיקה המחוזית של לשכת עוה"ד, מחוז ת"א.       

עו"ד נטע בן דוד נקר מתמחה בתכנון ובניה, בייעוץ משפטי שוטף ובעריכת חוות דעת משפטיות בתחומי ההתמחות של המשרד. לאחר שסיימה את התואר הראשון (LLB) במשפטים, עו"ד בן דוד נקר התמחתה במשרד שעיסוקו מקרקעין ותו"ב. באמתחתה ניסיון והיכרות רבת שנים עם הרשויות והסוגיות השונות בתחום זה.

פרסומים:

צוות המשרד מעניק מענה מקצועי לקשת רחבה של בעיות הנוגעות לתחום העסקי והמוניציפלי – ארנונה, רישוי עסקים, תכנון ובניה, עתירות מנהליות, חוזים עסקיים, עסקאות מכר ועוד.

נשמח לסייע גם לכם בכל סוגיה משפטית, אנו כאן בשבילכםכתבותשירותים משפטיים

חיפוש עורך דין לפי עיר :
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספותכתבות נוספות בתחום רישוי עסקים

כל הזכויות שמורות לפסקדין - אתר המשפט הישראלי
הוקם ע"י מערכות מודרניות בע"מ