אינדקס עורכי דין | פסיקה | המגזין | חקיקה | כתבי טענות | טפסים | TV | משאלים | שרותים משפטיים | פורום נגישות
חיפוש עורכי דין
מיקומך באתר: עמוד ראשי >> עורך דין >> דיני מקרקעין >> יניב תורג'מן עו"ד

יניב תורג'מן עו"ד

יניב תורג'מן עו"ד

יניב תורג'מן עו"ד

תחומי עיסוק: דיני מקרקעין, רשויות מקומיות, דיני עבודה, דיני חוזים, אגודות שיתופיות, ירושות וצוואות, מושבים וקיבוצים , מיסוי נדל"ן, רשות מקרקעי ישראל, משפט אזרחי , נדל"ן, נחלות ומשקים במושבים, עסקאות מכר דירה, פינוי בינוי, תכנון ובניה, תמ"א 38

משרד עו"ד יניב תורג'מן 

עו"ד יניב תורג'מן בוגר לימודי תואר ראשון (LLB) במשפטים משנת 2009 וחבר בלשכת עורכי הדין משנת 2010.

משרד עו"ד יניב תורג'מן מספק קשת רחבה של שירותים משפטיים איכותיים ומקצועיים בתחום האזרחי על כל היבטיו ובפרט בתחומים: דיני המושבים והמגזר החקלאי, דיני מקרקעין, דיני עבודה.

המשרד עוסק בתחומים הבאים:

נדל"ן ומקרקעין

המשרד עוסק בכל ההיבטים הקשורים לנדל"ן ומקרקעין, החל מייצוג בתיקי משפט וכן טיפול מול רשויות ומוסדות השונים, וכן ביצוג ולווי משפטי ליזמים וקבלנים בפרוייקטים כמו כן, יצוג בעסקאות רכישה ומכירה של דירות, נחלות ומשקים, מגרשים, תוך התייחסות להיבטי מיסוי מקרקעין וליווי בעסקאות מורכבות בתחום המקרקעין והבנייה.

עו"ד יניב תורג'מן בעל  ידע נרחב בתחום המקרקעין ובפרט בתחום המקרקעין במושבים ובטיפול בנושא הרחבות קהילתיות, משקים ומגרשים. בטרם ביצוע העסקה אנו עורכים בדיקות מקיפות ומשקפים ללקוח את כל ההיבטים המשפטיים לרבות בתחום המס, על מנת לאפשר ללקוח לקחת בחשבון את העלויות והמיסים בביצוע העסקה. הנושא דורש ידע ומקצועיות וכן היכרות מעמיקה בתחום המיסוי. המשרד עורך שומה עצמית למס שבח או למס רכישה ומציג ללקוח צפי  לסכום אותו יידרש לשלם לרשויות המס.

בהעברות זכויות בדירות ובתים, המשרד מעניק שירות כולל בעסקה ו"עד מפתח" על מנת לחסוך ללקוח זמן יקר.

מושבים

אגודות שיתופיות - המשרד עוסק בתחום דיני האגודות השיתופיות במושבים ובקיבוצים. אגודה שיתופית הינה אישיות משפטית בפני עצמה. התנהלות אגודה שיתופית אמורה להיות בהתאם לעקרונות של שוויון, דמוקרטיה, הדדיות, אחריות אישית, סיוע הדדי וחסכון. אגודה שיתופית מנוהלת ככלל על ידי ועד האגודה המורכב מחברי האגודה. מסמך היסוד אותו נהוג לאמץ באגודות שיתופיות הינו התקנון. תקנון האגודה השיתופית הינו בבחינת חוזה בין האגודה ובין חבריה ובין החברים ובין עצמם. מאחר והתקנון מהווה חוזה, הוא מסדיר את היחסים המשפטיים וקובע את זכויותיהם וחובותיהם של הצדדים. מרבית האגודות נותנות תוקף לתקנון החל עליהם מעת היווסדם, בעוד חלק מהאגודות משנות את התקנון, וזאת לאור שינויים והתפתחות חברתית וכלכלית, המשפיעים גם על היבט התקנון באגודות שיתופיות.

מרבית האגודות קובעות לעצמן בתקנון, מנגנון ליישוב סכסוכים באמצעות בורר, בהתאם לסעיף 52 לפקודת האגודות השיתופיות. פניות רבות על ידי חברי האגודה בסכסוכים בין חברים ובין עצמם או בין האגודה, מועברים על ידי רשם האגודות לבורר. עם זאת קיימת אבחנה בעניינים שידונו בפני בורר ובין כאלו שידונו בפני רשם האגודות. הליך זה הינו הליך משפטי לכל דבר ועניין ומומלץ לקבל ייצוג על ידי עו"ד הבקיא בתחום האגודות השיתופיות.

משרד עו"ד יניב תורג'מן מעניק ייצוג וייעוץ משפטי הן לאגודות שיתופיות והן לחברי האגודה לרבות בהליכי בוררות לפי סע' 52 לאגודות השיתופיות.

משרד עו"ד יניב תורג'מן מעניק ייעוץ וטיפול משפטי בין היתר, במכירה או רכישה במשקים ובנחלות, מיסוי נחלות, הליכי ירושה וצוואה וקיומן, עסקאות מתנה, שימוש חורג. 

ועדים מקומיים - ועד מקומי מתנהל כרשות שלטונית בפני עצמה וכפוף לרשות המקומית בתחומה הוא נמצא בהתאם לדין. המשרד מלווה ומייצג ועדים מקומיים.

דיני עבודה - 

המשרד מעניק ייצוג וליווי משפטי הן למעסיקים והן לעובדים בתחום דיני עבודה.  הייצוג ניתן ללקוח ללא פשרות, בליווי אישי ומתן אוזן קשבת.

משפט העבודה עוסק בהסדרה משפטית של העבודה ויחסי העבודה לרבות ביחסי עובד ומעביד, סכסוכי עבודה, הסכמי עבודה,  שביתות, פיטורין ופיצוי פיטורין, פנסיה ומגוון נושאים העוסקים בחובות ובזכויות של העובד והמעביד והקשר ביניהם.

תחום זה מורכב ומסועף משפטית בפסיקה ובחקיקה עדכנית המותאמת למצב נתון ודורש ידע ומקצועיות בתחום.

משרד עו"ד תורג'מן מספק את שירותיו, עבור מגוון לקוחות כגון: רשויות מקומיות, יזמים וקבלנים, חברות, מפעלים ולקוחות פרטיים רבים.

היחס במשרד עו"ד יניב תורג'מן לכל תיק או טיפול נדרש, נעשה באופן רציני ומעמיק ותוך גיבוש אסטרטגיות משפטיות עוד בשלבי תחילת הטיפול, על מנת לשאוף להשיג את המטרות שהוצבו למען הלקוח בצורה הטובה ביותר.
תפיסת עולמו של המשרד, הנה כי הלקוח עומד במרכז ומתוך הנחה זו, המשרד מתחייב לשרת את לקוחותיו תוך הקפדה על יחס אישי, זמינות מרבית, כנות מלאה לגבי המצב המשפטי ודרכי פעולה אפשריות, תוך עדכון הלקוח בסיכונים והסיכויים לאורך כל הטיפול המשפטי.

משרד עו"ד יניב תורג'מן חרט על דגלו מתן יחס ושירות אישי לכל לקוח וטיפול מעמיק ויסודי בפתרון כל בעיה משפטית שעולה על שולחנו.

אנו כאן בשבילכם, נשמח לייעץ לכם בכל נושא משפטי.
שירותים משפטיים

חיפוש עורך דין לפי עיר :
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספותכתבות נוספות בתחום דיני מקרקעין

כל הזכויות שמורות לפסקדין - אתר המשפט הישראלי
הוקם ע"י מערכות מודרניות בע"מ, עיצוב: סטודיו מילינק'ה