אינדקס עורכי דין | פסיקה | המגזין | טפסים | פסקדין Live | משאלים | שירותים משפטיים | פורום עורכי דין נגישות
חיפוש עורכי דין
מיקומך באתר: עמוד ראשי >> עורך דין ומשרדי עורכי דין >> תביעות יצוגיות >> חיפה >> דוד מזרחי עו"ד

דוד מזרחי עו"ד

דוד מזרחי עו"ד

דוד מזרחי עו"ד

תחומי עיסוק: תביעות יצוגיות

עו"ד דוד מזרחי (רו"ח), הינו הבעלים של משרד עורכי דין העוסק בתובענות ייצוגיות בתחומים מגוונים.

משרדנו מייצג לקוחות המעוניינים להגיש תביעה ייצוגית כנגד חברות מסחריות, חברות ביטוח, בנקים, ורשויות המדינה, בגין נזקים קטנים שאינם מצדיקים ניהול תובענה רגילה, אך כן מצדיקים הגשת תובענה ייצוגית על ידי אדם אחד, בשם כל לקוחות החברה.

משרדנו הינו מהמובילים בארץ בתחום התובענות הייצוגיות, ומדורג מזה שנים בין ששת המשרדים הגדולים בתחום.

משרדנו ניהל ומנהל בימים אלה עשרות תביעות ייצוגיות מהגדולות והמשמעותיות ביותר שהוגשו בישראל, אחת הבולטות שבהן הייתה התביעה הייצוגית כנגד חברת FORD העולמית שהסתיימה בפשרה במסגרתה זכו בעלי רכבי פורד פוקוס ופורד פיאסטה בפיצוי החזר כספי במזומן של עשרות מליוני שקלים, כך גם בתביעה ייצוגית נגד חברות תנובה טרה ושופרסל שנסתיימה בפשרה במסגרתה זכו חברי הקבוצה להטבות בשווי של מאות אלפי שקלים, ושבעקבותיה נכנסו עוד מוצרים רבים לפיקוח מחירים.

משרדנו מנהל תביעות רבות נוספות ובכללן תביעות בענף הרכב בגין גירים תקולים ובעיות סדרתיות אחרות, תביעות בגין גביה אסורה של קנסות בין הייתר כנגד מנהרות הכרמל, תביעות בגין אי סימון מחירים, תביעות על הטעיה צרכנית של לקוחות באריזות מוצרים, הטעיית צרכנים בשוברי מתנה, תביעות בגין סימון שגוי על גבי אריזות מוצר, תביעות בגין מכירת מוצרי מזון במחיר הגבוה מהמחיר המפוקח, תובענות בעניין האזנת סתר ללקוחות חברת סלולר, ועוד.

בכל התביעות עומד משרדנו על כך שתושג תועלת צרכנית  ניכרת לציבור, וכן על השגת גמול כספי נאות לתובע המייצג -  לקוח המשרד.

משרדנו חתום עד ליום זה על עשרות הסדרים שהביאו לפסקי דין בהם נפסק כי הנתבעות ישנו את דרך התנהלותן, כך שהושגה בתיקים אלה תועלת צרכנית מהותית לציבור הצרכנים בישראל, וזאת בנוסף לפיצוי שנפסק לחברי הקבוצה בסכומים מצטברים של עשרות מיליוני שקלים.

במידה ואתה סבור כי קופחת בתור צרכן על ידי רשת שיווק או חברה המספקת מוצר או שירות מסוימים, הינך מוזמן לפנות למשרדנו ולהגיש תביעה בשמך ובשם כל הלקוחות האחרים שהשתמשו במוצר או בשירות ולקבל על כך פיצוי – גמול, שאותו פוסק בית המשפט.

משרדנו עוסק בתביעות ייצוגיות ילווה אותך, ללא כל עלות מצידך, החל משלב הייעוץ הראשוני בו נברר האם יש עילה לתביעה ומהו הפיצוי שביכולתך לקבל, דרך ניהול ההליך ועד לסיומו.         

משרדנו יוצא דופן בכך שעיסוקנו העיקרי הינו בתובענות ייצוגיות, אנו עוסקים בייצוג תובעים ייצוגיים ושומרים על האינטרסים של לקוחותינו ללא פשרות.  ומכאן התוצאות של עשרות הסדרים שקיבלו תוקף של פסק דין, המדברים בעד עצמם.

תעודות והסמכות:

  • בוגר תואר ראשון במשפטים 
  • רואה חשבון בפקולטה לחשבונאות
  • מרצה במוסדות רבים להשכלה גבוהה בין היתר: אוניברסיטה הפתוחה, מוסד הטכניון, אוניברסיטת חיפה, ועוד

פרסומים:מאמרים


כתבותשירותים משפטיים

חיפוש עורך דין לפי עיר :
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
כל הזכויות שמורות לפסקדין - אתר המשפט הישראלי
הוקם ע"י מערכות מודרניות בע"מ