אינדקס עורכי דין | פסיקה | המגזין | טפסים | פסקדין Live | משאלים | שירותים משפטיים | פורום עורכי דין נגישות
חיפוש עורכי דין
מיקומך באתר: עמוד ראשי >> חדשות המשפט • פסקדין אתר המשפט הישראלי

חדשות המשפט • פסקדין אתר המשפט הישראלי

עורך דין, לקוח עזר לחברת ״שורש״ לפתח מוצר – ביהמ״ש חייב אותה לשלם לו לקוח עזר לחברת ״שורש״ לפתח מוצר – ביהמ״ש חייב אותה לשלם לו
האיש היה במגעים עם החברה לבחינת שיתוף פעולה ביניהם בשיווק מנשא מים לילדים. בית המשפט קיבל את טענתו כי במהלך המפגשים המשותפים הוא סייע לה בפיתוח וייצור המוצר.

עורך דין דיני חוזים, אדריכלית פנים תפצה זוג לקוחות על כשלים קשים במטבח שתכננה אדריכלית פנים תפצה זוג לקוחות על כשלים קשים במטבח שתכננה
השופטת חייבה את האדריכלית בפיצוי של כ-30,000 שקל, לאחר ששוכנעה כי היא אמנם עבדה במסירות וברצינות, אך בשל חוסר ידע ביצעה טעויות מהותיות הדורשות תיקונים.

עורך דין, ייצוגית נגד YES: ועדי בית משלמים על צריכת החשמל של מתקניה שלא כדין ייצוגית נגד YES: ועדי בית משלמים במקומה על צריכת החשמל של מתקניה
בבקשה לאישור הייצוגית נטען שלא ייתכן שדמי הוועד יממנו את חשבונות החשמל של YES. בית המשפט קבע כי מאחר שבטפסי ההסכמה הקודמים של החברה לא ניתנה הסכמה מפורשת בנושא– הצדק ככל הנראה עם הוועדים.

עורך דין, אל על תפצה בעלת מוגבלות שסירבה להעלות לטיסה אל על תפצה בעלת מוגבלות שסירבה להעלות לטיסה
בני המשפחה תכננו לטוס עם המותג "UP" מישראל לבודפשט. לאחר ויכוח עם האחראי בנוגע לדמי הוספת מזוודה הוחלט שלא לקבלם לטיסה לנוכח התנהלותם התוקפנית.

עורך דין, רכב ליסינג נגנב כשהנהגת יצאה להאכיל חתולים – החברה תספוג את הנזק רכב ליסינג נגנב כשהנהגת יצאה להאכיל חתולים – החברה תספוג את הנזק
פסק הדין דחה את תביעת החברה נגד השוכרת והבהיר כי חברות ליסינג נושאות באחריות לבטח את הרכבים שהן משכירות בביטוח מקיף, בעצמן או באמצעות חברה חיצונית.

עורך דין, אושרה פשרה בייצוגית: הטבות בשווי 30 מיליון ש' ללקוחות גולן טלקום אושרה פשרה בייצוגית: הטבות בשווי 30 מיליון ש' ללקוחות גולן טלקום
הלקוחות לא קיבלו בזמן הודעות על סיום נפח הגלישה ונגרמו להם חיובים מיותרים. בהסדר הפשרה התחייבה החברה לתת להם צ'ופרים ולהעביר מידע מדויק.

עורך דין, בעקבות תקלה במטוס: ישראייר תפצה נוסעים על ביטול טיסה בעקבות תקלה במטוס: ישראייר תפצה נוסעים על ביטול טיסה
הנוסעים רכשו כרטיסי טיסה מאוסלו לישראל אך המטוס קורקע עקב שסתום תקול, והם הפסידו את הטיסה. טענת חברת התעופה כי מדובר ב"כוח עליון" נדחתה.

עורך דין דיני נזיקין, נוכל רכש רכב במרמה ומכר אותו: מי יפצה את המוכרים? נוכל רכש רכב במרמה ומכר אותו: מי יפצה את המוכרים?
השופט קבע שהרוכשת החדשה היא שצריכה לפצות לנוכח העובדה שהיא לא עמדת בתנאי "תקנת השוק" שבחוק המכר. כתבה על מקרה שיכול לקרות לכל אחד מכם.

עורך דין, ״15 שעות על ספסלי ברזל״: אייר קנדה תפצה נוסעת על ביטול טיסה ״15 שעות על ספסלי ברזל״: אייר קנדה תפצה נוסעת על ביטול טיסה
הנוסעת רכשה כרטיס טיסה מוונקובר לישראל דרך טורונטו אך עקב ביטול הטיסה הראשונה נאלצה להמתין שעות ארוכות בנמלי התעופה. בית המשפט חייב את החברה לפצות אותה.

עורך דין חוזים, חברת ליסינג הסתירה מלקוח שהמנוע הוחלף – ההסכם בוטל חברת ליסינג הסתירה מלקוח שהמנוע הוחלף – ההסכם בוטל
בפסק הדין מתח בית המשפט ביקורת חריפה על חברת ״דומיקאר״ שלא גילתה ללקוח כי הרכב שרכש עבר תאונה משמעותית ושהמנוע שלו הוחלף.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 > >>

עורכי דין בתחום

כל החדשות החמות מעולם המשפט, סיקור נרחב של פסקי דין על ידי עורכי דין במגוון תחומים אקטואליים

 

שירותים משפטיים

עורכי דין בתחום דיני צרכנות ותיירות באזור :
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
כל הזכויות שמורות לפסקדין - אתר המשפט הישראלי
הוקם ע"י מערכות מודרניות בע"מ