אינדקס עורכי דין | פסיקה | המגזין | טפסים | פסקדין Live | משאלים | שירותים משפטיים | פורום עורכי דין נגישות
חיפוש עורכי דין
מיקומך באתר: עמוד ראשי >> חדשות המשפט • פסקדין אתר המשפט הישראלי

חדשות המשפט • פסקדין אתר המשפט הישראלי

עוד ביטוח, מנורה לא הכירה בנזקי רעידת אדמה למרות נתוני המכון הסיסמוגרפי מנורה לא הכירה בנזקי רעידת אדמה למרות נתוני המכון הסיסמוגרפי
חברת הביטוח, שדחתה תביעה שהגיש לה מבוטח שביתו נפגע, תשלם לו כ-300 אלף שקל אחרי הליך משפטי.

עוד ביטוח, נהג אגד חטף התקף לב במהלך ויכוח עם סדרן – "כלל" סירבה לשלם נהג אגד חטף התקף לב במהלך ויכוח עם סדרן – "כלל" סירבה לשלם
חברת הביטוח טענה שהאירוע נגרם עקב אלימות מילולית ולכן לא עומד בתנאי פוליסות התאונות האישיות וביטוח החיים. אלא שבית המשפט קבע כי מה שהביא להתמוטטות הייתה התגובה הפיזית לדברי הסדרן ולא הקללות עצמן.

עוד ביטוח, מגדל טענה שמבוטחת ניסתה לרמות אותה – אבל לא סיפקה הוכחות מגדל טענה שמבוטחת ניסתה לרמות אותה – אבל לא סיפקה הוכחות
הנהגת פגעה ברכב חונה כשעשתה "רוורס" אבל חברת הביטוח סירבה לפצות את בעליו בטענה שהשניים קשרו קשר כדי להוציא ממנה כספים. בית המשפט לא מצא שום סיבה לפקפק בגרסתם.

הפניקס תשלם 135,000 שקל למבוטח, אף שמומחה ביהמ״ש קבע שהוא מתחזה
מנהל בית דפוס שחלה בסכרת תבע תגמולים על פי פוליסת ביטוח אובדן כושר עבודה. מומחה מטעם בית המשפט סבר שהוא כשיר לעבודה באופן מלא אך השופטת התרשמה שהוא באמת סובל.

התקבלה ייצוגית נגד מנורה: תחזיר למבוטחים כסף על ניתוחים פרטיים
פוליסת ביטוח בריאות של מנורה קבעה שמקרה של ניתוח הפיצוי ״יעמוד על מחצית מערכו של טופס 17״. מחלוקת על פרשנות הסעיף הוכרעה לטובת המבוטחים. 

מחסנאי שנלחץ לפני ביקורת קיבל התקף לב. פגיעה בעבודה?
המחסנאי נדרש להכין את המחסן במפעל לעמידה בתקן מחמיר ובמהלך ההכנות לקה בליבו. ביטוח לאומי סירב להכיר בו אך בית הדין לעבודה קבע שמדובר ב״אירוע חריג״ ומינה מומחה רפואי.

עוד ביטוח, הפריש כספי פנסיה רטרואקטיביים כדי לקצר את תקופת האכשרה: לגיטימי? הפריש כספי פנסיה רטרואקטיבית כדי לקצר את תקופת האכשרה: לגיטימי?
בית הדין לעבודה דחה את עמדת קרן הפנסיה "מגדל" וקבע כי מאחר שהתקנון בזמנו לא הגדיר מהו "מועד ההצטרפות" ולא אסר על צבירת ותק רטרואקטיבית, יש לפרש אותו לטובת המבוטח.

"אירוע חריג": מחלק עיתונים נבהל מכלב נובח וקיבל התקף לב
במהלך עבודתו האיש נתקל בכלב מאיים ולקה בליבו. ביטוח לאומי סירב להכיר בו אך בית הדין לעבודה קבע שמדובר באירוע חריג המצדיק מינוי מומחה רפואי.

עורך דין ביטוח, "הפניקס" טענה שהמבוטחת מנפחת את נזקיה, אך תשלם לה כ-228,000 ש' "הפניקס" טענה שהמבוטחת מנפחת נזקים, אך תשלם כ-228,000 שקל
עורכת דין נפגעה בתאונת דרכים "קלה", אך בהמשך גילתה שהיא סובלת מטנטון וסחרחורות. חברת הביטוח טענה שלא ייתכן כי התאונה היא הגורם לכך, אבל השופטת חלקה על עמדתה.

עורך דין ביטוח, עובד נמל אשדוד תובע את חברת הביטוח לאחר שנפצע כשנהג על מלגזה עובד נמל אשדוד תובע את הביטוח לאחר שנפצע בנהיגה על מלגזה
התאונה אירעה כאשר העובד – מפעיל ציוד מכני – התנגש בשורה של מכולות, לטענתו בעקבות תקלה במלגזה. כעת הוא תובע עשרות אלפי שקלים עבור שורה של נזקים, בטענה שהמקרה מהווה תאונת דרכים.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 > >>

עורכי דין בתחום

כל החדשות החמות מעולם המשפט, סיקור נרחב של פסקי דין על ידי עורכי דין במגוון תחומים אקטואליים

 

שירותים משפטיים

עורכי דין בתחום דיני ביטוח באזור :
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
כל הזכויות שמורות לפסקדין - אתר המשפט הישראלי
הוקם ע"י מערכות מודרניות בע"מ