אינדקס עורכי דין | פסיקה | המגזין | טפסים | פסקדין Live | משאלים | שירותים משפטיים | פורום עורכי דין נגישות
חיפוש עורכי דין
מיקומך באתר: עמוד ראשי >> חדשות המשפט • פסקדין אתר המשפט הישראלי

חדשות המשפט • פסקדין אתר המשפט הישראלי

עיריית י-ם חויבה לשלם גמלת שארים לידועה בציבור עיריית י-ם חויבה לשלם גמלת שארים לידועה בציבור
העירייה סירבה להכיר בזכאות זוגתו של גמלאי מנוח משום שלטענתה לא הוכח שהיא גרה עמו ב-3 השנים האחרונות לחייו. אלא שעדויות, תמונות ומסמכים שהגישה האישה הוכיחו לעירייה שטעתה.

עורך דין דיני עבודה, האם אתם בודקים את מצב קרן הפנסיה שלכם? אם לא – אתם עלולים להפסיד האם אתם בודקים את מצב קרן הפנסיה שלכם? אם לא – אתם עלולים להפסיד
מורה לספרות עברה לבית ספר אחר. המעסיקה החדשה שלה העבירה אותה, בטעות, מקרן מבטחים הוותיקה למבטחים החדשה. ביה"ד קיבל את תביעתה לפיצויים, אך קבע כי מחדלה של המורה יעלה לה ב-40% מהנזק (כ-110,000 ש').

עורך דין דיני עבודה, ביה"ד לעבודה: כוננות אינה "שעות עבודה נוספות" ביה"ד לעבודה: כוננות אינה "שעות עבודה נוספות"
איש חילוץ בחברת לשירותי תיקון רכב טען תבע כ-450,000 שקל עבור שעות נוספות שבהן היה כונן. השופט דחה את תביעתו לאחר שהתרשם כי בשעות אלה הוא היה חופשי לעשות כרצונו, ואף קיבל תשלום עבור הכוננות.

עורך דין דיני עבודה, התובעת טענה כי פוטרה בגלל הריונה, אך גרסתה קרסה בבית המשפט התובעת טענה כי פוטרה בגלל הריונה, אך גרסתה קרסה בבית המשפט
שופט בית הדין לעבודה בבאר-שבע שוכנע כי התובעת היא שביקשה להתפטר וקיבלה מכתב הפסקת עבודה על מנת לקבל דמי אבטלה מביטוח לאומי, וקבע כי מדובר ב"ניסיון נואל להתל בבית הדין".

עו"ד דיני עבודה, פיצויים לגננת שפוטרה בהיריון: "אם תחזרי תחכה לך ניידת" פיצויים לגננת שפוטרה בהיריון: "אם תחזרי תחכה לך ניידת"
מטעם רשת הגנים נטען כי הגננת נטשה את עבודתה ללא התראה לאחר שנאמר לה שהורים שכועסים על גילויי אלימות כלפי ילדיהם מתכוונים להזמין לה משטרה. בית הדין לעבודה קבע כי מדובר באיום שנחשב כפיטורים.  

עורך דין דיני עבודה, כ-340 אלף שקל פיצויים למנהלת פרויקטים שפוטרה כ-340 אלף שקל פיצויים למנהלת פרויקטים שפוטרה
חברת "כחלית ניהול פרויקטים" פיטרה עובדת לאחר כ-13 שנות עבודה, בלי שימוע ובלי פיצויים. השופטת דחתה את עמדת החברה שטענה כי העובדת התפטרה, והורתה לה לשלם.

עורך דין דיני עבודה, כ-202 אלף ש' למדריך תיירים שהתפטר כי לא הפרישו לו כספי פנסיה כ-202 אלף ש' למדריך תיירים שהתפטר כי לא הפרישו לו פנסיה
המעסיקה טענה כי פעלה לפי בקשת התובע ושילמה לו שכר חודשי גבוה שכולל גם את עלות המעסיק בתשלום הפנסיה אך לא הצליחה להוכיח זאת. משכך היא חויבה בתשלומים בהתאם להוראות ההסכם הקיבוצי בענף מורי הדרך.

עורך דין דיני עבודה, בית מלון סירב לשלם, אך יפצה עובד מהשטחים בכ-100,000 ש' בית מלון סירב לשלם, אך יפצה עובד מהשטחים בכ-100,000 ש'
האיש היה מעין עוזר אישי של בעל בית מלון בתל-אביב, שנפטר לפני מספר שנים, אולם חברת "ב.ל. (מלונות)" טענה כי מדובר בהעסקה ישירה שאינה קשורה אליה. השופטת חשבה אחרת ופסקה לתובע פיצויים על זכויות שונות.

עורך דין דיני עבודה, נאלצה להתפטר לאחר חופשת לידה - רשת דנה אשכנזי תפצה נאלצה להתפטר לאחר חופשת לידה - רשת דנה אשכנזי תפצה
כ-44 אלף שקל תשלם הרשת למנהלת חנות עקב שינוי משמרותיה לאחר חופשת לידה והוספת מנהלת לצדה כי "קשה לעבוד עם ילד". "לסקסיזם נדיב אין מקום  בעת הזו", נכתב בפסק הדין.

עורך דין לענייני עבודה, עובד מועצה לא קודם בזמן – וזכה בהפרשי שכר וזכויות עובד מועצה לא קודם בזמן – וזכה בהפרשי שכר וזכויות
העובד היה אמור לעלות בדרגה כבר ב-1998 אך המועצה האזורית סירבה לקידום עד 2016. תביעת העובד להפרשים על "תקופת הסרבנות" התקבלה בחלקה והוא זכה בכ-41 אלף שקל.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 > >>

עורכי דין בתחום

כל החדשות החמות מעולם המשפט, סיקור נרחב של פסקי דין על ידי עורכי דין במגוון תחומים אקטואליים

 

שירותים משפטיים

עורכי דין בתחום דיני עבודה באזור :
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
כל הזכויות שמורות לפסקדין - אתר המשפט הישראלי
הוקם ע"י מערכות מודרניות בע"מ