אינדקס עורכי דין | פסיקה | המגזין | חקיקה | כתבי טענות | טפסים | TV | משאלים | שרותים משפטיים | פורום
חיפוש עורכי דין
מיקומך באתר: עמוד ראשי >> שרותים משפטיים >> ליקויי בניה >> תפארת בדק בית

תפארת בדק בית

תפארת בדק בית
פניה אישית
מאת *
טלפון *
אימייל
נושא *
תוכן
קוד אבטחה
הקש קוד אבטחה *


משרד ראשי :
אתר אינטרנט
אזור
מרכז
כתובת
השחם 30
עיר
פתח תקווה
טלפון
03-9222222
פקס
03-5321979

תפארת בדק בית

0508004753

תחומי עיסוק: ליקויי בניה , חוות דעת הנדסיות, שמאים, בורריות, שרותי עזר משפטיים

תפארת - שירותי בדק הוקם בשנת 1994 ומנוהל ע"י יצחק תפארת

תפארת – שירותי בדק הינם חברת מהנדסים בעלי מומחיות בביקורת מבנים אשר עוסקים בביקורת ליקוי בניה, ביקורת מבנים, בדק בית בבתים חדשים ובתים לפני קניה.

איתור ליקויי בניה - בתפארת ביקורת מבנים, יעמדו לרשותך מהנדסים מומחים בתחום ליקויי בניה. כל המהנדסים חברים בלשכת המהנדסים והאדריכלים ורשומים בבית המשפט כמהנדסים מומחים לאיתור ליקויי בניה.

חוות דעת הנדסית - השירותים ניתנים על ידי מהנדסים מומחים שמודדים, בודקים, ומשווים תוך שימוש במכשור המתאים ומספקים חוות דעת הנדסית. כל זאת בשיתוף עם משרד עורכי דין מוביל בתחום תביעות דיירים בגין ליקויי בנייה וביקורת מבנים. מהנדסי החברה ממונים גם כבוררים וכמומחים מטעם בתי משפט שונים ברחבי הארץ.

תפארת - בדק בית ברכוש משותף -  שרות ביקורת מבנים. אנחנו עוזרים לבעלי דירות ולועדי בתים במאבקם נגד הקבלנים בנושאי ליקויי בניה, ומסייעים לרוכשי דירה חדשה לבדוק את הנכס לפני הרכישה.
אנחנו מספקים שירות לרוכשי דירות בשלב קניית דירה חדשה במהלך הבנייה, לפני מסירתה לדיירים או בתקופת האחריות, לשלדי מבנים, לדירה יד שנייה לפני רכישתה, וכן לדיירים שנתקלו בבעיות במבנים – בוררות בין שכנים, חדירת מים, רטיבות ונזילות, סדקים חריגים וכדומה.
חוות דעת הנדסית שניתנת ללקוח מלווה בצילומים לתיעוד הממצאים, קבילה כראייה בבית משפט. ובמקרה שאותרו ליקויי בנייה בלתי הפיכים, למשל תקרות נמוכות, רטיבות קשה, או סדקים חריגים במבנים, תינתן חוות דעת של שמאי מקרקעין עם פירוט הפיצוי הכספי הנדרש.

מהנדסינו חברים בלשכת המהנדסים והאדריכלים ורשומים בבית המשפט כמהנדסים מומחים לאיתור ליקויי בניה וביצוע בדק בית.

כמו כן, הינם מומחים לביצוע בדיקה הנדסית לאיתור ליקויי בניה, הגשת חוות דעת הנדסית עבור תביעת קבלן לקראת שנת בדק.

המהנדסים בתפארת בעלי ניסיון רב באיתור ליקויי בניה וביצוע בדק בית, הינם מוסמכים כמומחים מטעם ביהמ"ש ומטעם לשכת המהנדסים והאדריכלים.

מהנדסי "תפארת" עובדים אך ורק עם מזמיני הבדיקה ואינם מייצגים קבלנים. לכן, תיהיה בטוח כי הדו"ח של "תפארת ביקורת מבנים" אובייקטיבי ואינו תלוי בקשר כזה או אחר עם קבלן/ יזם.

למהנדסינו ניסיון רב במתן עדות בבית משפט ועדותם תמיד נמצאה מקצועית ואמינה.

חוות דעת הנדסית - בסיום ביקור המהנדס בביתכם, אנו מפיקים חוות דעת הנדסית, דו"ח מפורט ובו רשימת כל הליקויים בנכס. עבור כל ליקויי - אסמכתאות וציטטות מהחוק הרלבנטי וכן הוראות תיקון ואומדן מחיר לתיקון או פיצוי כספי במידה והליקוי אינו בר תיקון.

חוות הדעת של מהנדסי "תפארת" חזקות, משכנעות ועומדות בסטנדרטים הגבוהים של בית המשפט ומעולם לא נפסלו ע"י ביהמ"ש.

לכל דו"ח בדק בית מצורפות תמונות של הנכס התומכות בחוות הדעת המקצועית של המהנדס, חוות הדעת מלוות בהצהרה לבימ"ש בדבר אמיתותן ומהוות ראיה כדין עדות בשבועה.

חוות הדעת בנויה בתוכנה ייחודית לנו אשר נותנת לשופט/עו"ד את היכולת המודולארית המקסימאלית לנתח את הליקויים על בסיס עובדות/אסמכתאות/מיקום/הוראות תיקון/כתב כמויות/ואומדן.

פרסומים: 

אנחנו כאן כדי לעזור לכם לממש את כל זכויותיכם בדירה מול הקבלן.
שירותים משפטיים

חיפוש עורך דין לפי עיר :
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
כל הזכויות שמורות לפסקדין - אתר המשפט הישראלי
הוקם ע"י מערכות מודרניות בע"מ, עיצוב: סטודיו מילינק'ה