אינדקס עורכי דין | פסיקה | המגזין | טפסים | פסקדין Live | משאלים | שירותים משפטיים | פורום עורכי דין נגישות
חיפוש עורכי דין
מיקומך באתר: עמוד ראשי >> חדשות המשפט • פסקדין אתר המשפט הישראלי

חדשות המשפט • פסקדין אתר המשפט הישראלי

עורך דין חוזים, היזהרו מחוזי הלוואות חוץ בנקאיות – הם עלולים להכיל "מלכודת" היזהרו מחוזי הלוואות חוץ בנקאיות – הם עלולים להכיל "מלכודת"
חברת "דלתא קפיטל גרופ" גבתה "עמלת פירעון מוקדם" בסך כ-376 אלף שקל על הלוואה של 470 אלף, אלא שהשופט קבע כי מדובר בניסיון מלאכותי להגדיל ריביות, והורה לה להשיב את הסכום ללווה.

עורך דין מסחרי, המנוע התקלקל תוך 3 חודשים – העסקה בוטלה המנוע התקלקל תוך 3 חודשים – העסקה בוטלה
אישה שרכשה סיאט איביזה חדשה מהיבואנית צ'מפיון מוטורס תקבל את כספה חזרה. נקבע כי אף שהמנוע התקול הוחלף בחדש מהיצרן החברה עדיין הפרה את הסכם המכר הפרה יסודית.

עורך דין חוזים, תבעה שלושה מילדיה: הבטיחו להקים פרויקט מסחרי ולא עשו דבר תבעה שלושה מילדיה: הבטיחו להקים פרויקט מסחרי ולא עשו דבר
לפני 28 שנה האם חתמה על מסמך בו התחייבה להרשות לילדיה להקים פרויקט מסחרי על קרקע שבבעלותה ולהעביר אליהם את רוב השטח הפנוי. תביעתה לביטול ההסכם התקבלה.

עורך דין דיני חוזים, האב רכש את הבית, אך בנו יצטרך לשלם למתווך האב רכש את הבית, אך בנו יצטרך לשלם למתווך
הבן חתם על הסכם תיווך לרכישת בית באשדוד ומאוחר יותר הודיע שאינו מעוניין. לבסוף הוריו רכשו את הבית. הוא טען שאינו צריך לשלם למתווך, אך השופטת חייבה אותו בכ-60,000 שקל.

עורך דין נדלן, ביהמ"ש: "הסכם תיווך אינו מכמורת שפורשים לצורך תפיסת לקוחות בכוח" ביהמ"ש: "הסכם תיווך אינו מכמורת שפורשים לצורך תפיסת לקוחות בכוח"
סוכנות תיווך תבעה כ-565 אלף שקל מחברה שמעולם לא חתמה מולה על הסכם, בטענה ששותף של בעל החברה חתום עליו בשמה. ביהמ"ש קבע כי טענותיה בתביעה "עומדות על כרעי תרנגולת".  

עורך דין דיני חוזים, איחור במסירת רכב וזיוף קילומטרז' יעלו לחברת ייבוא 100,000 ש' איחור במסירת רכב וזיוף קילומטרז' יעלו לחברת ייבוא 100,000 ש'
ביהמ"ש קיבל את תביעתו של אדם שרכב רכב בייבוא אישי דרך חברת "מנמד אחזקות". השופט אף חייב את בעל החברה בפיצויים באופן אישי וציין כי לא יעלה על הדעת מצב בו אדם יסתתר מאחורי מסך ההתאגדות של חברה שפועלת בצורה כזאת.

עורך דין דיני חוזים, ביהמ"ש קיבל את עמדתם של זוג קשישים ושחרר אותם מחוזה בעייתי ביהמ"ש קיבל את עמדתם של זוג קשישים ושחרר אותם מחוזה בעייתי
נגד בני הזוג הוגשה תביעה על סך 312,500 שקל, על ידי אדם העוסק בניכיון צ'קים. הקשישים שנפלו קורבן להונאה כלכלית של אדם אחר שמסר לתובע צ'קים שלהם, הצליחו לשכנע את השופט כי ההסכם בטל מחמת עושק.

עורך דין חוזים, סירבו לשלם עבור מלוא השיפוץ – וחויבו בבימ"ש סירבו לשלם עבור השיפוץ – וחויבו בבית המשפט
חברת בנייה ביצעה שיפוצים בבית לקוחות ברעננה בעלות של יותר מחצי מיליון שקל אך קיבלה רק חלק מהסכום. טענותיהם של הלקוחות כי ביצעה חלק מהעבודות על דעת עצמה וגרמה לליקויים מרובים נדחו בעיקרן.

עורך דין חוזים, הלווה 50,000 שקל לחבר – ויקבל את כספו בזכות הקלטה סמויה הלווה 50,000 שקל לחבר – ויקבל את כספו בזכות הקלטה סמויה
ההלוואה ניתנה ב-2006 ללא הסכם בכתב. החבר הכחיש שקיבל את הכספים אך בהקלטות סמויות הודה בפני המלווה כי הוא חייב לו כסף. בית המשפט קיבל את ההקלטות כראיה וחייב את החבר להחזיר.

עורך דין מסחרי, חברות פורקס קרסו עקב שינויי החקיקה –  המשקיע איבד 1.75 מיליון ש' חברות פורקס קרסו עקב שינויי החקיקה – משקיע איבד 1.75 מיליון ש'
בתביעה נגד החברות טען המשקיע כי במקום להחזיר לו את הקרן הבעלים השתמש בכספו כדי לכסות חובות ולמשוך משכורות לו ולבני משפחתו. בית המשפט חייב גם את הבעלים להשתתף בהחזר המלא.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 > >>

עורכי דין בתחום

כל החדשות החמות מעולם המשפט, סיקור נרחב של פסקי דין על ידי עורכי דין במגוון תחומים אקטואליים

 

שירותים משפטיים

עורכי דין בתחום דיני חוזים באזור :
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
כל הזכויות שמורות לפסקדין - אתר המשפט הישראלי
הוקם ע"י מערכות מודרניות בע"מ