אינדקס עורכי דין | פסיקה | המגזין | טפסים | פסקדין Live | משאלים | שירותים משפטיים | פורום עורכי דין נגישות
חיפוש עורכי דין
מיקומך באתר: עמוד ראשי >> חדשות המשפט • פסקדין אתר המשפט הישראלי

חדשות המשפט • פסקדין אתר המשפט הישראלי

עורך דין קניין רוחני, צ'רלטון תבעה 85,000 ש' ממסעדה שהקרינה משחק כדורגל, אך לא תקבל דבר צ'רלטון תבעה 85,000 ש' ממסעדה שהקרינה משחק כדורגל, אך לא תקבל דבר
מעבר להתנהלות משפטית "רצופת מחדלים" וערבובים בין טענות, השופטת קיבלה את טענת בעל המסעדה שלפיה לא העלה בדעתו שהקרנת משחק המשודר בערוץ 2 יוצר עילת תביעה של לצ'רלטון.

עורך דין קניין רוחני, אתר חדשות בערבית יפצה צלמת ב-68,000 שקל לאחר שפרסם תמונות ללא רשותה אתר חדשות יפצה צלמת ב-68,000 שקל לאחר שפרסם תמונות ללא רשותה
התמונות פורסמו באתר "Panet" תוך השמטת שמה של הצלמת, באמצעות חיתוך השוליים שלהן. השופטת הבהירה כי מאתר חדשות מצופה לנהוג על פי חוק.

עורך דין קניין רוחני, תביעת זכויות יוצרים על סכום עתק הסתיימה בלא כלום תביעת זכויות יוצרים על סכום עתק הסתיימה בלא כלום
שני צלמים תבעו 100,000 שקל ממעצבי שמלות על פרסום תמונות חתונות באינסטגרם ללא קרדיט. אלא שביהמ"ש קיבל את טענת המעצבים שלא ידעו מי צילם אותן.

עורך דין, סגל נגד סגל: ״אופנת סגל״ תפוצה על שימוש בלוגו מטעה סגל נגד סגל: ״אופנת סגל״ תפוצה על שימוש בלוגו מטעה
בית המשפט קיבל תביעה שהגישה ״אופנת סגל״ נגד אסי סגל שמפעיל חנות בכיכר המדינה. נפסק כי הלוגו בו השתמש הנתבע עלול היה לגרום לצרכנים לבלבל בין שני העסקים.

עורך דין, העמותה של הרב אמנון יצחק תשלם 25,000 שקל על הפרת זכויות יוצרים העמותה של הרב אמנון יצחק תשלם 25,000 שקל על הפרת זכויות יוצרים
העמותה העלתה לאתר שלה צילום של סוכנות ״פלאש 90״ ללא רשות. בית המשפט ציין כי לנוכח העמדות שמייצגת העמותה, הפגיעה בזכותו המוסרית של הצלם הייתה כפולה.

עו"ד, מכר חיקוי של גורמט שעונד אייל גולן – ויפצה את המעצב מכר חיקוי של גורמט שעונד אייל גולן – ויפצה את המעצב
גולן רכש צמיד יוקרתי ממעצב התכשיטים צורי מסיקה. לאחר זמן מה, גילה מסיקה כי חיקוי זול של הצמיד נמכר כ-"צמיד היהלומים של אייל גולן" תוך הטעיית הלקוחות.

עורך דין קניין רוחני, הבמאים והתסריטאים נגד המפיקים: גם לנו מגיע הבמאים והתסריטאים נגד המפיקים: גם לנו מגיע
ב-1996 המדינה הסדירה את סוגיית התמלוגים לאקו"ם עבור שימוש פרטי ביצירות. מאז אקו"ם התפצלה והוקמה "תל"י". כעת נדרשה הכרעה בסכסוך בין השתיים.

עורך דין קניין רוחני, עורך דין שהעתיק מאמרים ישלם עשרות אלפי שקלים על הפרת זכויות יוצרים עו"ד שהעתיק מאמרים ישלם עשרות אלפי שקלים על הפרת זכויות יוצרים
אמנם עורך הדין טען כי שלושת התובעים השונים חברו נגדו, אולם השופט דחה את עמדתו.

עורך דין, צ׳רלטון תבעה ספקיות אינטרנט שסירבו לחסום אתרים פיראטיים – ונדחתה צ׳רלטון תבעה ספקיות אינטרנט שסירבו לחסום אתרים פיראטיים – ונדחתה
מפיקת ערוצי הספורט תבעה שלוש ספקיות מובילות לאחר שלא נענו לדרישתה לחסום אתרים פיראטיים שמשדרים תכנים שלה. ביהמ״ש הבהיר שלא חלה עליהן חובה חוקית לציית.

עורך דין קניין רוחני, המותג הבינלאומי ״הביטאט״ ישווק בארץ על אף התנגדות הרשת הישראלית המותג הבינלאומי ״הביטאט״ ישווק בארץ על אף התנגדות הרשת הישראלית
לרשת הרהיטים ״הביטאט״ נודע על כוונתה של הרשת הבינלאומית הוותיקה“Habitat” להתחיל לפעול בארץ היא הגישה נגדה תביעה בניסיון למנוע את המהלך – אך נדחתה.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 > >>

עורכי דין בתחום

כל החדשות החמות מעולם המשפט, סיקור נרחב של פסקי דין על ידי עורכי דין במגוון תחומים אקטואליים

 

שירותים משפטיים

עורכי דין בתחום קניין רוחני באזור :
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
כל הזכויות שמורות לפסקדין - אתר המשפט הישראלי
הוקם ע"י מערכות מודרניות בע"מ