אינדקס עורכי דין | פסיקה | המגזין | טפסים | פסקדין Live | משאלים | שירותים משפטיים | פורום עורכי דין נגישות
חיפוש עורכי דין
מיקומך באתר: עמוד ראשי >> עורך דין ומשרדי עורכי דין >> פלילי >> תל-אביב >> מיכאל חוואי עו"ד

מיכאל חוואי עו"ד

מיכאל חוואי עו"ד

מיכאל חוואי עו"ד

תחומי עיסוק: פלילי, סדר דין אזרחי וראיות, דיני חוזים, חוקתי ומנהלי, עובדים זרים, ליטיגציה, אזרחות ואשרות בישראל

זרים והגירה
משרדנו מייצג באכיפת הזכאות לאשרות ואזרחות בישראל, הסדרת מעמד לבן זוג זר ולילדיו, הסדרת מעמד להורה קשיש, הזמנת חבר קרוב משפחה, השגת אשרות שהייה ועבודה בישראל, אשרות לעובדים זרים מומחים, עריכת נישואין אזרחיים בישראל והתרתם ועוד.

אזרחות ואשרות לבת זוג זרה
הליך 'הסדרת המעמד של בן זוג זר' הינו הליך ארוך הנמשך על פני מספר שנים, אשר במהלכו נבדקים בני הזוג שתי וערב בדבר כנות הקשר שביניהם, חשוב לדעת כי בחלק לא מבוטל של המקרים מתעוררות בעיות סבוכות אשר ללא ליווי משפטי מתאים יכולות להוביל לתוצאות הרות אסון כדוגמת החלטה לגירוש בן הזוג מה שיוביל לפירוד כפוי בין בני הזוג.

ייצוג מול משרד הפנים
משרד הפנים מוסמך לסרב לבקשת התאזרחות, ואו לכל בקשה אחרת של קבלת אשרה ומעמד בישראל, וזאת בכפוף לשיקול דעתו. יחד עם זאת, החלטתו של משרד הפנים אינה סופית ונתונה לביקורת ולשינוי אם בדרך הגשת ערר ואם בדרך הגשת עתירה מנהלית. לכן ללא ייעוץ והכוונה בפני עו"ד בעל ניסיון בתחום, וניסיון בני הזוג לפעול לבד, עלול להוביל לתוצאות הרסניות.

אזרחי מסחרי
המשרד עוסק בתחום האזרחי מסחרי על כל ענפיו, תביעות נזיקין, תביעות רכוש, תביעות מול רשויות, תביעות עבודה, טיפול ברכישת דירות, עריכת חוזים, עריכת הסכמי טרום נישואין.

חוקתי מנהלי
משרדנו מטפל ומגן על זכויות אדם שנפגעו, אזרחים או בני זוגם שנפגעו מהחלטות משרד הפנים או מכל החלטה שלטונית, הגשת עתירות מנהליות לבתי משפט לעניינים מנהליים ולבג"ץ.

פלילי - צווארון לבן
משרדנו מייצג בעבירות הלבנת הון, מס הכנסה, מע"מ, שוחד ועוד. החל משלב ההיוועצות לפני חקירת הרשויות, ליווי בחקירה, מעצר, שימוע לפני כתב אישום וכלה בניהול המשפט הפלילי. כמו"כ, משרדנו מטפל במחיקת רישום פלילי ובביטול רישום משטרתי.מאמרים


כתבותשירותים משפטיים

חיפוש עורך דין לפי עיר :
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספותכתבות נוספות בתחום פלילי

כל הזכויות שמורות לפסקדין - אתר המשפט הישראלי
הוקם ע"י מערכות מודרניות בע"מ