אינדקס עורכי דין | פסיקה | המגזין | טפסים | פסקדין Live | משאלים | שירותים משפטיים | פורום עורכי דין נגישות
חיפוש עורכי דין
מיקומך באתר: עמוד ראשי >> חקיקה >> הודעה בדבר דמי מילוג בשל העתקת מפות

הודעה בדבר דמי מילוג בשל העתקת מפות

הודעה בדבר דמי מילוג בשל העתקת מפות 1
1. אסור להדפיס מפות בכל קנה מידה שהוא שהועתקו ממפות שהוכנו על ידי אגף המדידות, או מפות שנעשו לפי מפות כאמור, בין אם ההעתקה היא על ידי צילום, ובין אם היא על ידי שרטוט מחדש אלא על פי רשיון ממנהל אגף המדידות, ולאחר תשלום דמי מילוג בהתאם להוראות הודעה זו.
2. לא יבצע בית דפוס הדפסה של חומר שהוכן לפי מפות של אגף המדידות אלא אם יציג המזמין בפניו רשיון מטעם מנהל אגף המדידות.
3. בקשה למתן רשיון להעתיק מפות כאמור, יש להגיש בטופס שניתן לקבלו אצל מנהל אגף המדידות, לפי המען: רחוב לינקולן 1, תל-אביב.
4. בכפוף לסעיף 5 יגבה מנהל אגף המדידות דמי מילוג בעד כל 500 סמ"ר של העתק ממפות של אגף המדידות או של חלק מהם, בשיעור 3 אגורות חדשות לכל עותק מודפס, ובלבד שסך דמי המילוג בעד כל עותק של מפה שלמה או בעד כל עותק של ספר שלם לא יעלו על 30 אגורות חדשות; הסכום המינימלי של דמי מילוג שיש לשלם בכל מקרה לא יפחת מ-30 שקלים.
5. (א) הדפסת מפות בקנה מידה של 1:750,000 ובכל קנה מידה קטן יותר תהיה פטורה מתשלום דמי מילוג, אם מקבל הרשיון שרטט אותן מחדש ואין הם מהוות צילום של מפות האגף.
(ב) הדפסת מפות בספרים, שאישר אותם משרד החינוך והתרבות כספרי לימוד בבתי ספר יסודיים ועל-יסודיים, תהיה פטורה מדמי מילוג אם המו"ל המציא תעודה ממנהל היחידה לאישור ספרי לימוד במשרד החינוך והתרבות. פטור זה ניתן תמורת תשלום שנתי של 15,000 שקלים שישולם מאת משרד החינוך והתרבות לאגף המדידות.
_________________________________
1 י"פ תשמ"א, 650.
שירותים משפטיים

חיפוש עורך דין לפי עיר :
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
כל הזכויות שמורות לפסקדין - אתר המשפט הישראלי
הוקם ע"י מערכות מודרניות בע"מ