אינדקס עורכי דין | פסיקה | המגזין | חקיקה | כתבי טענות | טפסים | TV | משאלים | שירותים משפטיים | פורום עורכי דין נגישות
חיפוש עורכי דין
מיקומך באתר: עמוד ראשי >> חיפוש פסקי-דין >> הרשעה בחמישה אישומים של עבירות מין בידי דוד באחייניתו

הרשעה בחמישה אישומים של עבירות מין בידי דוד באחייניתו

תאריך פרסום : 10/05/2016 | גרסת הדפסה
תפ"ח
בית המשפט המחוזי באר שבע
49708-10-13
03/05/2016
בפני השופטים :
1. נ. זלוצ'ובר - אב"ד
2. י. רז-לוי
3. ש. פרידלנדר


- נגד -
המאשימה:
מדינת ישראל
עו"ד עינת בלנרו
הנאשם:
פלוני
עו"ד ניר זאב
הכרעת דין
 

 

ניתן לפרסם את הכרעת הדין, כאשר חל איסור פרסום ביחס לכל פרט מזהה בנוגע למתלוננת ולגבי הנאשם, לרבות שמם, מקום מגוריהם, מקום עבודתם או כל פרט אחר שעלול להביא לזיהויה של המתלוננת.

נוכח האמור בכל מקום בו צוין שמה של המתלוננת או של בני משפחה או גורמים אחרים לא יצוין שמם אלא תוארם (דוד וכיו"ב) או שצוינו ראשי תיבות, זאת אף בציטוטים מן הפרוטוקול או העדויות.

השופטת י. רז-לוי:

ההליך

  1. כנגד הנאשם אשר הינו דודה של המתלוננת, ילידת 1995 (להלן: "המתלוננת"), הוגש כתב אישום המייחס לו עבירות מין שבוצעו בה במשך מספר שנים, בהיותה קטינה – משנת 2003 ועד סוף שנת 2009, תחילת 2010.
  2. במסגרת האישום הראשון נטען, כי במהלך השנים 2003-2004 או בסמוך לכך, עת הייתה המתלוננת תלמידת בית ספר יסודי בכיתה ג' או ד' נהג הנאשם לקחת את המתלוננת עמו לדוג באזור זיקים. במועדים שונים במהלך התקופה הנ"ל, לפחות בשניים או שלושה מקרים, בהם לקח עמו הנאשם את המתלוננת לדוג, הפשיט הנאשם את המתלוננת מבגדיה, הרים אותה על ידיו, או אחז בידה של המתלוננת והכניס אותה עמו לים כשהיא ערומה. הנאשם במקרים אלו נגע באצבעותיו, באיבר מינה של המתלוננת, לשם גירוי, סיפוק או ביזוי מיניים.
  3. מכאן הואשם הנאשם באישום זה במספר עבירות של מעשה מגונה בקטינה בת משפחה שטרם מלאו לה 16 שנים שלא בהסכמתה החופשית לפי סעיף 351(ג)(2) בנסיבות של סעיף 348(ב) בנסיבות סעיף 345(ב)(1) בנסיבות סעיף 345(א)(1) לחוק העונשין התשל"ז – 1977 (להלן: "החוק").
  4. במסגרת האישום השני נטען, כי במהלך שנת 2006, עת הייתה המתלוננת תלמידה בכיתה ו', ביום שבת, הגיע הנאשם לביקור בבית המתלוננת. בעת שהיו הנאשם והמתלוננת בחדרה של אחותה הגדולה נשכב הנאשם במיטה על גבו והמתלוננת נשכבה לידו והניחה את ראשה על זרועו הפרושה של הנאשם. הנאשם סובב את המתלוננת, השכיב אותה עליו באופן שהמתלוננת שכבה עליו כשפניה מופנות כלפי פניו של הנאשם. הנאשם ליטף את ישבנה של המתלוננת מעל הבגדים, ואחז במותניה תוך שהוא מתחכך בה והתנשף, כל זאת לשם גירוי סיפוק או ביזוי מיניים. תוך כדי ביצוע המעשים, שאל הנאשם את המתלוננת בת כמה היא, אם יש לה חבר, ואם היא יודעת מה עושים עם חבר.

מכאן הואשם הנאשם באישום זה בעבירה של מעשה מגונה בקטינה, בת משפחה שטרם מלאו לה 16 שנים שלא בהסכמתה החופשית - עבירה לפי סעיף 351(ג)(2), בנסיבות של סעיף 348(ב), בנסיבות סעיף 345(ב)(1), בנסיבות סעיף 345(א)(1) לחוק. 

  1. במסגרת האישום השלישי נטען, כי במהלך שנת 2008, כאשר הייתה המתלוננת כבת 13, לאחר שנתגלע ויכוח בין הוריה של המתלוננת, הלכו המתלוננת ואימה לישון בבית הסבתא. האם ישנה בחדרה של הסבתא, והמתלוננת נשארה לישון על הספה בסלון.

למחרת בבוקר, סמוך לשעה 07:00, התעוררה המתלוננת כשהיא נמצאת בחדרו של הנאשם ושוכבת במיטתו. המתלוננת אינה יודעת כיצד הגיעה אל חדרו של הנאשם. הנאשם שכב במיטה לצידה כשידו מונחת על מפשעתה מתחת למכנסיה, נגע בחזה של המתלוננת, וכן נגע בישבנה מתחת למכנסיה, תוך שהוא מתנשף בחוזקה. הנאשם משך את פניה של המתלוננת אליו, קרב את פניו לפניה וניסה לנשק אותה, ואז המתלוננת קמה ויצאה מן החדר.

מכאן הואשם הנאשם באישום זה בעבירה של מעשה מגונה בקטינה בת משפחה שטרם מלאו לה 16 שנים שלא בהסכמתה החופשית - עבירה לפי סעיף 351(ג)(2) בנסיבות של סעיף 348(ב) בנסיבות סעיף 345(ב)(1) בנסיבות סעיף 345(א)(1) לחוק.

  1. במסגרת האישום הרביעי נטען כי בין השנים 2008-2009, עת הייתה המתלוננת כבת 13 או 14, רבה המתלוננת עם הוריה והלכה לישון בבית הסבתא. שם ישבה המתלוננת על הספה בסלון וצפתה בטלוויזיה, כשהיא מכוסה בשמיכת צמר עבה וסבתה שכבה בספה הסמוכה ונמנמה. הנאשם הגיע לסלון, התיישב על הספה ליד המתלוננת והתכסה יחד עם המתלוננת בשמיכה. בעודם יושבים על הספה, הכניס הנאשם את ידיו מתחת לשמיכה, החל לנגוע בבטנה התחתונה של המתלוננת, פתח את כפתור מכנסיה, הכניס את ידו לתוך מכנסיה, ונגע באיבר מינה של המתלוננת. מיד לאחר מכן, בעל הנאשם את המתלוננת בכך שהחדיר את אצבעותיו לתוך איבר מינה. הנאשם פתח את מכנסיו, חשף את איבר מינו, אחז בידה של המתלוננת והניח את ידה של המתלוננת על איבר מינו החשוף. המתלוננת ניסתה למשוך את ידה, והנאשם החזיק את ידה על איבר מינו בכוח ובכך גרם למתלוננת לבצע בו מעשה מגונה. לבסוף הצליחה המתלוננת למשוך את ידה, זזה לצד השני של הספה, קמה והלכה לשטוף את ידיה.

מכאן הואשם הנאשם באישום זה בעבירה של מעשה מגונה בקטינה בת משפחה שטרם מלאו לה 16 שנים שלא בהסכמתה החופשית - עבירה לפי סעיף 351(ג)(2) בנסיבות של סעיף 348(ב), בנסיבות סעיף 345(ב)(1) ובנסיבות סעיף 345(א)(1) לחוק; עבירה של גרם מעשה מגונה בקטינה שטרם מלאו לה שש עשרה שנים עבירה לפי סעיף 351(ג)(2), בנסיבות של סעיף 348(ב), בנסיבות סעיף 345(ב)(1), ובנסיבות סעיף 345(א)(1) וסעיף 350 לחוק (שכותרתו גרם מעשה); ועבירה של אינוס של קטינה בת משפחה שטרם מלאו לה 16 שנים שלא בהסכמתה החופשית - עבירה לפי סעיף 351(א), בנסיבות של סעיף 345(ב)(1), ובנסיבות סעיף 345(א)(1) לחוק.

  1. במסגרת האישום החמישי נטען, כי בסוף שנת 2009 או בתחילת שנת 2010, בבית הסבתא בעת שהמתלוננת שהתה בחדרו של אחיו של הנאשם, נכנס הנאשם לחדר וסגר את הדלת. הנאשם התיישב ליד המתלוננת על המיטה ונגע במתלוננת בחזה מעל הבגדים, פתח את מכנסיה, הכניס את ידו, לתוך מכנסיה, נגע בישבנה של המתלוננת וניסה לנשק אותה על שפתיה, כל זאת לשם גירוי סיפוק או ביזוי מיניים. המתלוננת התרחקה מהנאשם וזה קם, פתח את הדלת, והמתלוננת יצאה מהחדר.

מכאן הואשם הנאשם באישום זה בעבירה של מעשה מגונה בקטינה בת משפחה שטרם מלאו לה 16 שנים שלא בהסכמתה החופשית - עבירה לפי סעיף 351(ג)(2), בנסיבות של סעיף 348(ב), בנסיבות סעיף 345(ב)(1), בנסיבות סעיף 345(א)(1) לחוק.

מענה לכתב האישום

  1. הנאשם כפר בעבירות המיוחסות לו וטען כי מעולם לא ביצע במתלוננת מעשים מיניים וכי כל המעשים המיניים המיוחסים לו אינם אמת. מעבר לכך טען כי האישומים נעדרי זמן מוגדר ולכן אין ביכולתו לטעון טענת אליבי.

התוכן בעמוד זה אינו מלא, על מנת לצפות בכל התוכן עליך לבחור אחת מהאופציות הבאות: הורד קובץ לרכישה הזדהה

בעלי דין המבקשים הסרת המסמך מהמאגר באמצעות פניית הסרה בעמוד יצירת הקשר באתר. על הבקשה לכלול את שם הצדדים להליך, מספרו וקישור למסמך. כמו כן, יציין בעל הדין בבקשתו את סיבת ההסרה. יובהר כי פסקי הדין וההחלטות באתר פסק דין מפורסמים כדין ובאישור הנהלת בתי המשפט. בעלי דין אמנם רשאים לבקש את הסרת המסמך, אולם במצב בו אין צו האוסר את הפרסום, ההחלטה להסירו נתונה לשיקול דעת המערכת
הודעה Disclaimer

באתר זה הושקעו מאמצים רבים להעביר בדרך המהירה הנאה והטובה ביותר חומר ומידע חיוני. עם זאת, על המשתמשים והגולשים לעיין במקור עצמו ולא להסתפק בחומר המופיע באתר המהווה מראה דרך וכיוון ואינו מתיימר להחליף את המקור כמו גם שאינו בא במקום יעוץ מקצועי.

האתר מייעץ לכל משתמש לקבל לפני כל פעולה או החלטה יעוץ משפטי מבעל מקצוע. האתר אינו אחראי לדיוק ולנכונות החומר המופיע באתר. החומר המקורי נחשף בתהליך ההמרה לעיוותים מסויימים ועד להעלתו לאתר עלולים ליפול אי דיוקים ולכן אין האתר אחראי לשום פעולה שתעשה לאחר השימוש בו. האתר אינו אחראי לשום פרסום או לאמיתות פרטים של כל אדם, תאגיד או גוף המופיע באתר.שאל את המשפטן
יעוץ אישי שלח את שאלתך ועורך דין יחזור אליך
* *   
   *
 

צור
קשר

צור
קשר

צור
קשר

צור
קשר

צור
קשר

צור
קשר

צור
קשר

כל הזכויות שמורות לפסקדין - אתר המשפט הישראלי
הוקם ע"י מערכות מודרניות בע"מ