אינדקס עורכי דין | פסיקה | המגזין | טפסים | פסקדין Live | משאלים | שירותים משפטיים | פורום עורכי דין נגישות
חיפוש עורכי דין

שירותים משפטיים - שירותי עזר לעורכי דין שמאים

חפש שירותים משפטיים

דורון דרומר
0508004646 גרניט 6 , פתח תקווה

שמאים לרכב ציוד מכני הנדסי כבד, בוררויות וגישור בתחום מטעם בתי המשפט בישראל, שרותי עזר משפטיים.

1

שמאים

שמאי מקרקעין

שמאי מקרקעין הוא בעל המקצוע שיסייע לכם להעריך את שווי הנכס ואיכותו עבור כל עסקת נדל"ן. פנייה אליו יכולה פעמים רבות לחסוך זמן, משאבים וחילוקי דעות מיותרים, שלא לומר הליכים משפטיים מסורבלים.

מה עושה שמאי מקרקעין?

הוא מעריך את השווי של נכס המקרקעין אותו הוא בודק. מדובר בקשת רחבה של נכסי נדל"ן שהשמאי מורשה לבדוק ובהם- מגרשים, דירות, משרדים, מבני תעשייה, נחלות וכיוצא באלה.

המטרות לשמן יש צורך בחוות דעת של שמאי מקרקעין הן בין היתר, קביעת שווי הנכס שאנו רוצים לקנות או למכור, קביעת היטל ההשבחה שיוטל על הנכס, הגשת השגות למנהל מקרקעי ישראל, הגשת שומת מקרקעין עבור בנקים למשכנתאות, חוות דעת לבית המשפט במקרה של סכסוך משפטי הנוגע לנכס נדל"ן, ועוד.

שמאי מקרקעין מוסמך

שמאות מקרקעין הוא מקצוע הדורש לימודים גבוהים, התמחות ומעבר של בחינת הסמכה. שמאי מקרקעין כפופים לחוק שמאי המקרקעין ולקביעותיה של מועצת שמאי המקרקעין בישראל שהינה זרוע של משרד המשפטים. המועצה, אשר פועלת מכח החוק כאמור, היא שמנהלת את פנקס שמאי המקרקעין בישראל, עורכת את בחינות הרישוי למקצוע, רושמת את המתמחים בשמאות מקרקעין, מפקחת עליהם ומטפלת בכל הסוגיות האתיות של המקצוע.

עורך הדין אינו שמאי

גם עורכי דין צריכים להיעזר בשמאי מקרקעין בעת ליווי לקוחותיהם במסגרת עסקאות נדל"ן. עורך הדין אמון על בדיקת המצב המשפטי, מילוי הטפסים המשפטיים, עריכת חוזה המכר או הרכש וכיוצא באלה, אך יש לזכור וחשוב להדגיש- עורך הדין אינו שמאי, ואין לו את הידע המקצועי הספציפי הדרוש ככל הנוגע לנכס הנדל"ני עצמו.

האם לנכס יש היתר בנייה? האם תוספות הבנייה בו מאושרות? מה לגבי זכויות הבנייה? האם בנכס ישנם ליקויי בנייה נסתרים? האם תכניות המתאר באזור משביחות את הנכס או פוגעות בו? מהו הגודל המדויק של הנכס? על שאלות אלו ואחרות יענו לכם שמאי המקרקעין המקצועיים באינדקס של אתר פסקדין.

אינדקס שמאי המקרקעין של פסקדין

באינדקס שירותים משפטיים פסקדין ניתן למצוא רשימת שמאי מקרקעין מוסמכים, מנוסים ומורשים, שיסייעו לכם לבדוק ולגלות האם יש בנכס נדל"ן זה או אחר אי אילו ליקויים, שיש בהם כדי להשליך על שוויו ואיכותו. שמאי מקרקעין הוא בעל מקצוע שנדרש כמעט בכל מקרה בו מתבצעת עסקת מקרקעין. מאחר שלעיתים הנכס הנדל"ני אינו שווה באמת מה שנראה לנו לעין, כיוון שאיננו מקצועיים ואיננו מודעים לליקויים ולבעיות התכנוניות של הנכס. פנייה לשמאי מקרקעין היא חשובה ביותר.

נכס נדל"ן, הוא הרי נכס שרכישתו אינה פשוטה ופעמים רבות מדובר בעסקה של 'פעם בחיים' בה מושקע מיטב הוננו. על מנת שלא לסכן את כספנו ולטמון אותו על קרני הצבי, כדאי לנו מאד לפנות למי שמבין בתחום ומכיר את כל רזי הנכס הנדל"ני- החל מאישור התכנון והבניה וכלה בשוויו. 

פנייה לאחד משמאי המקרקעין באינדקס פסקדין יכולה, לפיכך, למנוע בעיות ולתת לנו את התמונה המדויקת באשר למצב הנכס, וזאת באמצעות עריכת בדיקה מעמיקה של הנכס, ומתן חוות דעת מפורטת על כל נדבך ונדבך באותם ארבעה קירות שאנו מעוניינים לרכוש, למכור או לבנות.

מיטב נותני השירותים המשפטיים לעורכי דין, באינדקס המומחים המשפטיים של פסקדין

 גרפולוגיה משפטית, תרגום משפטי, שירותי נוטריון, חקירות, מסירות משפטיות חוות דעת רפואיות, שמאות ועוד

 עורכי דין בתחום שמאים באזור :
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
כל הזכויות שמורות לפסקדין - אתר המשפט הישראלי
הוקם ע"י מערכות מודרניות בע"מ