אינדקס עורכי דין | פסיקה | המגזין | טפסים | פסקדין Live | משאלים | שירותים משפטיים | פורום עורכי דין נגישות
חיפוש עורכי דין
מיקומך באתר: עמוד ראשי >> חדשות המשפט • פסקדין אתר המשפט הישראלי

חדשות המשפט • פסקדין אתר המשפט הישראלי

עורך דין לשון הרע, בעלי מסעדה האשימו עובד בגניבה – ישלמו לו 100,000 ש' פיצויי לשון הרע בעלי מסעדה האשימו עובד בגניבה – ישלמו לו 100,000 ש' פיצויי לשון הרע
בעלי מתחם מסעדות באילת הפיצו מסרון ומייל לרשימת מסעדנים בעיר, בהם טענו כי מנהל שפיטרו הוא "גנב" וביקשו להיזהר מ"הנוולה". בית הדין התייחס לעניין בחומרה וקבע כי מדובר בביוש והלבנת פנים.

עורך דין דיני נזיקין, "בהלה וחרדה של ממש": נתקעה במעלית – ותפוצה בכ-22,000 שקל "בהלה וחרדה של ממש": נתקעה במעלית – ותפוצה בכ-22,000 שקל
כניסתה של אישה כבת 75 למעלית בבניין בבת ים הפכה לסיוט שנמשך כ-40 דקות. חברת המעליות ניסתה להתנער מאחריות אך השופט קבע: "התרשלה בהענקת שירות חילוץ מהיר, נגיש וזמין שימנע את כליאתה בפרק זמן כה ניכר."

עורך דין נזיקין, ״סכנה בלתי רגילה״: 300 אלף שקל לתלמיד שנפצע בשיעור ספורט ״סכנה בלתי רגילה״: 300 אלף שקל לתלמיד שנפצע בשיעור ספורט
במהלך משחק כדורגל באולם בית הספר רגלו של התלמיד נתקלה במוט שחובר ליריעה שהוצבה בסמוך לקיר. בית המשפט קבע שהאחריות המרכזית מוטלת על המורה ואת רוב הפיצוי ישלם משרד החינוך.

עורך דין תאונת דרכים, מוסכניק החליק כשדחף רכב עם קפה וסיגריה ביד. תאונת דרכים? מוסכניק החליק כשדחף רכב עם קפה וסיגריה ביד. תאונת דרכים?
העובד התבקש לדחוף מכונית כבויה לסדנת החשמל במוסך. זמן קצר לאחר שהחל לדחוף את המכונית עם עובדים נוספים הוא החליק על שלולית נפל ונפגע. בית המשפט קבע שמדובר בתאונת דרכים.

עו"ד נזיקין, עובד גיזום נפל – יפוצה בעשרות אלפי ש' עובד גיזום נפל – יפוצה בעשרות אלפי ש'
מושב תומר טען כי התאונה אירעה באשמתו הבלעדית של העובד – שעמד במקום אסור בניגוד להנחיות הבטיחות. אבל בית המשפט קבע כי גם אם העובד טעה אין זה אומר שהוא אחראי.

עורך דין נזיקין, עיוור נתקל בעמודים על מדרכה – עיריית חולון תפצה עיוור נתקל בעמודים על מדרכה – עיריית חולון תפצה
העירייה הציבה את העמודים לבקשת דיירי בניין ברחוב כדי למנוע חניית רכבים בכביש הגישה לחניון הבניין. בית המשפט קבע שהצבת העמודים עצרה סיכון צפוי ובלתי סביר, במיוחד עבור אנשים עם מוגבלות.

עורך דין לשון הרע, לעודד שיח ציבורי: תלונות על שחיתות בפייסבוק אינן לשון הרע לעודד שיח ציבורי: תלונות על שחיתות בפייסבוק אינן לשון הרע
ראש העיר קריית מוצקין ואשתו תבעו לא פחות מ-300 אלף ש' על פרסומים שבהם תוארו כשודדי הקופה הציבורית "א-לה" בוני וקלייד. ביהמ"ש דחה את התביעה נגד מפעיל הדף בו פורסמו הדברים ואילו הכותב חויב בפיצוי קל.

עורך דין נזיקין, ״פשלה אדירה״: כרכרת סוסים התפרקה באמצע טיול – היצרנית תפצה ״פשלה אדירה״: כרכרת סוסים התפרקה באמצע טיול – היצרנית תפצה
אדם שהפעיל עסק להסעת נוסעים בכרכרות סוסים באירועים נפגע כשאחת הכרכרות התפרקה במהלך טיול. תביעה שהגיש נגד יצרנית הכרכרה התקבלה לאחרונה.

עורך דין ביטוח לאומי, מכונאי שנחשף לחומרים כימיים הוכר כנפגע עבודה מכונאי שנחשף לחומרים כימיים הוכר כנפגע עבודה
ביטוח לאומי טען כי המכונאי סובל מפסוריאזיס, שהיא מחלה תורשתית, אלא שחוות דעתו של מומחה העור שמונה בתיק לא הותירה מקום לספק בדבר הקשר הסיבתי לתנאי העבודה.

עורך דין תאונות דרכים, האצבעות נקטעו כשבדק את המנוע – "כלל" תפצה ב-168 אלף ש' האצבעות נקטעו כשבדק את המנוע – "כלל" תפצה ב-168 אלף ש'
בחור כבן 17 עצר בדרך כדי להבין מדוע הרכב משמיע רעשים. חברת הביטוח טענה שפציעתו בתוך כך  לא נחשבת לתאונת דרכים אבל בית המשפט חשב אחרת.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 > >>

עורכי דין בתחום

כל החדשות החמות מעולם המשפט, סיקור נרחב של פסקי דין על ידי עורכי דין במגוון תחומים אקטואליים

 

שירותים משפטיים

עורכי דין בתחום נזיקין באזור :
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
כל הזכויות שמורות לפסקדין - אתר המשפט הישראלי
הוקם ע"י מערכות מודרניות בע"מ