אינדקס עורכי דין | פסיקה | המגזין | טפסים | פסקדין Live | משאלים | שירותים משפטיים | פורום עורכי דין נגישות
חיפוש עורכי דין
מיקומך באתר: עמוד ראשי >> חקיקה >> חוק תחנת הכוח תל-אביב, תשכ"ז-1967

חוק תחנת הכוח תל-אביב, תשכ"ז-1967

חוק תחנת הכוח תל-אביב, תשכ"ז-1967 1
1. אישור תכנית תחנת הכוח
(א) הממשלה רשאית, על פי הצעת חברת החשמל לישראל בע"מ, לאשר תכנית לבניה ולהפעלה של תחנת כוח חשמלית בשטח הנמצא בתחום תחנת הכוח עירית תל-אביב-יפו ובמימי החופין הסמוכים לו (להלן - תחנת הכוח) ורשאית הממשלה לתקן את התכנית, הן ביזמתה היא והן על פי הצעה כאמור; תכנית שאושרה כאמור, וכפי שתוקנה מזמן לזמן, תיקרא להלן "תכנית תחנת הכוח".
(ב) הממשלה תביא את הצעת חברת החשמל לישראל בע"מ לפי סעיף קטן (א) לידיעת הועדה המחוזית לתכנון ולבניה של מחוז תל-אביב; הועדה רשאית להגיש לממשלה את הערותיה להצעה תוך ארבעה-עשר יום מיום שהובאה לידיעתה, ולא תכריע הממשלה בהצעה לפני תום התקופה האמורה.
2. פטור
אושרה תכנית תחנת הכוח, לא יהיו הקמת תחנת הכוח, הפעלתה והשימוש בה טעונים רשיון, היתר, פטור, אישור וכיוצא באלה, על פי חוק התכנון והבניה, התשכ"ה-1965, פקודת המלאכות והתעשיות (הסדרתן) והתקנות על פיהם.
3. פיקוח ודו"חות
הממשלה תקבע בתקנות את דרכי הפיקוח על ביצוע תכנית תחנת הכוח, הפעלתה והשימוש בה, הכל כדי להבטיח שיהיו לפי התכנית, ורשאית היא, בתקנות אלה -
(1) לקבוע כי הוראות חוק התכנון והבניה, התשכ"ה-1965, פקודת המלאכות והתעשיות (הסדרתן) והתקנות על פיהם, כולן או מקצתן, יחולו, בשינויים ובהתאמות שתקבע, על הקמת תחנת הכוח, הפעלתה והשימוש בה;
(2) להטיל חובה להגיש לה דינים וחשבונות תקופתיים.
4. ביצוע ותקנות
שרי הפיתוח, הפנים והבריאות ממונים על ביצוע חוק זה והם רשאים להתקין תקנות לביצועו.
_________________________________
1 ס"ח תשכ"ז, 141.
שירותים משפטיים

חיפוש עורך דין לפי עיר :
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
כל הזכויות שמורות לפסקדין - אתר המשפט הישראלי
הוקם ע"י מערכות מודרניות בע"מ