אינדקס עורכי דין | פסיקה | המגזין | טפסים | פסקדין Live | משאלים | שירותים משפטיים | פורום עורכי דין נגישות
חיפוש עורכי דין
מיקומך באתר: עמוד ראשי >> חדשות המשפט • פסקדין אתר המשפט הישראלי

חדשות המשפט • פסקדין אתר המשפט הישראלי

עורך דין פלילי, סמים בלחיצה קלה: 6 חודשי עבודות שירות לצעיר שסחר ב״טלגראס״ סמים בלחיצה קלה: 6 חודשי עבודות שירות לצעיר שסחר ב״טלגראס״
בן 19 מכר לשבעה אנשים שונים קנביס באמצעות האפליקציה. בגזר הדין ביהמ״ש הדגיש כי הקלות שבשימוש באפליקציה תורמת להרחבת מעגל הסמים, אך גם התחשב בגילו הצעיר של הנאשם.

עורך דין פלילי, בגלל חיפוש לא חוקי: צעיר זוכה מהחזקת סכין בגלל חיפוש לא חוקי: צעיר זוכה מהחזקת סכין
לפני כשנתיים עיכב שוטר צעיר בן 19 ובחיפוש על גופו מצא סכין בצורת כרטיס אשראי. בית המשפט זיכה את הנאשם לאחר שקבע שלא היה לשוטר יסוד סביר לחשד המצדיק חיפוש.

עו"ד פלילי, סוחר סמים שהשתקם זכה בהקלה משמעותית: לא ירצה מאסר בפועל סוחר סמים שהשתקם זכה בהקלה משמעותית: לא ירצה מאסר בפועל
בדירתו של הנאשם נתפסו יותר מ-32 ק"ג קנאביס וציוד מקצועי לגידול וייבוש. למרות חומרת מעשיו, הליך הגמילה שעבר לאורך שנתיים הטה את הכף לטובתו, ונגזרו עליו 6 חודשי עבודות שירות.

עורך דין פלילי, המדינה התעקשה על הליך פלילי נגד נכה בשל גידול 5 גרם קנביס המדינה התעקשה על הליך פלילי נגד נכה בשל גידול 5 גרם קנביס
אלא ששופטת בימ"ש השלום ברחובות זיכתה את הנאשם, לאחר שקבעה כי מעשיו מהווים "זוטי דברים", לאור כמות הסם והעובדה שיש לו רישיון לקנביס רפואי, ולנוכח שינוי מדיניות האכיפה בנוגע לקנביס בצריכה עצמית.

עו"ד פלילי, הראיות נפסלו עקב חיפוש לא חוקי: זוכתה מהחזקת כ-200 גר' קנאביס הראיות נפסלו עקב חיפוש לא חוקי: זוכתה מהחזקת כ-200 גר' קנאביס
המדינה טענה כי גם אם נפלה טעות בשיקול דעתם של השוטרים אי אפשר להתעלם מכמות הסם הגדולה שמצאו אך השופטת קבעה שהייתה כאן פגיעה חמורה מדי בזכויות הנאשמת.

עורך דין פלילי, חיפוש לא חוקי: העליון זיכה מעבירת החזקת סכין חיפוש לא חוקי: העליון זיכה מעבירת החזקת סכין
פקחי עיריית הרצליה קיבלו דיווח על אדם שמתנהג באופן חשוד. ביהמ"ש העליון נאלץ להזכיר למדינה שפקחים אינם שוטרים והוסיף קריאה למחוקק: אזרחי המדינה זכאים לדעת אלו סמכויות יופעלו כלפיהם על ידי פקחים עירוניים.

עורכי דין פליליים, קשר השתיקה: זה ייגמר ברצח קשר השתיקה: זה ייגמר ברצח
מה קורה ביבנאל ולמה אף אחת מרשויות החוק לא מוכנה להתערב על אף עדויות רבות להתעללות מינית בקטינים? צפייה בפרק בתוכנית "קשר השתיקה" מעלה תהיות על המסוגלות של רשויות החוק והמשפט להתמודד עם פדופיליה, אלימות במשפחה ועבריינות בקהילה הברסלבית הסגורה המתגוררת במושבה הציורית הקטנה.

עו"ד פלילי, גידל 122 שתילי קנאביס וזכה לעונש קל במיוחד עקב שיקום מוצלח גידל 122 שתילי קנאביס וזכה לעונש קל במיוחד עקב שיקום מוצלח
גם נסיבות החיים הקשות של הנאשם – שאמו בעצמה הייתה מכורה לסמים – השפיעו על גזר הדין שחרג ממתחם העונש ההולם ביחס לכמות הסם הגדולה.

עו"ד פלילי, מאסר על תנאי לבן 59 שגידל 7 שתילי קנאביס בחצר מאסר על תנאי לבן 59 שגידל 7 שתילי קנאביס בחצר
הנאשם ביקש התחשבות והסביר שהקנאביס מאפשר לו לטפל באמו חולת האלצהיימר בסבלנות וברוגע אך המדינה התעקשה על מאסר בפועל. בית המשפט העדיף ללכת לקראת הנאשם למרות הצהרתו הנחרצת כי ימשיך לעשן.

עורך דין פלילי, חשבוניות כוזבות על סך כ-6.6 מיליון ש' הסתיימו בעבודות שירות בלבד חשבוניות כוזבות על סך כ-6.6 מיליון ש' הסתיימו בעבודות שירות בלבד
מנהל חברה רשם בספריה 16 חשבוניות מס כוזבות, מתוכן ניכה מס של 820,000 שקל. אלא שהשופט קבע כי הוא לא ירצה מאסר מאחורי סורג ובריח, לאחר שזקף לזכותו בין היתר את העובדה ששילם את הכסף.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 > >>

עורכי דין בתחום

כל החדשות החמות מעולם המשפט, סיקור נרחב של פסקי דין על ידי עורכי דין במגוון תחומים אקטואליים

 

שירותים משפטיים

עורכי דין בתחום פלילי באזור :
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
כל הזכויות שמורות לפסקדין - אתר המשפט הישראלי
הוקם ע"י מערכות מודרניות בע"מ