פסיקה | המגזין | חקיקה | כתבי טענות | טפסים | TV | משאלים | שרותים משפטיים | פורום
חיפוש עורכי דין
מיקומך באתר: עמוד ראשי >> חדשות

חדשות

7 שנים לסכסוך בין דיירים לחברת הבנייה: הגיע הזמן לסיים את הסאגה
אף שהדיירים לא הוכיחו כי נתנו לחברה הזדמנות נאותה לתקן את הליקויים ברכוש המשותף, הוחלט לחייב אותה בפיצוי ולא בתיקון, כי הצדדים לא מצליחים לתקשר זה עם זה.

ביקורת חריפה על רשות העתיקות: "פעלה באופן מכוער"
אזרח ישראל נתפס במעבר "אלנבי" בדרכו לישראל כשבידיו חפצים עתיקים. רשות העתיקות לקחה אותם בחשד שנגנבו, ובמשך 3 שנים ניסתה בכל דרך אפשרית למנוע ממנו לקבלם.

"טעויות משפטית מרובות ומהותיות" בהחלטת ועדת הערר של הביטוח הלאומי
בית הדין לעבודה קיבל באחרונה ערעור שהוגש על החלטת הוועדה מ-2014. השופטת קבעה שהוועדה פעלה בניגוד לפסק דין קודם, לא ביססה את החלטתה והעדיפה המלצות ישנות.

1.3 מיליון פיצויים לחייל שנפגע בתאונת קטנוע
הפיצוי נפסק לחייל כנפגע תאונת דרכים, ועמדתה של חברת הביטוח עוררה את השאלה: האם החייל נהג בחוסר תום לב בכך שהמתין עם הגשת התביעה למשרד הביטחון?

בוטלו עסקאות שחברת טלמרקטינג ערכה מול קשישה דמנטית
לפני כשנתיים שכנעה חברת "יו.פי לייף" בת 85 להצטרף למועדון חברים תמורת תשלום חודשי. בהמשך שיווקה לה טאבלט ותליון. באחרונה נקבע שמדובר בהשפעה בלתי הוגנת.

בת 17 נפצעה כשעבדה בסופר בחופשת הקיץ. הפיצוי: מיליון שקל
הנערה עבדה בסופר מרקט וכשהתבקשה לסדר צנצנות נס קפה ואחת מהן התפוצצה בכף ידה. באחרונה נפסק שהאחריות מוטלת על המעסיק ולא על יצרנית הקפה אסם.

חברת סטארט-אפ סירבה לשלם פיצויים כי "הסטודנט עבד בהתנדבות"
סטודנט בטכניון שעבד בחברת סטארט-אפ זכה באחרונה בתביעה שהגיש נגדה בבית הדין לעבודה. השופטת קבעה שבניגוד לטענת החברה, בין הצדדים התקיימו יחסי עובד-מעסיק.

ביטוח לאומי פגע בקצבת של נכה עבודה
ביטוח לאומי לא שילם לאדם הסובל מנכות במרפקיו 17 קצבאות חודשיות, בטענה שהשתהה עם תביעתו. ביה"ד קבע אחרת, והורה לביטוח לאומי לשלם.

שוד הבשר הגדול: מי ישלם את המחיר?
טענת המבוטחת כי הוטעתה לחשוב שהיא מוגנת מפני פריצות התקבלה, אך היא לא זכתה בפיצוי שתבעה, משום שהפוליסה הוגבלה לסכום נמוך ממה שחשבה.

בלי הפסקות אוכל: 72,000 שקל לעולה חדש שהתפטר בשל הפרת זכויותיו
ביה"ד לעבודה קבע כי עובד רשת "רב חסד שפע חיים" זכאי לפיצויים פיטורים אף שהתפטר. בין הסיבות להתפטרות, עשור ללא תשלום עבור שעות נוספות.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 > >>

עורכי דין בתחום

שירותים משפטיים

חיפוש עורך דין לפי עיר :
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
כל הזכויות שמורות לפסקדין - אתר המשפט הישראלי
הוקם ע"י מערכות מודרניות בע"מ, עיצוב: סטודיו מילינק'ה