אינדקס עורכי דין | פסיקה | המגזין | טפסים | פסקדין Live | משאלים | שירותים משפטיים | פורום עורכי דין נגישות
חיפוש עורכי דין
מיקומך באתר: עמוד ראשי >> עורך דין >> נזיקין >> חיפה >> Dakwar law office - עו"ד עמאד דקואר - משרד עורכי דין

Dakwar law office - עו"ד עמאד דקואר - משרד עורכי דין

Dakwar law office - עו"ד עמאד דקואר - משרד עורכי דין
פניה אישית
מאת *
טלפון *
אימייל
נושא *
תוכן


משרד ראשי :
אזור
צפון
כתובת
חסן שוקרי 3
קומה 2
עיר
טלפון

Dakwar law office - עו"ד עמאד דקואר - משרד עורכי דין

0508004899

תחומי עיסוק: נזיקין, חוקתי ומנהלי, רשויות מקומיות, דיני מכרזים והתקשרויות, צווי מניעה, דיני ביטוח, תאונות דרכים, תאונות עבודה, נזקי גוף, לשון הרע, רשלנות רפואית

משרד עו"ד עמאד דקואר נוסד בשנת 1979 ומנוהל ע"י עו"ד עמאד דקואר.

המשרד צבר מאז ניסיון רב בקשת המשפטית ובתחומי הנזיקין, המשפט האזרחי, המנהלי ועוד. כמו כן, המשרד צבר יותר מזה כ-38 שנות ניסיון בתחומי המשפט השונים

המשרד ממוקם בחיפה ועוסק בשלל נושאים חשובים בקשת המשפטית: דיני נזיקין, משפט אזרחי, משפט מנהלי, דיני מקרקעין, ביטוח לאומי ועוד.

כמו כן, המשרד פועל תוך בקיאות מלאה בכל רזי התחומים האמורים, כאשר הניסיון הרב של עורך הדין עמאד מאפשר לו למצוא פתרון מיטבי לכל מקרה ומקרה.

סוגי שירות ותחומי עיסוק: משפט מנהלי ורשויות מקומיות, תביעות נזיקין, רשלנות רפואית, ניהול משא ומתן, רשויות שלטוניות, עתירות לבג"ץ, עתירות מנהליות, מכרזים, יעוץ משפטי לרשויות מקומיות, ייצוג רשויות מקומיות, טיפול בצווי מניעה מנהליים, דיני ביטוח לאומי, תאונות דרכים, תאונות עבודה, נזקי גוף, נזקי רכוש, מחלות מקצוע, תאונות בחו"ל, ביטוח לאומי - נכויות, תאונות תלמידים, לשון הרע, הוצאת דיבה, רשלנות רפואית ורשלנות באבחון מחלות.

המשרד פועל תוך בקיאות מלאה בכל רזי התחומים האמורים, כאשר הניסיון הרב מאפשר לנו למצוא פתרון מיטבי לכל מקרה ומקרה.

המשרד פועל בשם הלקוחות מול גורמים שונים בזירה המשפטית, מסייע להם בפתרון מחלוקות ומייצג אותם נאמנה בבתי המשפט השונים.

לזכותנו הישגים בתחומי הרשלנות הרפואית, תאונות הדרכים, המשפט הציבורי, הרשויות המקומיות ומכרזים.

 

פסקי-דין

 • פסק-דין של ביהמ"ש העליון בירושלים בעניין ערעור הבחירות בפוריידיס. משרדנו ייצג את ראש המועצה הנבחר, נגדו הוגש ערעור הבחירות וזכה ביהמ"ש העליון דחה את ערעור הבחירות, על אף הפער של 15 קולות בין שני המתמודדים.
 • פסק דינו של בג"צ בביהמ"ש העליון בירושלים בעניין גביית תשלום למימון תוכניות בבית ספר פרטי "מוכר" שאינו רשמי. משרדנו ייצג את ועד ההורים בפוריה עילית כנגד שר החינוך וזכה, ביהמ"ש העליון קבע כי גם תלמידי בתי ספר בחינוך הפרטי, זכאים לחינוך כאילו היו תלמידים בבית ספר רשמי והאחריות במימון תוכניות העשרה מוטלת על הרשויות הציבוריות, המדינה והמועצה האיזורית עפ"י ההסדרים המקובלים ביניהם, אי לכך, ביהמ"ש קבע כי אין חבות על ילדי פוריה לשלם לבית ספר דמי הרשמה או תשלומים אחרים ומכל מקום אין מקום לכפות על הורי תלמידים גם במוסדות לא רשמיים תשלומי רשות עבור תוכניות נוספות.
 • פסק-דין של ביהמ"ש המחוזי- עניינים מנהליים בירושלים בעניין ביטול אי ההכרה בלימודי הרפואה של 106 סטודנטים ישראלים בגיאורגיה           
   משרדנו ייצג את 106 סטודנטים וזכה בביטול אי ההכרה של משרד הבריאות בלימודי הרפואה המתקיימים באוניברסיטת New Vision University בגיאורגיה.
 • פסק-דין של ביהמ"ש המחוזי- עניינים מנהליים  בירושלים בעניין ערעור על תוצאות הבחינה הממשלתית בפיזיותרפיה משרדנו ייצג את הנבחן וזכה בפסילת שאלה בבחינה העיונית ממשלתית בפיזיותרפיה. העותר ו 10 נבחנים נוספים עברו את הבחינה  
 • פסק-דין של ביהמ"ש המחוזי-עניינים מנהליים בירושלים בעניין ערעור על תוצאות הבחינה הממשלתית במקצועות הבריאות. משרדנו ייצג נבחנים וזכה באופן תקדימי, ביהמ"ש הורה כי בבחינות הממשלתיות במקצועות הבריאות והרפואה, על משרד הבריאות וועדת הערר לספק החלטה מנומקת של ועדת הערר לקבל או לדחות ערעורים מטעם נבחנים כחלק מחובת ההנמקה החלה על רשות מנהלית.
 • פסק דין של בית הדין האיזורי לעבודה בנצרת, משרדנו ייצג את ד"ר סלים ג'ובראן בהעתר לביטול פיטוריו מעבודתו בבי"ח פרטי וזכה. ביה"ד קיבל את התביעה, והורה על ביטול הפיטורין, וחייב את ביה"ח הפרטי להמשיך ולהעסיק את הרופא כמנהל מחלקת ההרדמה בבית החולים.
 • פסק הדין של ביהמ"ש המחוזי בחיפה בעניין ערעור הבחירות באבן סנאן. משרדנו ייצג את הצד שהפסיד בבחירות וזכה. ביהמ"ש פסק קולות מהקולות שנזקפו לזכות ראש המועצה הנבחר, ושינה את תוצאות הבחירות, ובכך הכריז על המערער, כמי שזכה בבחירות לכהונת ראש המועצה. זהו המקרה היחידי עד כה, שביהמ"ש קיבל ערעור בחירות, ושינה את התוצאה, ללא בחירות חוזרות.
 • פסק הדין של ביהמ"ש העליון בירושלים בעניין ערעור הבחירות לראשות העיר. ביהמ"ש קיבל את ערעור הבחירות שהגיש משרדנו באופן חלקי והורה על ביטול תוצאות הבחירות ועל עריכת בחירות חוזרות לראשות העירייה בנצרת.

 

מייסד המשרד עו"ד עמאד דקואר

עו"ד דקואר עמאד מחזיק יותר מ-30 שנות ניסיון בתחומי המשפט השונים.

תעודות והסמכות:

 • בוגר תואר ראשון (LL.B) במשפטים מטעם האוניברסיטה העברית - ירושלים
 • מוסמך כעו"ד בישראל 

עורכי דין נוספים במשרד:

עו"ד כמיליה עודה-הלון

עו"ד כמילה עודה-הלון בעלת ניסיון רב של למעלה מ-19 שנים בתחום עיסוקה

תחומי עיסוקה: נזיקין, נזקי גוף ורכוש, רשלנות רפואית, תאונות וביטוח

עו"ד ג'לאל דקואר

תחומי עיסוקו: נזיקין, דיני רשויות מקומיות ומנהלי, משפט וטכנולוגיה, משפט בינלאומי וזכויות אדם.

תעודות והסמכות:

 • בוגר תואר שני (L.L.M) במשפטים
 • בוגר תואר שני (M.A.) ביחסים בינלאומיים, ניהול מו"מ וחוזים

פרסומים: 

Dakwar law office - עו"ד עמאד דקואר - משרד עורכי דין חרט על דגלו מתן יחס ושירות אישי לכל לקוח וטיפול מעמיק ויסודי בפתרון כל בעיה משפטית שעולה על שולחנו.

אנו כאן בשבילכם, נשמח לייעץ לכם בכל נושא משפטי.כתבות


פסקי דיןחזרה לתוצאות חיפוש >>
שירותים משפטיים

חיפוש עורך דין לפי עיר :
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספותכתבות נוספות בתחום נזיקין
מה עדיף – אזרחות ספרדית או פורטוגלית? תלוי בני כמה אתם
עו"ד אתי אלמגור (צילום: ג'ורגיו שוויגר)

כל הזכויות שמורות לפסקדין - אתר המשפט הישראלי
הוקם ע"י מערכות מודרניות בע"מ