אינדקס עורכי דין | פסיקה | המגזין | חקיקה | כתבי טענות | טפסים | TV | משאלים | שרותים משפטיים | פורום נגישות
חיפוש עורכי דין
מיקומך באתר: עמוד ראשי >> עורך דין >> דיני עבודה >> אבי דהן משרד עורכי דין

אבי דהן משרד עורכי דין

אבי דהן משרד עורכי דין

אבי דהן משרד עורכי דין

תחומי עיסוק: דיני עבודה, פשיטת רגל, דיני חוזים

משרד עורכי דין אבי דהן הוקם ומנוהל ע"י עו"ד אבי דהן 

המשרד מספק את שירותיו המשפטיים בתחומים עיקריים הבאים:

דיני העבודה -  לרוב המאבק המשפטי הוא נגד מעסיקים שנמצאים ביתרון גדול בשל אי השוויון בעמדת הכוח שנוטה באופן מובהק לטובתם על כן, מעסיקים לא מעטים, מנצלים לרעה את כוחם ופוגעים בזכויות העובד המגיעות לו על פי חוק כך, לדוגמא: אי תשלום עבור שעות נוספות, דמי הבראה הודעה מוקדמת, דמי חגים, תשלום פנסיה התחמקות מתשלום פיצויי פיטורים ועוד. ביום שעו"ד אבי דהן מצליח להשיב כסף לעובד והוא רואה עד כמה הלקוח מרוצה הוא חש סיפוק עצום.

חדלות הפירעון - הכוונה בעיקר לתהליך פשיטת רגל. צריך לזכור, מטרת הליך פשיטת הרגל ברמה הפרקטית, היא לשקם את מי שניכס להליך זה ובסופן של ההליך לתת הפטר לחייב ולפטור אותו מכל חובותיו.

עו"ד אבי דהן בחר לעסוק בשני התחומים המשפטיים העיקריים הללו שמשמעותם בעיניו כשליחות

מייסד המשרד עו"ד אבי דהן

ההחלטה ללמוד משפטים בגיל מאוחר יחסית, גמלה בליבי לאחר שהבנתי שהדבר שמאתגר וממלא אותי בסיפוק רב הוא מתן סיוע לאנשים בכלל ובעיקר לאנשים שנקלעים למצוקה.

החיים מלאים ברגעים יפים  ומרגשים אך בחיים לעיתים נוצרים משברים בין אם על רקע אישי ובין אם על רקע כלכלי או משבר בתעסוקה ואז נראה שאין מוצא מהסבך אליו נקלענו, ישנם אנשים היודעים להתמודד עם סיטואציות מסוג זה בצורה נכונה ואפקטיבית וישנם אנשים המהווים לדעתי את הרוב החשים שהם עומדים בפני שוקת שבורה ואין ביכולתם להתמודד באופן יעיל במצב זה, בעיקר, הכוונה כאשר ההתמודדות היא מול מעסיקים גדולים וחזקים או גופים חזקים אחרים כמו משרדי ממשלה ביטוח לאומי הוצאה לפעול ועוד.

משחר נעוריי, ניהלתי מאבקים בחיי מול אותם גורמים היוצרים עוולות נגד האזרח הקטן איני יכול לעמוד אדיש ואיני מסכים למצב בו בעלי כוח והשפעה רבה מנצלים כוחם אל מול אנשים חלשים מהם.

מצב זה מכעיס ומקומם אותי ואני חש מחויבת אישית לצאת לפעולה כך, לדוגמא, לפני שנים ספורות, בהיותי עובד חברת שפע חברה לאספקת שירותי קייטרינג אשר העסיקה מעל 1,000 עובדים בפריסה ארצית, נמכרה לתאגיד בינלאומי עשיר וחזק. העובדים אשר חששו מאוד לעתידם ולמקור פרנסתם בשל החלפת בעלים בחברה ביקשו להתאגד ולהקים ועד עובדים שישמור על זכויותיהם.

הנהלת החברה ראתה באפשרות זו סדין אדום ומבחינתה "ייהרג ובל יעבור" לא יוקם ועד עובדים בחברה. בסיטואציה זו  ברור לכל, שיחסי הכוחות נוטים באופן מובהק לטובת הנהלת החברה חוסר השוויון בכוחות זועק לשמיים  מחד העובדים חלשים, פוחדים וללא אמצעים ומנגד הנהלת החברה חזקה, עשירה וללא הגבלה באמצעים כספיים.

למרות נתוני הפתיחה הנוטים לרעתנו יצאנו למאבק עיקש בהחלטת ההנהלה להתנגד להקמת ועד עובדים. כמוביל ומנהיג המאבק הופעלו עלי  שיטות הפחדה שונות לרבות איום בהגשת תביעה  כספית אישית  נגדי, הפעלת משרדי יחסי ציבור שיצר פעולות פנים ארגוניות כדי להשפיע על העובדים לא להתאגד וכן, שימוש באחד ממשרד עורכי הדין המובילים והגדולים בארץ.

חרף מאמצים אדירים אלה האמנתי לכל אורך הדרך בדרכי ובסיוע חבריי הצלחנו להקים ועד עובדים בחברה חתמנו על הסכם קיבוצי ראשון בענף ההסעדה הסכם שעיגן ושמר על זכויות עובדי החברה. מאבק זה תרם רבות לניסיון שלי  ואני מזדהה עם אמירתו של אלברט אינשטיין שאמר: "המקור היחיד לידע הוא הניסיון".

מיד לאחר הקמת וועד העובדים נבחרתי לתפקיד יו"ר וועד העובדים ועמדתי בראשו במשך 3.5 שנים עד שפרשתי והחלטתי לצאת לדרך עצמאית כעורך דין.

אין ספק שניסיון זה שהצריך ממני תעצומת נפש אדירים ולעיתים היה מייאש ונראה כמצב אבוד שלא ניתן לנצח בו לימד אותי לקח חשוב בחיים שאם אתה מאמין בדרכך שום דבר לא יכול לפגוע בך. על כן, אני לא מוכן לשמוע מלקוחות משפטים כגון: "אין לי כוח",  "זה המצב ואין מה לעשות" "רק אני אשם" "המצב קשה אין פתרון" ועוד שלל משפטים המעידים על ייאוש וחוסר תקווה.

אני בטוח ומאמין בכל ליבי שמכל משבר ניתן לצאת והפתגם:  "מה שלא הורג מחשל" משקף במידה רבה את תפיסת עולמי בהתמודדות מול מצב משברי.  עם זאת, כל התמודדות חייבת להיות מלווה במחשבה רציונאלית, בשיקול דעת תוך בניית תוכנית פעולה יצירתית ושימוש נאות בכלים משפטיים הולמים העומדים והנחוצים לפתרון המשבר.

איני חושש לצאת למאבקים משפטיים צודקים כולל מול גופים עתירי הון וכוח ומאמין שהחינוך אותו קיבלתי בבית הורי, ניסיון חיי וצדקת דרכי מהווים יתרון רב במאבקים מסוג זה.

תעודות והסמכות:

  • מוסמך כעו"ד בישראל משנת 2015

תפקידים שעו"ד אבי דהן לוקח בהם חלק:

  • מזה כשנתיים, משמש עו"ד אבי דהן כיו"ר הנהלת האגודה למען הזקן באופקים. עמותה שאחראית לתפעול וניהול בית אבות ומרכז יום ומעסיקה כ-80 עובדים. בתפקידי זה אני מייחס חשיבות רב למתן שירות מקצועי ולבבי לקשישי ודיירי הבית ולא בכדי המקום זוכה לשבחים הן מצד הקשישים ובני משפחותיהם והן מצד הדרגים המקצועיים במשרדי הממשלה. וכן דואג לשיפור מתמיד בתנאי העסקתם של עובדי האגודה.
  • עו"ד אבי דהן משמש כיועץ ארגוני ומשפטי בחברות ציבוריות ופרטיות וכן בעמותות.
    כבן למשפחה ברוכת ילדים המונה עשרה אחים ואחיות וכמי שנולד בעיירת פיתוח וחווה מצוקות כלכליות בעצמו ושלארוך השנים סייע למשפחות רבות במצבים קשים לצאת מהם.  מתחייב להעניק שירות מקצועי מהמעלה הראשונה וכן לגבות בגין שירותי המקצועיים מחירים הוגנים תוך התחשבות מקסימאלית במצבם הכספי של הפונים אליי וכן  לסייע לאנשים שידם אינם משגת  במחירים מיוחדים ובפריסת תשלומים נוחה במיוחד.

פרסומים:

משרד עורכי דין אבי דהן חרט על דגלו מתן יחס ושירות אישי לכל לקוח וטיפול מעמיק ויסודי בפתרון כל בעיה משפטית שעולה על שולחנו.

אנו כאן בשבילכם, נשמח לייעץ לכם בכל נושא משפטי.
שירותים משפטיים

חיפוש עורך דין לפי עיר :
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספותכתבות נוספות בתחום דיני עבודה

כל הזכויות שמורות לפסקדין - אתר המשפט הישראלי
הוקם ע"י מערכות מודרניות בע"מ, עיצוב: סטודיו מילינק'ה