אינדקס עורכי דין | פסיקה | המגזין | טפסים | פסקדין Live | משאלים | שירותים משפטיים | פורום עורכי דין נגישות
חיפוש עורכי דין
מיקומך באתר: עמוד ראשי >> עורך דין ומשרדי עורכי דין >> נוטריון >> רעננה >> יחיאל ברונר עו"ד (מהנדס), נוטריון

יחיאל ברונר עו"ד (מהנדס), נוטריון

יחיאל ברונר עו"ד (מהנדס), נוטריון

יחיאל ברונר עו"ד (מהנדס), נוטריון

תחומי עיסוק: נוטריון

המשרד הוקם בשנת 1992 על-ידי עורך הדין (מהנדס) יחיאל ברונר. 

המשרד עוסק ונותן שירותים בכל העניינים הקשורים בבוררויות הנדסיות-משפטיות, וכן בבוררויות מסחריות לסוגיהן, כולל בקשות לאישור / לביטול פסק בורר, תביעות בין קבלן / מזמין / מתכנן / לקוח, ליקויי בניה, תמ"א 38, סכסוכי שכנים ודיירים בבניינים משותפים, במשפט מסחרי כללי, ונוטריון.

עיסוקו המרכזי של עו"ד ברונר הינו בניהול בוררויות, ובעיקר בוררויות הנדסיות-משפטיות, ובוררויות מסחריות, נושאים עליהם הוא גם מרצה בקורסים שונים, וכותב מאמרים מקצועיים, וכן בניהול הליכים אלטרנטיביים לפתרון סכסוכים מחוץ לכותלי בית-המשפט.

עו"ד ברונר הינו גם מגשר מוסמך, ועוסק בגישור בסכסוכים עסקיים, ובפתרון סכסוכים בדרכים אלטרנטיביות להליכי בית-המשפט בדרך של בוררות, גישור, הערכה ניטרלית מוקדמת ("E.N.E."), וכד'.

עו"ד ברונר הינו חבר בלשכת עורכי הדין בישראל, ונוטריון עפ"י חוק. בנוסף עו"ד ברונר הינו חבר במוסד הישראלי לבוררות עסקית שליד איגוד לשכות המסחר בישראל.

כמהנדס עסק עו"ד ברונר בניהול מערכות רכש והתקשרויות, מקומיות ובין-לאומיות, כשהוא אחראי על עריכתם וחתימתם של חוזי מחקר, וחוזי תכנון בינוי, והקמה של פרויקטים לאומיים, ומערכות מכניות ואזרחיות, בהיקף כולל של מעל 150 מ' $.

עו"ד ברונר מרצה, בדיני בוררות ובדיני מומחים, רשלנות מקצועית של מהנדסים ומתכננים ועוד, בקורסים ובכנסים שונים של מהנדסים ואדריכלים.

עו"ד ברונר פרסם מספר רב של מאמרים בדיני בוררות, בדיני מומחים, ובעניינים מקצועיים הנדסיים-משפטיים שונים, וניתן לקרוא את חלקם באתר שלו.

עו"ד ברונר מחויב למצוינות ולאיכות גבוהה של הטיפול המשפטי המתבקש על ידי הלקוח, תוך מתן תשומת לב מירבית למכלול צרכיו של הלקוח, קטן כגדול, בכל הנוגע לטיפול המשפטי. במסגרת זו מקבל הלקוח תמונה כנה ומלאה של המצב המשפטי הנדון, על הסיכונים והסיכויים העומדים בפניו, תוך התייחסות לכדאיות הכלכלית בכל אחת מהאפשרויות המשפטיות לטיפול בסוגיה נדונה, וזאת לאחר ניתוח יסודי ומעמיק של מצבו המשפטי, ובהתבסס על הניסיון והידע הנרחב של עו"ד ברונר.
שירותים משפטיים

חיפוש עורך דין לפי עיר :
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
כל הזכויות שמורות לפסקדין - אתר המשפט הישראלי
הוקם ע"י מערכות מודרניות בע"מ