אינדקס עורכי דין | פסיקה | המגזין | טפסים | פסקדין Live | משאלים | שירותים משפטיים | פורום עורכי דין נגישות
חיפוש עורכי דין
מיקומך באתר: עמוד ראשי >> חדשות המשפט • פסקדין אתר המשפט הישראלי

חדשות המשפט • פסקדין אתר המשפט הישראלי

עורך דין, ייצוגית נגד בזק: גובה כספים על איחור בתשלום בניגוד לחוק ייצוגית נגד בזק: גובה כספים על איחור בתשלום בניגוד לחוק
בית המשפט אישר לאחרונה ניהול תביעה ייצוגית נגד החברה. הוא קבע שיש בסיס לטענה כי הוצאות הגבייה שנגבו מלקוחות שלא שילמו את חשבונם בזמן היו גבוהות מהמותר.

עורך דין תקשורת, כך המשכן לאמנויות מנע מתושבי אשדוד להיחשף לפעילותו כך המשכן לאמנויות מנע מתושבי אשדוד להיחשף לאירועי תרבות
מנהל המשכן טען שאינו מפרסם במקומון "השבוע באשדוד" בין היתר משום שהוא מופץ במוסכים ומספרות. השופט לא אהב את הטענה, בלשון המעטה.

ייצוגית נגד סלקום: חייבה לקוחות שהתניידו אליה לפני שהמעבר הושלם
בית המשפט המחוזי קיבל באחרונה את טענת לקוח סלקום כי החברה פועלת בניגוד לחוק כשהיא גובה תשלום ממנויים שמתניידים אליה לפני שתהליך הניוד הושלם.

מנותקת: פלאפון תפצה לקוחה שביקשה לעזוב ועברה "דרך ייסורים"
ב-2012 התובעת ביקשה לנתק את המנויים שברשותה. למרות זאת, היא המשיכה לקבל חיובים והתראות במשך 5 חודשים לאחר מכן. השופטת פסקה לתובעת פיצוי על עגמת הנפש.

הסדר פשרה בייצוגית נגד סלקום: תחזיר ללקוחות כ-15 מיליון שקל
בתביעה נגד סלקום נטען כי היא מחייבת את לקוחותיה בתעריף גלישה גבוה לפני משלוח מסרון המתריע על חריגה מחבילת הגלישה. הסדר הפשרה אושר השבוע בבית המשפט.

ניצחון לבעלי המוגבלויות: חברות הסלולר ישקיעו מיליוני שקלים בהנגשה
הסדר פשרה בתביעה ייצוגית שהגישו בעלי מוגבלויות כנגד חברות הסלולר אושר בחודש שעבר בבית המשפט. החברות יציעו ללקוחות מכשירים נגישים ויפעילו מוקד תמיכה.

סכסוך על דפי הפייסבוק: כינה בעל עמוד מתחרה "שקרן אובססיבי", ויפצה
להיזהר משיימינג: הסכסוך בין שני דפי פייסבוק מתחרים, המציגים לעוקבים תמונות מתל אביב הישנה, הגיע לבית המשפט בעקבות פוסט משמיץ במיוחד.

אושרה פשרה בייצוגית: פרטנר תפצה את לקוחותיה
המחוזי בתל אביב אישר את הפשרה שהושגה בין החברה למגישי התביעה, במסגרתה פרטנר תחזיר כספים שגבתה מלקוחותיה בניגוד לתנאי התכנית "Simple 4U".

"בזק בינלאומי" תשלם 10,000 שקל ללקוח שסירבה לנתק
החברה התעלמה מבקשות הלקוח להתנתק משום שלא "הזדהה" בפניה באמצעות ת"ז. הרשם הבכיר נדין מורני נזף בחברה וקבע שהתנהגותה מחייבת פסיקת פיצוי מרתיע ומשמעותי.

עו"ד תבע כ-34 אלף שקל בגין הודעות "ספאם": מוצדק?
עורך הדין טען שקיבל 42 הודעות פרסומת מחברת "קניה טובה" אף שמעולם לא הסכים לכך. תביעה שהגיש לפי "חוק הספאם" התקבלה בחלקה.

1 2 > >>

עורכי דין בתחום

כל החדשות החמות מעולם המשפט, סיקור נרחב של פסקי דין על ידי עורכי דין במגוון תחומים אקטואליים

 

שירותים משפטיים

עורכי דין בתחום דיני תקשורת ואינטרנט באזור :
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
ערים נוספות
כל הזכויות שמורות לפסקדין - אתר המשפט הישראלי
הוקם ע"י מערכות מודרניות בע"מ