אינדקס עורכי דין | פסיקה | המגזין | חקיקה | כתבי טענות | טפסים | TV | משאלים | שירותים משפטיים | פורום עורכי דין נגישות
חיפוש עורכי דין
מיקומך באתר: עמוד ראשי >> חיפוש פסקי-דין >> מ.י. לשכת תביעות גליל-משטרת ישראל נ' נור(עציר)

מ.י. לשכת תביעות גליל-משטרת ישראל נ' נור(עציר)

תאריך פרסום : 01/08/2010 | גרסת הדפסה
ת"פ
בית משפט השלום עכו
3822-06
22/06/2010
בפני השופט:
רחמים צמח

- נגד -
התובע:
מ.י. לשכת תביעות גליל-משטרת ישראל
הנתבע:
רפאעי נור
הכרעת-דין

הכרעת דין

נגד הנאשם הוגש כתב אישום המייחס לו 7 עבירות, בהן 3 עבירות של מעשה מגונה במרמה - עבירה לפי סעיף 348(א) לחוק העונשין, התשל"ז-1977 (להלן: "חוק העונשין") בנסיבות סעיף 345(א)(2) לחוק העונשין; 2 עבירות של ניסיון מעשה מגונה במרמה – עבירה לפי סעיף 348(א) לחוק העונשין בנסיבות סעיף 345(א)(2) + סעיף 25 לחוק העונשין ו-2 עבירות של הטרדה מינית – עבירה אחת לפי סעיפים 4 + 3(א)(4) לחוק למניעת הטרדה מינית, התשנ"ח-1998 (להלן: "חוק למניעת הטרדה מינית") ועבירה נוספת לפי סעיפים 4 + 3(א)(4) + 3(א)(5) לחוק למניעת הטרדה מינית.

רקע: בכתב האישום שהוגש נגד הנאשם, נור בן מוחמד רפאעי (להלן: "הנאשם" ו/או "השיח' נור" ו/או "נור"), המפרט חמישה אישומים, הואשם הנאשם כי במועדים הרלוונטיים לכתב האישום ידוע הנאשם כשייח' המייחס לעצמו "כוחות נסתרים ומיוחדים", שבאמצעותם ובאמצעות תפילות וכד' יכול לטפל בבעיות שונות של אנשים, ולשם כך מגיעים אליו אנשים מכל רחבי הארץ, לשם קבלת טיפול לבעיותיהם, כאשר בדרך כלל ניתן הטיפול בחדר הטיפולים בביתו, אשר במג'ד אל כרום (להלן: "החדר").

 

האישומים:

בחודש מאי 2006 או בסמוך לכך, הגיעה המתלוננת נ’ ס’ (להלן: "נ' ס'") לחדר על מנת לקבל מהנאשם טיפול לבעיותיה. באותו המעמד אמר לה הנאשם כי יש לה שד ברחם שיש להוציאו בטיפול וכי עליה להסכים לכל דבר שיגיד לה ושהיא חייבת להגיב לטיפול ולא להתבייש ממנו. בהמשך אמר הנאשם לנ.ס כי במסגרת הטיפול עליו לבצע בנוכחותה תפילה. הנאשם נעמד מאחורי הכסא עליו ישבה נ.ס, הניח את ידו על ראשה ובעודו מבקש ממנה לדמיין את בעלה, הכניס את ידו מתחת לחולצתה ולחזייתה ומשש את שדיה, זאת כאשר הנאשם מחזיק בפיו את הגלבייה שלבש, כשהיא מורמת וחושפת את איבריו, וכן אוחז באיבר מינו אשר היה במצב של זקפה ומשפשפו. משהתנגדה נ.ס להמשך המעשים והתרוממה מכיסאה אמר לה הנאשם: "את חייבת לתת לי לגמור, אל תעשי פאדיחות".

 

כשנה או שנתיים עובר לחודש נובמבר 2006, הגיעה ה’ ר’(להלן: "ה' ר'") לחדר על מנת לקבל מהנאשם טיפול לבעיותיה. באותו המעמד ניסה הנאשם לבצע בה.ר מעשה מגונה במרמה, לשם גירוי, סיפוק או ביזוי מיניים, תוך שהוא מציג בפניה מצג מרמה, לפיו המעשים נדרשים לשם הצלחת הטיפול, על ידי כך שאמר לה כי הוא יודע שיש לה נקודת חן על שדה השמאלי וכי הוא חייב לראות זאת ועל כן עליה לחשוף בפניו את השד. משסירבה ה.ר לחשוף את שדה באומרה לו כי אין לה נקודה כזו וכי היא אישה דתייה, אמר לה הנאשם כי עליה לחשוף את השד בפניו, שכן הוא חייב לכתוב לה על השד דבר מה.

 

משחזרה וסירבה ה.ר לבצע האמור לעיל ובקשה לדעת מדוע המעשים חיוניים לטיפול השיב לה הנאשם כי ברחמה מצוי שד שלא נותן לבעלה להתקרב אליה.

למחרת האירוע המתואר, ביום שישי לפני הצהריים חזרה ה' ר' לבקשת הנאשם לחדר, להמשך טיפול. באותו המעמד אמר הנאשם לה'ר' כי על מנת להוציא ממנה את השד עליה לנסוע עמו לחדרים שהוא מחזיק בצפת. ה' ר' סירבה וירדה מן הרכב, אולם הסכימה להצעתו לעלות עמו פעם נוספת לחדר. באותו המעמד ניסה הנאשם בפעם השנייה לבצע מעשה מגונה בה' ר' לשם גירוי, סיפוק או ביזוי מיניים, תוך שהוא מציג בפניה מצג מרמה לפיו המעשים נדרשים לצורך הטיפול על ידי כך שאמר לה לגעת באיבר מינה בנוכחותו עד שתגיע לסיפוק מיני, שכן הוא זקוק להפרשות המופרשות מאיבר מינה בעת המעשה לשם הצלחת הטיפול. משסירבה המתלוננת לבצע את האמור לעיל, השיב לה כי לא יחזיר לה את התמונה שנתנה לו במסגרת הטיפול עד שתבצע את המעשים.

 

בתאריך 12/09/06 סמוך לשעה 21:00 הגיעה ר’ ס’ (להלן: "ר’ ס’") לחדר על מנת לקבל מהנאשם טיפול לבעיותיה. באותו המעמד הורה הנאשם לר’ ס’ למרוח שמן על שדה השמאלי בנוכחותו ולבדוק אם יש עליו נקודת חן. ר’ ס’ ביצעה את האמור לעיל על ידי כך שמשכה מעט את חולצתה כלפי מטה עד לחשיפת השד, בחנה אותו בעיניה ומרחה את השמן, כל זאת כאשר הנאשם מביט בה. בהמשך הורה הנאשם לר’ ס’ למרוח את השמן גם באזור הבטן והסביר לה כי יש לה "קשירת רחם" ולכן אינה יכולה להגיע לסיפוק מיני עם בעלה. לאחר מכן בקש הנאשם מר’ ס’ לבחון שוב את שדה השמאלי ולבדוק אם צבעו הפך לאדום. ר’ ס’ ביצעה את הוראותיו בנוכחותו על ידי כך שמשכה שוב את חולצתה כלפי מטה, חשפה מעט את השד והשיבה בשלילה.

בהמשך, לבקשת הנאשם, נכנסה המתלוננת פעם שנייה לחדר. הנאשם אמר לה כי במסגרת הטיפול צריך לטהר את גופה על ידי כך שעליה להגיע לסיפוק מיני בנוכחותו. לשאלתה אם היא יכולה לעשות זאת בבית, השיב כי "בבית זה הנאה, פה זה טיהור". הוא הציע את עזרתו, נעמד מאחורי הכסא עליו ישבה, נגע באוזנייה, ביקש שתחשוב על בן זוגה, ליטף את צווארה, הכניס ידו מתחת לחולצתה ולחזייתה וליטף את שדה השמאלי. בהמשך הכניס הנאשם את אצבעו לפיה של המתלוננת עד שאמרה לו כי היא "לא יכולה". בשלב זה התרחק ממנה הנאשם, אמר לה להירגע והציע לה לשתות מים וכן אמר לה כי במידה ולא "תעשה את זה" עכשיו הטיפול יהיה יקר, שכן היא תזדקק לשמן מיוחד המובא מירדן, שמחירו יקר. בהמשך אמר לה הנאשם כי הוא יודע על מצבה הכלכלי הקשה ועל כן כדאי שינסו פעם נוספת. הנאשם שוב נעמד מאחורי הכסא עליו ישבה המתלוננת, נגע בשם בן זוגה, הכניס ידו מתחת לחזייתה וליטף את שדיה, ליטף את צווארה, הניח ידו על בטנה, כאשר בפעם הזאת המתלוננת הניחה ידה על איבר מינה והגיעה לסיפוק מיני, בעוד הנאשם ממשיך ללטפה בגופה ואומר לה לחשוב שהוא החבר שלה. משסיימה נתן לה הנאשם נייר והורה לה להניחו בתחתוניה ולהביאו עם ההפרשות שעליו לפגישתם הבאה, להמשך הטיפול. כן בירר הנאשם אם ר’ס’ נרגעה שכן פרצה בבכי תוך כדי המעשים.

 

במהלך שנת 2005 ביקרה נ’ ע’ (להלן: "נ' ע'") מספר פעמים בחדר על מנת לקבל מהנאשם טיפול לבעיותיה. באחד הביקורים אמר הנאשם לנ' ע' כי על שדה השמאלי מצויה נקודת חן וביקש לראותה. המתלוננת הסיטה את חולצתה עד לחשיפת השד כך שהנאשם יוכל להתבונן בשד. בהמשך אמר לה הנאשם כי לשם הצלחת הטיפול הוא זקוק להפרשות המופרשות מאיבר מינה בעת הגעתה לסיפוק מיני והורה לה להגיע לסיפוק מיני בנוכחותו. נ' ע' ניסתה לבצע כאמור בנוכחות הנאשם, אולם לא הצליחה ואמרה לו זאת. בהמשך נקראה נ' ע' שוב לחדר והנאשם הורה לה לנסות להגיע לסיפוק מיני כאשר הוא איננו נוכח בחדר ולהעביר את ההפרשות לנייר שנתן לה (להלן: "הנייר"). נ'ע' ביצעה אחר הוראותיו. כעבור מספר דקות חזר הנאשם לחדר. נ' ע' הגישה לו את הנייר. הנאשם אמר לה כי "זה לא מספיק" והורה לה שוב להגיע לסיפוק מיני כשהוא בחדר. המתלוננת חשה שלא בנוח והציעה כי תעשה זאת בשירותים, אולם הנאשם השיב לה כי "שם זה לא יהיה עבודה, אלא הנאה, את צריכה לעשות פה לידי... אני צריך את החומר כדי לתת לשד , שהשד יחזיר את החבר". הנאשם קם מכיסאו, אמר לנ' ע' לדמיין שהוא החבר שלה, הרים את הג'לבייה שלבש, חשף בפניה את איבר מינו אשר היה במצב של זקפה וביקש מהמתלוננת למצוץ את איבר מינו. משסירבה המתלוננת, ביקש ממנה הנאשם לשפשף בידה את איבר מינו. נ' ע' שפשפה את איבר מינו של הנאשם בעודו מנסה להכניס ידו לאיבר מינה מבעד למכנסיה. משאמרה "לא" הזיז את ידו וליטף את שדיה מתחת לחזייתה. בהמשך, שאל הנאשם את המתלוננת "נו, כבר גמרת?" ומשהשיבה בחיוב, שאל אותה: "את לא רוצה שאני אכניס את איבר מיני?" נ' ע' סירבה והנאשם הגיע לפורקן מיני לידה.

 

בשנת 2006 הגיעה עדי הרן (להלן: "עדי"), תחקירנית מטעם התוכנית "שומר מסך", לחדר ואמרה לנאשם כי היא מעוניינת שיטפל בה. במסגרת הטיפול שאל הנאשם את עדי שאלות חודרניות רבות בעלות אופי מיני, בין היתר, האם יש לה נקודת חן על שדה השמאלי, האם היא מצליחה להגיע לפורקן מיני עם בני זוגה, כמה בני זוג היו לה, האם קיימה איתם יחסי מין, האם קיימה יחסי מין אנאליים, באיזו מהירות היא מגיעה לסיפוק מיני, על מי מבני הזוג שהיו לה היא חושבת כאשר היא מענגת את עצמה. עדי אמרה לנאשם כי השאלות מביכות אותה וגורמות לה להרגשה לא נוחה, אולם הנאשם השיב לה כי התשובות חיוניות להצלחת הטיפול. באותו המעמד הורה הנאשם לעדי מספר פעמים למרוח שמן על שדה השמאלי, על מנת להסיר את הכישוף, אולם היא סירבה באמרה לנאשם כי המעשים שהיא מתבקשת לעשות בנוכחותו מביכים ומשפילים אותה. הנאשם השיב לה כי המעשים נחוצים לשם הצלחת הטיפול וכי "ביישנותה" פוגמת בסיכויי הצלחת הטיפול.

 

הנאשם כפר בעובדות כתב האישום.

התוכן בעמוד זה אינו מלא, על מנת לצפות בכל התוכן עליך לבחור אחת מהאופציות הבאות: הורד קובץ לרכישה הזדהה

בעלי דין המבקשים הסרת המסמך מהמאגר באמצעות פניית הסרה בעמוד יצירת הקשר באתר. על הבקשה לכלול את שם הצדדים להליך, מספרו וקישור למסמך. כמו כן, יציין בעל הדין בבקשתו את סיבת ההסרה. יובהר כי פסקי הדין וההחלטות באתר פסק דין מפורסמים כדין ובאישור הנהלת בתי המשפט. בעלי דין אמנם רשאים לבקש את הסרת המסמך, אולם במצב בו אין צו האוסר את הפרסום, ההחלטה להסירו נתונה לשיקול דעת המערכת
הודעה Disclaimer

באתר זה הושקעו מאמצים רבים להעביר בדרך המהירה הנאה והטובה ביותר חומר ומידע חיוני. עם זאת, על המשתמשים והגולשים לעיין במקור עצמו ולא להסתפק בחומר המופיע באתר המהווה מראה דרך וכיוון ואינו מתיימר להחליף את המקור כמו גם שאינו בא במקום יעוץ מקצועי.

האתר מייעץ לכל משתמש לקבל לפני כל פעולה או החלטה יעוץ משפטי מבעל מקצוע. האתר אינו אחראי לדיוק ולנכונות החומר המופיע באתר. החומר המקורי נחשף בתהליך ההמרה לעיוותים מסויימים ועד להעלתו לאתר עלולים ליפול אי דיוקים ולכן אין האתר אחראי לשום פעולה שתעשה לאחר השימוש בו. האתר אינו אחראי לשום פרסום או לאמיתות פרטים של כל אדם, תאגיד או גוף המופיע באתר.שאל את המשפטן
יעוץ אישי שלח את שאלתך ועורך דין יחזור אליך
* *   
   *
 

צור
קשר

צור
קשר

צור
קשר

צור
קשר

צור
קשר

צור
קשר

צור
קשר

כל הזכויות שמורות לפסקדין - אתר המשפט הישראלי
הוקם ע"י מערכות מודרניות בע"מ