אינדקס עורכי דין | פסיקה | המגזין | חקיקה | כתבי טענות | טפסים | TV | משאלים | שירותים משפטיים | פורום עורכי דין נגישות
חיפוש עורכי דין
מיקומך באתר: עמוד ראשי >> חיפוש פסקי-דין >> מעצר עד תום ההליכים בגין אישומים בעבירות מין

מעצר עד תום ההליכים בגין אישומים בעבירות מין

תאריך פרסום : 06/12/2006 | גרסת הדפסה
ב"ש, פ"ח
בית המשפט המחוזי בנצרת
2296-06,532-06
13/07/2006
בפני השופט:
אהרן אמינוף

- נגד -
התובע:
מדינת ישראל
הנתבע:
מרדכי אסולין
החלטה

1.         בפני בקשה להורות על מעצרו של המשיב  עד לתום ההליכים המשפטיים המתנהלים נגדו בתיק פ.ח. 532/06, (להלן - התיק העיקרי).

בתיק העיקרי הוגש כנגד המשיב כתב אישום ובו יוחסו לו העבירות הבאות:

א.         מעשה מגונה בנסיבות מחמירות (מספר רב מאוד של מקרים) - עבירה לפי סעיף 348(ב) בנסיבות סעיף 345(ב)(1) לחוק העונשין, התשל"ז - 1977, (להלן - חוק העונשין).

ב.         מעשה מגונה בפומבי - עבירה לפי סעיף 349(ב) לחוק העונשין.

2.         להלן התמונה העולה מכתב האישום:

המשיב מתגורר בצפת ובבעלותו מכון כושר "גולד ג'ים" (להלן - מכון כושר) בצפת. המשיב עצמו אף עובד במכון הכושר.

האישום הראשון :

ד.ה. הוא קטין יליד           ובמועדים הרלבנטיים לאישום זה היה כבן 11 שנים. ש.ה. היא אמו של ד.ה. והחלה לעבוד כמדריכה במכון הכושר כשנה וחצי קודם להגשת כתב אישום זה. במהלך תקופה זו הציע הנאשם לש"ה לשמש כשמרטף לשלושת ילדיה בערבים בהם עבדה במכון הכושר וש"ה נענתה להצעתו.

בכעשר הזדמנויות שונות בהם הגיע הנאשם לביתה של ש"ה        , על מנת לשמור על ילדיה, נהג הנאשם לקחת את ד.ה. מחדר השינה אל הסלון. שם היה הנאשם אוחז בידו של ד.ה. ומניח אותה בתוך מכנסיו על איבר מינו שלו. כן היה הנאשם מכניס את ידו אל תוך מכנסיו של ד.ה. ואוחז באיבר מינו של ד.ה.. בכשלוש הזדמנויות שונות אף מישש הנאשם את חזהו של ד.ה.. הפעם האחרונה התרחש במועד שאינו ידוע למאשימה, אז נכנס הנאשם לחדר בו ישנו ד.ה. ושני אחיו. הנאשם הרים את ד.ה. ממיטתו ונשא אותו על ידיו לסלון הדירה שם התיישב על כסא נדנדה והושיב את ד.ה. על ברכיו. מיד אחר כך פתח הנאשם את מכנסיו שלו ואת מכנסיו של ד.ה.. הנאשם אחז בידו של ד.ה. והניח אותה על איבר מינו באופן שד.ה. אחז באיבר מינו של הנאשם. במקביל אחז הנאשם באיבר מינו של ד.ה. - כל זאת למשך דקות ארוכות.

האישום השני :

ל.ק. היא קטינה ילידת          ובמועדים הרלבנטיים לכתב האישום הייתה כבת 9 שנים. כשנתיים קודם להגשת כתב אישום זה, נטלה ל.ק. חלק בחוג שהתקיים במכון הכושר. ל"ק נהגה להישאר במכון הכושר לאחר תום הפעילות בחוג. בכעשר הזדמנויות שונות, במכון הכושר, היה הנאשם אוחז בידה של ל.ק. ומניח אותה על איבר מינו מעל מכנסיו.

האישום השלישי :

ז.ה. היא קטינה ילידת            והאירועים נשוא אישום זה התרחשו עת הייתה ז.ה. בכיתה ד' ועד סמוך להיותה בת מצווה. ד.ה. היא קטינה ילידת          והאירועים נשוא אישום זה התרחשו עת הייתה ד.ה. כבת 8 שנים ועד להיותה כבת 10 שנים. ת.ה. היא קטינה ילידת   ובמועדים הרלוונטיים לכתב אישום זה הייתה כבת 6-5 שנים. ז.ה., ד.ה. ו- ת.ה. (להלן - הקטינות).

הנאשם הכיר את הקטינות והיה נוהג להציע להן ממתקים ולפתותן בדרך זו להגיע למכון הכושר. במספר הזדמנויות במכון הכושר, נהג הנאשם להיצמד אל גופה של ז.ה. מאחור ולחכך את איבר מינו בין רגליה. במקרה אחד או בשני מקרים, נצמד הנאשם אל גופה של ז.ה. מלפנים וחיכך את איבר מינו בגופה. באחת ההזדמנויות, לפני היות ז.ה. בת מצווה, הציע לה הנאשם להיכנס למכון הכושר ולקבל ממנו ממתקים. ז.ה. נעמדה מול מכונת הממתקים במכון הכושר והנאשם שאל אותה באיזה ממתק היא בוחרת. מיד אחר כך, נעמד הנאשם מאחורי ז.ה., נצמד אל גופה והחל לחכך את איבר מינו בין רגליה. באחת ההזדמנויות אף נישק הנאשם את ז.ה. בפיה. בשתי הזדמנויות נוספות אחז הנאשם בידה של ז.ה., הכניס את ידה אל תוך בגדיו והניח אותה על איבר מינו. אז חיכך הנאשם את איבר מינו בידה של ז.ה. עד שהגיע לסיפוקו המיני. בהזדמנות נוספת שיחקה ז.ה. עם הנאשם מחבואים. הנאשם נצמד אל גופה של ז.ה. מאחור וחיכך את איבר מינו בגופה בין רגליה.

בתקופה בה הייתה ד.ה. בת 10-8 שנים היא נהגה להגיע בהזדמנויות רבות אל מכון הכושר על מנת לקבל מהנאשם ממתקים וכסף. במספר מקרים נצמד הנאשם אל גופה של ד.ה. מאחור וחיכך את איבר מינו על ישבנה. במקרים אחרים נצמד הנאשם אל ד.ה. מלפנים וחיכך את איבר מינו בין רגליה. בחלק מהמקרים אף נישק הנאשם את ד.ה. בצווארה ובראשה. הפעם הראשונה בסדרת המקרים שפורטה לעיל, התרחשה עת הייתה ד.ה. כבת 8 שנים. בהזדמנות זו שיחקה ד.ה. עם אחיה בחצר הסמוכה לביתה ולמכון הכושר. הנאשם קרא לד.ה. להתקרב אליו. ד.ה. ניגשה אל הנאשם והשניים התיישבו בתוך רכבו של הנאשם. בעוד הנאשם משוחח עם ד.ה. הוא אחז בידה והניח אותה על איבר מינו מעל בגדיו.

בהזדמנות אחרת, שהתרחשה כשנה קודם להגשת כתב אישום זה, הגיעה ד.ה. למכון הכושר. הנאשם שאל את ד.ה. האם היא מעוניינת בממתק והיא השיבה בחיוב ונעמדה מול מכונת הממתקים על מנת לבחור בממתק. הנאשם נצמד אל ד.ה. מאחוריה וחיכך את איבר מינו בישבנה. בהזדמנות אחרת שהתרחשה גם כשנה קודם להגשת כתב אישום זה, במכון הכושר, אחז הנאשם בידה של ד.ה. והניח אותה בתוך בגדיו על איבר מינו. הנאשם המשיך לאחוז בידה של ד.ה. ומחץ אותה על איבר מינו למשך מספר דקות ואמר "איזה כיף, איזה כיף".

בשתי הזדמנויות בהן התקלח הנאשם במכון הכושר, הגיעה ד.ה. אל המכון ונכנסה אל המקלחת. הנאשם אונן בפני ד.ה. תוך חיכוך סבון על איבר מינו.

באחת ההזדמנויות רכבה ד.ה. על אופניים בסמוך למכון הכושר והנאשם הבחין בה וקרא לה. ד.ה. עצרה את האופניים ועמדה בסמוך לנאשם. הנאשם אחז בידה והכניס אותה אל תוך מכנסיו על איבר מינו.

במספר מקרים נוספים אחז הנאשם בידה של ת"ה והניח אותה על איבר מינו מעל בגדיו. באחד המקרים פגש הנאשם בת"ה עת ישב ברכבו, שחנה בחניה הסמוכה למכון הכושר ולבית מגוריה של ת"ה. הנאשם אחז בידה של ת"ה והניח אותה על איבר מינו מעל בגדיו. בהזדמנות אחרת קרא הנאשם לת"ה אל רכבו, שחנה בסמוך למכון הכושר. ת"ה עמדה מחוץ לרכב ליד הנאשם, שאחז בידה והניח אותה בתוך בגדיו על איבר מינו. הנאשם הורה לת"ה לאחוז בחוזקה באיבר מינו תוך שהוא אוחז בידה לבל תרחיק אותה ממנו. משהגיע הנאשם לסיפוקו הוא הניח לת"ה ונתן לה ממתק.

התוכן בעמוד זה אינו מלא, על מנת לצפות בכל התוכן עליך לבחור אחת מהאופציות הבאות: הורד קובץ לרכישה הזדהה

בעלי דין המבקשים הסרת המסמך מהמאגר באמצעות פניית הסרה בעמוד יצירת הקשר באתר. על הבקשה לכלול את שם הצדדים להליך, מספרו וקישור למסמך. כמו כן, יציין בעל הדין בבקשתו את סיבת ההסרה. יובהר כי פסקי הדין וההחלטות באתר פסק דין מפורסמים כדין ובאישור הנהלת בתי המשפט. בעלי דין אמנם רשאים לבקש את הסרת המסמך, אולם במצב בו אין צו האוסר את הפרסום, ההחלטה להסירו נתונה לשיקול דעת המערכת
הודעה Disclaimer

באתר זה הושקעו מאמצים רבים להעביר בדרך המהירה הנאה והטובה ביותר חומר ומידע חיוני. עם זאת, על המשתמשים והגולשים לעיין במקור עצמו ולא להסתפק בחומר המופיע באתר המהווה מראה דרך וכיוון ואינו מתיימר להחליף את המקור כמו גם שאינו בא במקום יעוץ מקצועי.

האתר מייעץ לכל משתמש לקבל לפני כל פעולה או החלטה יעוץ משפטי מבעל מקצוע. האתר אינו אחראי לדיוק ולנכונות החומר המופיע באתר. החומר המקורי נחשף בתהליך ההמרה לעיוותים מסויימים ועד להעלתו לאתר עלולים ליפול אי דיוקים ולכן אין האתר אחראי לשום פעולה שתעשה לאחר השימוש בו. האתר אינו אחראי לשום פרסום או לאמיתות פרטים של כל אדם, תאגיד או גוף המופיע באתר.שאל את המשפטן
יעוץ אישי שלח את שאלתך ועורך דין יחזור אליך
* *   
   *
 

צור
קשר

צור
קשר

צור
קשר

צור
קשר

צור
קשר

צור
קשר

צור
קשר

כל הזכויות שמורות לפסקדין - אתר המשפט הישראלי
הוקם ע"י מערכות מודרניות בע"מ