אינדקס עורכי דין | פסיקה | המגזין | טפסים | פסקדין Live | משאלים | שירותים משפטיים | פורום עורכי דין נגישות
חיפוש עורכי דין
מיקומך באתר: עמוד ראשי >> חיפוש פסקי-דין >> מדינת ישראל נ' אבו סלימאן(אסיר) ואח'

מדינת ישראל נ' אבו סלימאן(אסיר) ואח'

תאריך פרסום : 11/08/2011 | גרסת הדפסה
ת"פ
בית משפט השלום רמלה
21776-06-10
11/08/2011
בפני השופט:
עמי קובו

- נגד -
התובע:
מדינת ישראל
הנתבע:
1. סאבר אבו סלימאן
2. ווהאל סמאדה
3. אלון אלגלי
4. אקרם קדרי

גזר-דין

נוכחים:

ב"כ המאשימה, עו"ד מאיר בירנבוים

ב"כ הנאשם 1, עו"ד ארי קדרי

הנאשם 1- הובא על ידי שב"ס

גזר דין

בעניין הנאשם 1- בלבד

הנאשם הורשע על סמך הודאתו בעובדות כתב האישום המתוקן בשישה אישומים שונים הנוגעים לעבירות שבוצעו מול סוכנת משטרתית סמויה (מלכת שבא) בתקופה שבין ספטמבר 2009 ועד יוני 2010, כמפורט להלן:

א.באישום החמישי הורשע הנאשם בעבירה של סחר בסם מסוכן, לפי סעיפים 13 ו- 19 א' לפקודת הסמים המסוכנים [נוסח חדש] תשל"ג-1973 (להלן: הפקודה), וכן בעבירה של סחר בסם מסוכן בצוותא חדא, לפי סעיפים 13 ו- 19 א' לפקודה ביחד עם סעיף 29 לחוק העונשין, תשל"ז-1977 (להלן: החוק).

ב.באישום השישי הורשע הנאשם בעבירה של סחר בסם מסוכן, לפי סעיפים 13 ו-19 א' לפקודה.

ג.באישום השביעי הורשע הנאשם בעבירה של סחר בסם מסוכן בצוותא חדא, לפי סעיפים 13 ו-19 א' לפקודה, ביחד עם סעיף 29 לחוק.

ד.באישום השמיני הורשע הנאשם בעבירה של סחר בסם מסוכן בצוותא חדא, לפי סעיפים 13 ו-19 א' לפקודה, ביחד עם סעיף 29 לחוק.

ה.באישום העשירי הורשע הנאשם בעבירה של תיווך בסם, לפי סעיפים 14 ו- 19 א' לפקודה, ביחד עם סעיף 29 לחוק.

ו.באישום האחד עשר הורשע הנאשם בעבירה של תיווך בסם, לפי סעיפים 14 ו-19 א' לפקודה, ביחד עם סעיף 29 לחוק.

על-פי האמור באישום החמישי, במועד הרלוונטי עבד הנאשם בפנצ'רייה אשר נמצאת בתחנת דלק בסמוך לצומת אחיסמך (להלן: "מקום המפגש"). בתאריך 26.1.10, הגיעה הסוכנת עם רכבה למקום המפגש. הסוכנת שוחחה עם הנאשם בדבר רצונה לרכוש ממנו "חשיש" בתמורה ל- 500 ₪. בהמשך, בתאריך 27.1.10, הנאשם הודיע לסוכנת בטלפון, כי הסמים אצלו ועליה להגיע אליו. בסמוך לשעה 15:30 הגיעה הסוכנת למקום המפגש, הנאשם נכנס לרכבה, ומסר לה סם מסוג חשיש במשקל של 42.83 גרם נטו. בתמורה לכך, מסרה הסוכנת לנאשם סך של 500 ₪. באותו מעמד, שאלה הסוכנת את הנאשם אם יש באפשרותו "לארגן" לה סם מסוג קוקאין. הנאשם השיב בחיוב והחל לבצע שיחות טלפון. מאוחר יותר, הסוכנת הגיעה בשנית למקום המפגש והתקשרה לנאשם. הנאשם אמר לה כי הוא בשירותים מעשן סמים. לאחר מספר דקות הגיע הנאשם לרכבה של הסוכנת, התיישב ברכב והכווין אותה עד אשר זיהה את רכבו של האחר והורה לסוכנת לעצור. הנאשם ירד מרכבה של הסוכנת וניגש לאחר, השניים שוחחו ביניהם ולאחר כדקה הגיעו לרכבה של הסוכנת ונכנסו אליו. הנאשם והאחר הכווינו את הסוכנת אשר נהגה ברכבה עד אשר הגיעו לחניון בישוב אחיסמך, האחר יצא מרכב הסוכנת וניגש למספר אנשים אשר עמדו במקום, הנאשם והסוכנת המשיכו בנסיעה קצרה אל תוך חניה מוסתרת. בסמוך לכך, חזר האחר ונכנס לרכבה של הסוכנת. במהלך הנסיעה הושיט הנאשם את ידו השמאלית לכיוונו של האחר, אשר מסר לו סם מסוג MDPV. בהמשך לכך, נסעו הנאשם והסוכנת לנקודת המפגש, שם לקח הנאשם נייר כסף מקופסת הסיגריות של הסוכנת והודיע לה כי הוא נכנס לשירותים במקום כדי לחלק את הסם אותו קיבל מהאחר לשניהם. לאחר מספר דקות, חזר הנאשם לרכבה של הסוכנת ומסר לה בתוך נייר כסף סם מסוכן מסוג MDPV במשקל של 0.0682 גרם נטו. בהמשך, הגיע למקום המפגש אדם נוסף עם רכב מסוג הונדה. הנאשם שאל את הסוכנת "איפה הכסף"? הסוכנת בתגובה מסרה לו 400 ₪. הנאשם ניגש לרכב ההונדה וקיבל מהאדם הנוסף סם מסוג קוקאין. בהמשך, מסר הנאשם לסוכנת שקית אשר הכילה סם מסוג קוקאין במשקל של 0.4937 גרם נטו.

על-פי האמור באישום השישי, בתאריך 7.2.10 שלח הנאשם הודעה לטלפון של הסוכנת ובה נכתב: "יש אצלי מישהו מצחיק את חייבת לראות אותו זריז תגיעי". בסמוך לשעה 17:30 הגיעה הסוכנת עם רכבה למקום המפגש. הנאשם יצא לקראתה ויחד הם נכנסו למקום המפגש. במועד זה, אמרה הסוכנת לנאשם שהיא צריכה סמים מהגבוה (הכוונה לקוקאין) והנאשם בתנועת יד שאל אותה כמה היא צריכה. הסוכנת השיבה לו כי היא צריכה שתי מנות. בהמשך לכך, הנאשם התקשר לאדם אחר וביקש ממנו "2 מסודרים כמוך". אדם נוסף הגיע למקום המפגש ומסר לנאשם שתי מנות סם מסוג קוקאין ולאחר מספר דקות יצא הנאשם ממקום המפגש, נכנס לרכבה של הסוכנת הושיט את ידו לכיסו והוציא ממנו שקית אשר הכילה שתי מנות קוקאין במשקל של 1.3180 גרם נטו אותם קיבל מהאדם הנוסף ומסר זאת לסוכנת. בתמורה לכך, מסרה הסוכנת לנאשם סך של 800 ₪.

על-פי האמור באישום השביעי, בתאריך 9.2.10, התקשרה הסוכנת לנאשם וביקשה ממנו כי "יארגן" לה סם מסוג קוקאין. בתגובה, ענה הנאשם לסוכנת כי "אין בעיה". בהמשך, שלחה הסוכנת הודעה לנאשם בה הודיעה לו כי היא בדרכה למקום המפגש והיא צריכה שלוש מנות של סם מסוג קוקאין. הסוכנת הגיעה עם רכבה וחנתה במקום המפגש, הנאשם ניגש לרכבה, התקשר לאחר ובמהלך שיחתם שאל את הסוכנת "שלוש את רוצה נכון"?. הנאשם יצא מרכבה של הסוכנת וחזר לפנצ'רייה. בסמוך לכך, חזר הנאשם לרכבה של הסוכנת, פתח את דלת הנהג וביקש ממנה כסף עבור 3 מנות קוקאין. הסוכנת מסרה לנאשם סך של 1,200 ₪ עבור 3 מנות קוקאין. הנאשם לקח את הכסף, ניגש לרכב מסוג הונדה ושם קיבל את הסמים. הנאשם חזר לרכבה של הסוכנת, התיישב לידה במושב הסמוך, הכניס את ידו לכיס מעילו, הוציא מתוכו 3 מנות סם מסוג קוקאין במשל 1.4682 גרם נטו ומסרם לסוכנת.

על-פי האמור באישום השמיני, בתאריך 15.2.10, הגיעה הסוכנת עם רכבה למקום המפגש לאחר ששוחחה טלפונית עם הנאשם. הסוכנת עצרה את רכבה בחנייה הסמוכה למקום המפגש, והנאשם נכנס לרכבה. הסוכנת פנתה אל הנאשם וביקשה ממנו 3 מנות קוקאין, הנאשם בתגובה ענה לסוכנת כי "אין בעיה" והתקשר לאחר. בתום השיחה אמר הנאשם לסוכנת כי יצטרכו לנסוע לביתו של האחר. כאשר הסוכנת נוהגת והנאשם מכווין אותה עד אשר הגיעו לביתו של האחר בלוד. הנאשם אמר לסוכנת להחנות את רכבה במקום וביקש ממנה את הכסף עבור 3 מנות קוקאין. הסוכנת מסרה לנאשם סך של 1,200 ₪. הנאשם ירד מרכבה של הסוכנת וניגש לאחר. הנאשם העביר לאחר את הכסף וקיבל ממנו 3 מנות סם מסוג קוקאין. בהמשך, חזר הנאשם לרכבה של הסוכנת והשניים החלו בנסיעה אשר במהלכה מסר הנאשם לסוכנת 3 שקיות אשר הכילו סם מסוג קוקאין במשקל של 1.6050 גרם נטו אותם קיבל מהאחר.

על-פי האמור באישום העשירי, בתאריך 12.4.10, הגיעה הסוכנת עם רכבה למקום המפגש. הנאשם הגיע לרכבה של הסוכנת והסוכנת שאלה את הנאשם אם יוכל "לארגן" לה סמים מסוג קוקאין. עוד שאלה הסוכנת את הנאשם האם הסמים יגיעו מאותו אדם שסיפק בפעם הקודמת, הנאשם השיב לה שמדובר בבחור חדש. בהמשך, אמרה הסוכנת לנאשם כי היא יוצאת לסיבוב קצר ותשוב כאשר הבחור יביא את הסמים. בהמשך חזרה הסוכנת למקום המפגש, הנאשם ניגש לאחר שהיה ברכב מסוג יונדאי. האחר מסר לנאשם סם מסוג קוקאין. בהמשך, הגיע הנאשם לרכבה של הסוכנת והניח שקית ובתוכה סם מסוג קוקאין במשקל 0.4310 גרם נטו. בתמורה לכך, מסרה הסוכנת לאחר סכום של 400 ₪.

על-פי האמור באישום האחד-עשר, בתאריך 26.4.10, שוחחו הסוכנת והנאשם בדבר עסקת סמים מסוג קוקאין. בסמוך לשעה 13:20 הגיעה הסוכנת עם רכבה למקום המפגש. הנאשם ניגש לרכבה, והסוכנת שאלה אותו האם יוכל "לארגן לה מנת סם מ"הגבוה". הנאשם השיב לה כי "אין בעיה" והחל לבצע שיחות טלפון. מיד ובסמוך לכך, קיבל הנאשם שיחת טלפון, יצא מרכבה של הסוכנת והלך לכיוון השער האחורי בפנצ'רייה. במעמד זה, הגיע האחר עם רכבו למקום ומסר לנאשם סם מסוג קוקאין במשקל של 0.8 גרם נטו בתוך שקית. הנאשם ניגש לרכבה של הסוכנת, מסר לה סם מסוג קוקאין במשקל של 0.8 גרם נטו אותו קיבל מהאחר.

בין הצדדים לא הייתה הסכמה לעונש.

התוכן בעמוד זה אינו מלא, על מנת לצפות בכל התוכן עליך לבחור אחת מהאופציות הבאות: הורד קובץ לרכישה הזדהה

בעלי דין המבקשים הסרת המסמך מהמאגר באמצעות פניית הסרה בעמוד יצירת הקשר באתר. על הבקשה לכלול את שם הצדדים להליך, מספרו וקישור למסמך. כמו כן, יציין בעל הדין בבקשתו את סיבת ההסרה. יובהר כי פסקי הדין וההחלטות באתר פסק דין מפורסמים כדין ובאישור הנהלת בתי המשפט. בעלי דין אמנם רשאים לבקש את הסרת המסמך, אולם במצב בו אין צו האוסר את הפרסום, ההחלטה להסירו נתונה לשיקול דעת המערכת
הודעה Disclaimer

באתר זה הושקעו מאמצים רבים להעביר בדרך המהירה הנאה והטובה ביותר חומר ומידע חיוני. עם זאת, על המשתמשים והגולשים לעיין במקור עצמו ולא להסתפק בחומר המופיע באתר המהווה מראה דרך וכיוון ואינו מתיימר להחליף את המקור כמו גם שאינו בא במקום יעוץ מקצועי.

האתר מייעץ לכל משתמש לקבל לפני כל פעולה או החלטה יעוץ משפטי מבעל מקצוע. האתר אינו אחראי לדיוק ולנכונות החומר המופיע באתר. החומר המקורי נחשף בתהליך ההמרה לעיוותים מסויימים ועד להעלתו לאתר עלולים ליפול אי דיוקים ולכן אין האתר אחראי לשום פעולה שתעשה לאחר השימוש בו. האתר אינו אחראי לשום פרסום או לאמיתות פרטים של כל אדם, תאגיד או גוף המופיע באתר.שאל את המשפטן
יעוץ אישי שלח את שאלתך ועורך דין יחזור אליך
* *   
   *
 

צור
קשר

צור
קשר

צור
קשר

צור
קשר

צור
קשר

צור
קשר

צור
קשר

כל הזכויות שמורות לפסקדין - אתר המשפט הישראלי
הוקם ע"י מערכות מודרניות בע"מ