אינדקס עורכי דין | פסיקה | המגזין | טפסים | פסקדין Live | משאלים | שירותים משפטיים | פורום עורכי דין נגישות
חיפוש עורכי דין
מיקומך באתר: עמוד ראשי >> חיפוש פסקי-דין >> החלטה בתיק בש 21658/08

החלטה בתיק בש 21658/08

תאריך פרסום : 13/05/2009 | גרסת הדפסה
ב"ש
בית המשפט המחוזי באר שבע
21658-08
24/09/2008
בפני השופט:
ד"ר דפנה אבניאלי

- נגד -
התובע:
מדינת ישראל
עו"ד מיטל חלפון
הנתבע:
איסמעיל אלקורעאן
עו"ד שי ברגר
החלטה

בפני בקשת המבקשת לעצור את המשיב עד תום ההליכים המשפטיים המתנהלים נגדו במסגרת תיק פשע חמור 1155/08 בבית משפט זה.

כנגד המשיב הוגש כתב אישום מתוקן המייחס לו עבירה של קשירת קשר לפשע על פי סעיף 499(א)(1) לחוק העונשין, תשל"ז-1977 (להלן: "החוק"), עבירה של אינוס על פי סעיף 345(א)(1) לחוק, עבירה של אינוס בנסיבות מחמירות על פי סעיף 345(ב)(5) לחוק בצירוף סעיף 29 לחוק, עבירה של מעשה סדום בנסיבות אינוס, בנסיבות מחמירות על פי סעיף 347(ב) בנסיבות סעיף 345(ב)(4),(5) ובצרוף סעיף 29 לחוק ועבירה של חטיפה על פי סעיף 369 לחוק.

על פי העובדות המפורטות בכתב האישום המתוקן, בין המשיב ובין המתלוננת קיימת הכרות מוקדמת. בשיחה טלפונית מיום 10.8.2008, ביקשה המתלוננת מהמשיב שיסיע אותה לפגישה ברחובות ואף יתאם את הפגישה עבורה. המשיב הסכים והודיע למתלוננת שיאסוף אותה למחרת בבוקר ויחד יסעו לרחובות.

לטענת המאשימה, במועד הסמוך לשיחה, קשר המשיב קשר עם שני הנאשמים הנוספים לחטוף את המתלוננת, במטרה לבצע בה מעשים מיניים שלא בהסכמתה. לשם מימוש הקשר התקשר המשיב לגב' רחל שכטר, המשכירה חדר אירוח בביתה ברחוב ברקת 43 בערד, והזמין את החדר לשימושו ליום 11.8.2008.

ביום 11.8.2008, בשעות הבוקר, אסף המשיב את המתלוננת ברכבו, ובמקום לנסוע לרחובות הוא נסע לערד ועצר את רכבו ליד הבית ברחוב ברקת 43. המשיב טען בפני המתלוננת שהוא עייף ורוצה לנוח שעה קלה בחדר, וכן כי עליו לאסוף כסף ממישהו בערד. המתלוננת סירבה לרדת מהרכב והודיעה למשיב כי תמתין לו ברכב, אולם המשיב התעקש ושכנע את המתלוננת, לאחר ויכוח, לסור עימו לחדר.

בחדר שכב המשיב על המיטה ואילו המתלוננת ישבה על כיסא. המשיב משך את המתלוננת למיטה, השכיב אותה ונשכב מעליה. המשיב הפשיט את המתלוננת מבגדיה בפלג גופה התחתון, התפשט בעצמו והחדיר בכוח את איבר מינו לאיבר מינה של המתלוננת, שלא בהסכמתה וחרף התנגדותה למעשיו ואמירתה שאיננה מעוניינת בכך. לאחר מכן הניח המשיב למתלוננת להתלבש.

מספר דקות לאחר מכן, שוב התקרב המשיב למתלוננת וניסה להחדיר את איבר מינו לאיבר מינה. המתלוננת נאבקה במשיב, דחפה אותו מעליה, צעקה וסירבה להיענות לו. המשיב הצמיד בכוח את שפתיו לשפתיה של המתלוננת, במטרה למנוע את צעקותיה, ושוב הפשיט את המתלוננת ממכנסיה והחדיר בכוח את איבר מינו לאיבר מינה, במשך מספר דקות.

המתלוננת נאבקה המשיב וחדפה אותו מעליה, עד שלבסוף עזב אותה. כתוצאה ממעשי המשיב דיממה המתלוננת מאיבר מינה.

כשעה לאחר הגעתם לחדר, במסגרת הקשר בין המשיב והנאשמים האחרים, הגיע למקום הנאשם 2 והקיש בדלת. המתלוננת פתחה את הדלת והופתעה לראות את הנאשם 2, כאשר המשיב העמיד פני מופתע בראותו אותו. הנאשם 2 נכנס לחדר, וכשדרשה המתלוננת לדעת מה פשר מעשיו במקום הוא סטר לה על פניה, וגרם לה לאדמומיות בלחי הימנית.

המשיב והנאשם 2 יצאו מהחדר ונעלו את המתלוננת בתוכו. רק לאחר שאיימה המתלוננת לצעוק ולקפוץ מהחלו,ן מסר לה הנאשם 2 את מפתחות החדר והיא פתחה את הדלת.

המשיב שכנע את המתלוננת לעלות לרכבו וזו, בשל חששה מהנאשם 2 ובהאמינה כי המשיב יקח אותה לרחובות בכל זאת, הסכימה ועלתה למושב האחורי ברכבו של המשיב. המשיב נסע לכיוון היציאה מערד, אך פנה ימינה לכיוון תל ערד.

במסגרת הקשר, נסעו שני הנאשמים האחרים אחרי רכבו של המשיב ואף שוחחו ביניהם במהלך הנסיעה, באמצעות טלפונים ניידים. המתלוננת הבחינה בנאשם 2, אשר נסע בעקבותיהם ודרשה מהמשיב להחזיר או להוריד אותה, אולם המשיב עמד על כך שהוא יקח אותה לרחובות.

בשלב מסוים, לאחר שעברו כברת דרך וחלפו על פני בסיס צבאי, עצר המשיב את רכבו בתואנה כי יש תקר בגלגל, אף שהדבר לא היה נכון. הנאשמים האחרים עקפו את רכבו של המשיב, עצרו את רכבם, ירדו ממנו והתקרבו לרכבו של המשיב.

המתלוננת, אשר הבחינה בהתקרבותו של הנאשם 3 לרכב, נעלה את דלתות הרכב בצד בו ישבה וחייגה 100 למשטרה ממכשירו של המשיב. הנאשם 3 הצליח להיכנס לרכב מצידו השני, אחז בידה של המתלוננת ולקח ממנה את מכשיר הטלפון. המתלוננת הצליחה להשתחרר מאחיזתו של הנאשם 3 וברחה לכיוון כביש סמוך. הנאשם 2 השיגה, משך אותה והכניסה לרכבו.

בשלב זה עזב המשיב את המקום.

משלב זה המשיכה מסכת ההתעללות במתלוננת על ידי הנאשמים 2,3, אשר הכניסו את המתלוננת לרכבם ופתחו בנסיעה. במהלך הנסיעה איימו הנאשמים על המתלוננת שישאירו אותה עירומה בחורשה או יזרקו אותה לבריכה. הנאשם 3 אף איים כי יהרוג אותה.

הנאשמים עצרו את הרכב בחורשה ויצאו יחד עם המתלוננת מהרכב. הנאשם 2 דרש מהמתלוננת להיכנס חזרה לרכב, ומשסירבה משך אותה בידה. הנאשם 2 הפשיט את המתלוננת מבגדיה בפלג גופה התחתון, ומשבכתה המתלוננת וביקשה שיחדל ממעשיו, דרש ממנה הנאשם 2 לשתוק והנאשם 3 אחז בידיה מעברו השני של מושב הרכב. הנאשם 2 החדיר בכוח את איבר מינו לאיבר מינה, במשך מספר דקות, וגרם לדימום מאיבר מינה. לאחר מכן עזבו הנאשמים את המתלוננת והניחו לה להתלבש.

המתלוננת יצאה מהרכב, אולם בשל חששה מהנאשמים היא מילאה הוראתם ושבה ונכנסה לרכב. הנאשם 3 נכנס לרכב, פשט את מכנסיו והורה למתלוננת להכניס את איבר מינו לפיה, על מנת להביאו לסיפוק מיני. המתלוננת סירבה. הנאשם 3 לקח בקבוק שמפו שהיה ברכב ושפך על ידיה של המתלוננת, ודרש ממנה להכניס את איבר מינו לפיה או ש"תעשה לו ביד" - תמשש את איבר מינו על מנת להביאו לסיפוק מיני. המתלוננת סירבה להכניס את איבר מינו של הנאשם 3 לפיה, ואז הוא אחז בראשה וקירבו את איבר מינו והמתלוננת חשה שהיא עומדת להקיא. הנאשם 3 איים על המתלוננת שיעשה לה מה שהנאשם 2 עשה לא אם לא "תעשה לו ביד". בשל חששה הסכימה המתלוננת לדרישתו, והתחננה שיחזירו אותה לביתה. המתלוננת שפשפה את איבר מינו של הנאשם 3 באמצעות השמפו, עד שזה בא על סיפוקו המיני. המתלוננת אף נאלצה למלא אחר דרישתו של הנאשם 3 לנקות באמצעות גרב את זרעו מחולצתו.

את מעשיו של הנאשם 3 עם המתלוננת צילם הנאשם 2 באמצעות הטלפון הנייד. בהמשך איימו הנאשמים על המתלוננת שלא תדבר אודות האירועים, שכן הם מחזיקים בתמונותיה.

התוכן בעמוד זה אינו מלא, על מנת לצפות בכל התוכן עליך לבחור אחת מהאופציות הבאות: הורד קובץ לרכישה הזדהה

בעלי דין המבקשים הסרת המסמך מהמאגר באמצעות פניית הסרה בעמוד יצירת הקשר באתר. על הבקשה לכלול את שם הצדדים להליך, מספרו וקישור למסמך. כמו כן, יציין בעל הדין בבקשתו את סיבת ההסרה. יובהר כי פסקי הדין וההחלטות באתר פסק דין מפורסמים כדין ובאישור הנהלת בתי המשפט. בעלי דין אמנם רשאים לבקש את הסרת המסמך, אולם במצב בו אין צו האוסר את הפרסום, ההחלטה להסירו נתונה לשיקול דעת המערכת
הודעה Disclaimer

באתר זה הושקעו מאמצים רבים להעביר בדרך המהירה הנאה והטובה ביותר חומר ומידע חיוני. עם זאת, על המשתמשים והגולשים לעיין במקור עצמו ולא להסתפק בחומר המופיע באתר המהווה מראה דרך וכיוון ואינו מתיימר להחליף את המקור כמו גם שאינו בא במקום יעוץ מקצועי.

האתר מייעץ לכל משתמש לקבל לפני כל פעולה או החלטה יעוץ משפטי מבעל מקצוע. האתר אינו אחראי לדיוק ולנכונות החומר המופיע באתר. החומר המקורי נחשף בתהליך ההמרה לעיוותים מסויימים ועד להעלתו לאתר עלולים ליפול אי דיוקים ולכן אין האתר אחראי לשום פעולה שתעשה לאחר השימוש בו. האתר אינו אחראי לשום פרסום או לאמיתות פרטים של כל אדם, תאגיד או גוף המופיע באתר.שאל את המשפטן
יעוץ אישי שלח את שאלתך ועורך דין יחזור אליך
* *   
   *
 

צור
קשר

צור
קשר

צור
קשר

צור
קשר

צור
קשר

צור
קשר

צור
קשר

כל הזכויות שמורות לפסקדין - אתר המשפט הישראלי
הוקם ע"י מערכות מודרניות בע"מ