אינדקס עורכי דין | פסיקה | המגזין | חקיקה | כתבי טענות | טפסים | TV | משאלים | שירותים משפטיים | פורום עורכי דין נגישות
חיפוש עורכי דין
מיקומך באתר: עמוד ראשי >> חיפוש פסקי-דין >> האם להכריז על החייב פושט רגל?

האם להכריז על החייב פושט רגל?

תאריך פרסום : 24/06/2001 | גרסת הדפסה
פש"ר
בית המשפט המחוזי
000470-99, בש"א 7034-01, בש"א 7076-01, בש"א 8395-0
14/06/2001
בפני השופט:
גדעון גינת

- נגד -
התובע:
ש. טויסטר
עו"ד יואב אניספלד
הנתבע:
פנחס נרקיס
פסק דין

החלטה

1. ביום 2.2.00 ניתן נגד החייב )לפי בקשת נושה( צו כינוס נכסים. באותו צו חוייב
החייב בתשלום חודשי לזכות קופת הכונס הרשמי.

2. השאלה הראשונה הטעונה הכרעה היום היא האם להכריז על החייב פושט רגל. נושי החייב,
באסיפה שקיימו ביום 13.3.01 החליטו פה אחד שהחייב יוכרז פושט רגל, בהתאם לסעיף 42
לפקודת פשיטת רגל ]נוסח חדש[, תש"מ1980-.

מתברר, כי החייב לא שיתף פעולה עם הכונס הרשמי ודין וחשבון שהיה עליו להגיש הוגש רק
בימים אלה, ראו פירוט בדין וחשבון שהגיש הכונס הרשמי בתיק בש"א 29.5.01( 8395/01(.
ב"כ המלומד של החייב אומר, שמן הראוי לקיים אסיפה נוספת של הנושים כדי שתשקול את

התוכן בעמוד זה אינו מלא, על מנת לצפות בכל התוכן עליך לבחור אחת מהאופציות הבאות: הורד קובץ לרכישה הזדהה

בעלי דין המבקשים הסרת המסמך מהמאגר באמצעות פניית הסרה בעמוד יצירת הקשר באתר. על הבקשה לכלול את שם הצדדים להליך, מספרו וקישור למסמך. כמו כן, יציין בעל הדין בבקשתו את סיבת ההסרה. יובהר כי פסקי הדין וההחלטות באתר פסק דין מפורסמים כדין ובאישור הנהלת בתי המשפט. בעלי דין אמנם רשאים לבקש את הסרת המסמך, אולם במצב בו אין צו האוסר את הפרסום, ההחלטה להסירו נתונה לשיקול דעת המערכת
הודעה Disclaimer

באתר זה הושקעו מאמצים רבים להעביר בדרך המהירה הנאה והטובה ביותר חומר ומידע חיוני. עם זאת, על המשתמשים והגולשים לעיין במקור עצמו ולא להסתפק בחומר המופיע באתר המהווה מראה דרך וכיוון ואינו מתיימר להחליף את המקור כמו גם שאינו בא במקום יעוץ מקצועי.

האתר מייעץ לכל משתמש לקבל לפני כל פעולה או החלטה יעוץ משפטי מבעל מקצוע. האתר אינו אחראי לדיוק ולנכונות החומר המופיע באתר. החומר המקורי נחשף בתהליך ההמרה לעיוותים מסויימים ועד להעלתו לאתר עלולים ליפול אי דיוקים ולכן אין האתר אחראי לשום פעולה שתעשה לאחר השימוש בו. האתר אינו אחראי לשום פרסום או לאמיתות פרטים של כל אדם, תאגיד או גוף המופיע באתר.



שאל את המשפטן
יעוץ אישי שלח את שאלתך ועורך דין יחזור אליך
* *   
   *
 

צור
קשר

צור
קשר

צור
קשר

צור
קשר

צור
קשר

צור
קשר

צור
קשר

כל הזכויות שמורות לפסקדין - אתר המשפט הישראלי
הוקם ע"י מערכות מודרניות בע"מ