אינדקס עורכי דין | פסיקה | המגזין | חקיקה | כתבי טענות | טפסים | TV | משאלים | שירותים משפטיים | פורום עורכי דין נגישות
חיפוש עורכי דין
מיקומך באתר: עמוד ראשי >> חיפוש פסקי-דין >> האם יש להתיר את פרסום ההליכים המשפטיים

האם יש להתיר את פרסום ההליכים המשפטיים

תאריך פרסום : 07/07/2002 | גרסת הדפסה
בש"א
בית המשפט המחוזי
002168-02
17/06/2002
בפני השופט:
יצחק כהן

- נגד -
התובע:
ישראל מוסקוביץ - "ידיעות אחרונות
הנתבע:
1. זאנה מארק
2. זאנה גילה

פסק דין

החלטה

1. סעיף 68)ה( לחוק בתי המשפט )להלן: "חוק בתי המשפט"( קובע:

"על אף הוראות סעיף 68)א(, ענייני משפחה, כמשמעותם בחוק בית המשפט לענייני
משפחה, התשכ"ה - 1965, יידונו בדלתיים סגורות, אלא אם כן הורה ביהמ"ש לדון
בעניין, כולו או מקצתו, בפומבי".

נשאל האם כאן, אנו, בסיפא של סעיף 68)ה( לחוק בתי המשפט, משמע, יש להתיר את
הפרסום?

סעיף 11(2( לחוק הגנת הפרטיות )להלן: "חוק הגנת הפרטיות"( קובע:

"פגיעה בפרטיות...

11( ( פרסומו של ענין הנוגע לצנעת חייו האישיים של אדם, או למצב בריאותו או

התוכן בעמוד זה אינו מלא, על מנת לצפות בכל התוכן עליך לבחור אחת מהאופציות הבאות: הורד קובץ לרכישה הזדהה

בעלי דין המבקשים הסרת המסמך מהמאגר באמצעות פניית הסרה בעמוד יצירת הקשר באתר. על הבקשה לכלול את שם הצדדים להליך, מספרו וקישור למסמך. כמו כן, יציין בעל הדין בבקשתו את סיבת ההסרה. יובהר כי פסקי הדין וההחלטות באתר פסק דין מפורסמים כדין ובאישור הנהלת בתי המשפט. בעלי דין אמנם רשאים לבקש את הסרת המסמך, אולם במצב בו אין צו האוסר את הפרסום, ההחלטה להסירו נתונה לשיקול דעת המערכת
הודעה Disclaimer

באתר זה הושקעו מאמצים רבים להעביר בדרך המהירה הנאה והטובה ביותר חומר ומידע חיוני. עם זאת, על המשתמשים והגולשים לעיין במקור עצמו ולא להסתפק בחומר המופיע באתר המהווה מראה דרך וכיוון ואינו מתיימר להחליף את המקור כמו גם שאינו בא במקום יעוץ מקצועי.

האתר מייעץ לכל משתמש לקבל לפני כל פעולה או החלטה יעוץ משפטי מבעל מקצוע. האתר אינו אחראי לדיוק ולנכונות החומר המופיע באתר. החומר המקורי נחשף בתהליך ההמרה לעיוותים מסויימים ועד להעלתו לאתר עלולים ליפול אי דיוקים ולכן אין האתר אחראי לשום פעולה שתעשה לאחר השימוש בו. האתר אינו אחראי לשום פרסום או לאמיתות פרטים של כל אדם, תאגיד או גוף המופיע באתר.



שאל את המשפטן
יעוץ אישי שלח את שאלתך ועורך דין יחזור אליך
* *   
   *
קוד אבטחה
הקש קוד אבטחה*
 

צור
קשר

צור
קשר

צור
קשר

צור
קשר

צור
קשר

צור
קשר

צור
קשר

כל הזכויות שמורות לפסקדין - אתר המשפט הישראלי
הוקם ע"י מערכות מודרניות בע"מ