אינדקס עורכי דין | פסיקה | המגזין | חקיקה | כתבי טענות | טפסים | TV | משאלים | שירותים משפטיים | פורום עורכי דין נגישות
חיפוש עורכי דין
מיקומך באתר: עמוד ראשי >> חיפוש פסקי-דין >> האם יש להמיר את החיוב לפי פסק הדין לשקלים, ומאז ואילך תחול עליו ריבית צמודה בשיעור של 5%, עד ליום התשלום בפועל?

האם יש להמיר את החיוב לפי פסק הדין לשקלים, ומאז ואילך תחול עליו ריבית צמודה בשיעור של 5%, עד ליום התשלום בפועל?

תאריך פרסום : 24/06/2001 | גרסת הדפסה
בר"ע
בית המשפט המחוזי
3112-01
09/05/2001
בפני השופט:
מ' גל

- נגד -
התובע:
רשות השידור
עו"ד י' קלדרון
עו"ד א' מונטקיו
הנתבע:
International Musikverlage Hans Sikorski ואח'
עו"ד א' פלג
פסק דין

1. בית המשפט חייב את המבקשת לשלם למשיבות פיצויים. במסגרת הליכי ההוצאה לפועל
שנקטה המבקשת, קבע ראש ההוצאה לפועל, כי החיוב לפי פסק הדין נושא ריבית דולרית
בשיעור של %11. כמו-כן, קבע שעל המשיבה לשאת במלוא תשלום המחצית השנייה של אגרת בית
המשפט, למרות שהמבקשת שילמה את החיוב באיחור ועל-כן לחיוב זה נוספו הפרשי הצמדה
וריבית.

2. לטענת המבקשת, שגה ראש ההוצאה לפועל בהוראותיו הנ"ל, שכן הוראת סעיף 10א לחוק
ההוצאה לפועל, תשכ"ז1967-, חלה מיום פסק הדין, דהיינו: יש להמיר את החיוב לפי פסק
הדין לשקלים, ומאז ואילך תחול עליו ריבית צמודה בשיעור של %5, עד ליום התשלום
בפועל. במסגרת תשלומים שונים ששולמו למשיבות נכלל, לטענת המבקשת, גם החיוב עבור
המחצית השנייה של אגרת בית המשפט.

3. בהתאם לתקנה 120)א( לתקנות ההוצאה לפועל, תש"ם1979-, ולאחר שניתנה לצדדים

התוכן בעמוד זה אינו מלא, על מנת לצפות בכל התוכן עליך לבחור אחת מהאופציות הבאות: הורד קובץ לרכישה הזדהה

בעלי דין המבקשים הסרת המסמך מהמאגר באמצעות פניית הסרה בעמוד יצירת הקשר באתר. על הבקשה לכלול את שם הצדדים להליך, מספרו וקישור למסמך. כמו כן, יציין בעל הדין בבקשתו את סיבת ההסרה. יובהר כי פסקי הדין וההחלטות באתר פסק דין מפורסמים כדין ובאישור הנהלת בתי המשפט. בעלי דין אמנם רשאים לבקש את הסרת המסמך, אולם במצב בו אין צו האוסר את הפרסום, ההחלטה להסירו נתונה לשיקול דעת המערכת
הודעה Disclaimer

באתר זה הושקעו מאמצים רבים להעביר בדרך המהירה הנאה והטובה ביותר חומר ומידע חיוני. עם זאת, על המשתמשים והגולשים לעיין במקור עצמו ולא להסתפק בחומר המופיע באתר המהווה מראה דרך וכיוון ואינו מתיימר להחליף את המקור כמו גם שאינו בא במקום יעוץ מקצועי.

האתר מייעץ לכל משתמש לקבל לפני כל פעולה או החלטה יעוץ משפטי מבעל מקצוע. האתר אינו אחראי לדיוק ולנכונות החומר המופיע באתר. החומר המקורי נחשף בתהליך ההמרה לעיוותים מסויימים ועד להעלתו לאתר עלולים ליפול אי דיוקים ולכן אין האתר אחראי לשום פעולה שתעשה לאחר השימוש בו. האתר אינו אחראי לשום פרסום או לאמיתות פרטים של כל אדם, תאגיד או גוף המופיע באתר.



שאל את המשפטן
יעוץ אישי שלח את שאלתך ועורך דין יחזור אליך
* *   
   *
 

צור
קשר

צור
קשר

צור
קשר

צור
קשר

צור
קשר

צור
קשר

צור
קשר

כל הזכויות שמורות לפסקדין - אתר המשפט הישראלי
הוקם ע"י מערכות מודרניות בע"מ