אינדקס עורכי דין | פסיקה | המגזין | טפסים | פסקדין Live | משאלים | שירותים משפטיים | פורום עורכי דין נגישות
חיפוש עורכי דין
מיקומך באתר: עמוד ראשי >> חיפוש פסקי-דין >> גזר דין למורשע בעבירות מין כלפי חברות בתו ובעבירות אלימות ואיומים כלפי בתו

גזר דין למורשע בעבירות מין כלפי חברות בתו ובעבירות אלימות ואיומים כלפי בתו

תאריך פרסום : 14/10/2007 | גרסת הדפסה
פ"ח
בית המשפט המחוזי חיפה
4025-07
10/10/2007
בפני השופט:
1. אלרון [אב"ד]
2. ר. סוקול
3. מ. רניאל


- נגד -
התובע:
מדינת ישראל
עו"ד פרקליטות מחוז חיפה
הנתבע:
פלוני
עו"ד שלומי בלומנפלד
גזר דין

 

הערה:  אין לפרסם  את שמותיהם של הנאשם ושל המתלוננות או כל פרט אחר מזהה שלהם.

1.         הנאשם הורשע על-פי הודאתו במספר עבירות מין ואלימות כפי שפורטו בכתב האישום המתוקן שהוגש וסומן א', הכולל 5 אישומים. 

2.         הנאשם, תושב חיפה יליד 1967, הינו אביה של א' נ', נערה ילידת 1993. האישום הראשון מתייחס לעבירות מין שעבר הנאשם כנגד ט' חברתה של א' שלמדה איתה באותו בית ספר.

ההיכרות בין א' לבין ט' החלה בשנת 2002, כאשר ט' הייתה עדיין בכיתה ד'. במסגרת היכרות זו נהגה ט' לבקר את א' בביתה מדי יום, ואף נהגה לישון שם לעתים קרובות.

            במהלך השנים 2002 ועד שמלאו ל-ט' 14 שנים, במספר הזדמנויות שונות, נהג הנאשם ללטף את ט' בכל חלקי גופה. בין היתר, בבטנה, בחזה, באיבר מינה, ואף נהג לנשקה - כל זאת ביודעו כי מדובר בילדה מתחת לגיל 14, והכול לצורך גירוי או סיפוק מיני.

            במספר הזדמנויות, כאשר ט' ביקרה בבית הנאשם, בטרם מלאו לה 14 שנים, נהג הנאשם להיכנס למקלחת בזמן ש-ט' התקלחה ולנגוע ב-ט', תוך שהוא פועל מבלי שאיש מבני הבית ישים לב - הכול לצורך גירוי וסיפוק מיני.

            באותה תקופה ובמספר הזדמנויות שונות החדיר הנאשם את אצבעותיו לאיבר מינה של ט', וזאת על אף ש-ט' חזרה וביקשה ממנו שיחדול ממעשיו ועל אף ניסיונותיה להזיז את ידיו ולהשתחרר מאחיזתו. כל זאת עשה, כאמור, כאשר ידוע לו ש-ט' הינה מתחת לגיל 14 ולצורך גירוי וסיפוק מיני.

            עוד מתברר כי בחלק מהביקורים בהם ביקרה ט' בבית הנאשם ובמספר הזדמנויות מרח הנאשם על גופה ועל איבר מינה של ט' קרמים שונים, ללא הסכמתה החופשית. הנאשם אף הכריח אותה למרוח לו על גופו שלו קרמים - הכול ללא הסכמתה החופשית. גם מעשים אלה נעשו על-ידיו ביודעו כי ט' מתחת לגיל 14, למרות בקשותיה ותחנוניה של ט' - והכול לצורך גירוי וסיפוק מיני.

            עוד עולה מכתב האישום כי נוסף ובמקביל למעשים אלה, נהג הנאשם לתת כסף ל-ט'.

3.         עוד מתברר כי כשהייתה ט' בכיתה ד', באחת הפעמים כשהגיעה ט' לבקר את חברתה א' ונשארה ללון שם ובזמן ש-ט' ישנה בסלון, ניגש אליה הנאשם, העיר אותה, כיסה את ראשה, ולאחר מכן התפשט והורה לה לעסות את גופו. ט' ביקשה מהנאשם כי יניח לה לישון, אך הוא הכריח אותה וציין כי עד שלא תמלא את מבוקשו, לא יניח לה ולא יאפשר לה לישון. בצר לה עשתה ט' את אשר הורה לה הנאשם.

בהזדמנות אחרת, בשנת 2002, בהיותה של ט' בכיתה ד', הגיעה ט' לבקר את א' ונשארה ללון בבית הנאשם. הנאשם ניגש אליה, העיר אותה ואמר לה "קומי תעזרי לי". לאחר מכן לקח אותה למקלחת, התפשט והחל להתקלח בנוכחותה של ט'. הנאשם אף נתן ל-ט' סבון והורה לה לסבנו ולנקותו. ט' ביקשה לחזור למיטתה, אולם הנאשם הכריח אותה להישאר איתו במקלחת, לקח את שתי ידיה, ללא הסכמתה, קירב אותן לאיבר מינו ומרח על איבר מינו באמצעות ידיה של ט' אותן אחז.

            בהמשך, ולאחר שסיים להתקלח, חזרה ט' למיטתה. או אז ניגש הנאשם אליה, הפשיט אותה, ליטף את גופה, את החזה שלה, את איבר מינה ונישק אותה בכל הגוף - כל זאת ללא הסכמתה. הנאשם אף החדיר את אצבעותיו לתוך איבר המין שלה. ט' ביקשה ממנו לחדול, אך הנאשם התעלם מבקשתה והמשיך במעשיו.

4.         אירוע נוסף המתואר בכתב האישום אירע במועד שאינו ידוע, כאשר ט' ביקרה את חברתה א' ונשארה ללון. שתי הבנות ישנו באוהל שהקימו על גג הבית. במשך הלילה העיר הנאשם את ט', הפשיט אותה והחל למרוח על גופה קרם. ט' ביקשה מהנאשם שיחדול ממעשיו, אך הוא לא שעה לבקשתה והמשיך. בהמשך ביקש ממנה למרוח קרם על בטנו שלו ועל איבר מינו - כל זאת ללא הסכמתה. בהמשך אותו אירוע, ובניגוד לרצונה של ט', החדיר הנאשם את איבר מינו לאיבר מינה של ט'.

5.         אירוע נוסף אירע במועד אחר, שאף הוא אינו ידוע במדויק למאשימה. ט' הגיעה לבקר את א' בבית הנאשם. א' לא הייתה בבית, והנאשם ציין בפני ט' כי היא צפויה להגיע בקרוב. ט' ניגשה למחשב על מנת להעביר את הזמן עד לבואה של א'. או אז הגיע הנאשם, הוביל אותה לחדר השינה, שם הפשיט אותה מבגדיה, השכיב אותה על המיטה, ליטף את גופה, את החזה ואת הבטן - הכול ללא הסכמתה של ט' ולמרות בקשותיה כי יחדל. בהמשך החדיר הנאשם את אצבעותיו לאיבר מינה של ט'.

            כשהייתה ט' בכיתה ה', הגיעה שוב לבקר את חברתה א' בבית הנאשם. במהלך שהותה נכנסה ט' לחדר השינה על מנת לצפות בטלוויזיה. הנאשם הגיע, החל ללטף אותה בגופה ולדגדג אותה. בהמשך הוריד הנאשם את מכנסיה ואת תחתוניה של ט'. תוך כדי מעשיו אלה נכנסה א', בתו של הנאשם, לחדר, והנאשם חדל ממעשיו ונשכב על ט' כדי להסתירה.

6.         באחת ההזדמנויות כאשר אשר ט' נשארה לישון אצל א' בבית הנאשם אירע אירוע נוסף. לאחר ש-א' הלכה לישון, נשארה ט' יחד עם הנאשם ושניהם צפו בטלוויזיה. הנאשם הורה ל-ט' להחדיר את איבר מינו לפיה, אולם ט' סירבה לכך. למרות התנגדותה של ט' החזיק הנאשם בראשה וקירבו לאיבר מינו, ט' משכה את ראשה לאחור, אולם הנאשם אחז בה בכוח והחדיר את איבר מינו לפיה בניגוד לרצונה.

            במועד נוסף כאשר הגיעה ט' לבקר את א' בבית הנאשם, ביקש הנאשם מ-ט' להיכנס איתו למקלחת, ומשזו סירבה, גרר אותה בכוח והכניסה לחדר האמבטיה. בהמשך התפשט הנאשם והחל להתקלח. הנאשם הורה ל-ט' לשטוף אותו בסבון והכריח אותה לסבן את גבו, את איבר מינו ואת רגליו.

7.         ביום 5.9.2006 שוב נשארה ט' לישון אצל חברתה א'. בסביבות השעה 23:00 עת ישנה א' בחדרה, ו-ט' ישנה בסלון, ניגש אליה הנאשם, הפשיט אותה, החל ללטף אותה באיבר המין ובחזה, אחז בידיה וקירב אותן לאיבר מינו על מנת לשפשף אותו. ט' משכה את ידיה חזרה, והנאשם הורה לה להמשיך במעשיו, אך היא סירבה. או אז החדיר הנאשם את אצבעותיו לאיבר מינה של ט', ובמקביל החל לשפשף את איבר מינו.

8.         בשל מעשיו אלה המתוארים באישום הראשון הורשע הנאשם במספר עבירות של מעשים מגונים, עבירות לפי סעיף 348(ב) בנסיבות סעיף 345(ב)(1) ביחד עם סעיף 345(א)(1) לחוק העונשין, התשל"ז-1977, ובמספר עבירות של אינוס, עבירות לפי סעיף 345(ב)(1) ביחד עם סעיף 345(א)(1) לחוק העונשין.

התוכן בעמוד זה אינו מלא, על מנת לצפות בכל התוכן עליך לבחור אחת מהאופציות הבאות: הורד קובץ לרכישה הזדהה

בעלי דין המבקשים הסרת המסמך מהמאגר באמצעות פניית הסרה בעמוד יצירת הקשר באתר. על הבקשה לכלול את שם הצדדים להליך, מספרו וקישור למסמך. כמו כן, יציין בעל הדין בבקשתו את סיבת ההסרה. יובהר כי פסקי הדין וההחלטות באתר פסק דין מפורסמים כדין ובאישור הנהלת בתי המשפט. בעלי דין אמנם רשאים לבקש את הסרת המסמך, אולם במצב בו אין צו האוסר את הפרסום, ההחלטה להסירו נתונה לשיקול דעת המערכת
הודעה Disclaimer

באתר זה הושקעו מאמצים רבים להעביר בדרך המהירה הנאה והטובה ביותר חומר ומידע חיוני. עם זאת, על המשתמשים והגולשים לעיין במקור עצמו ולא להסתפק בחומר המופיע באתר המהווה מראה דרך וכיוון ואינו מתיימר להחליף את המקור כמו גם שאינו בא במקום יעוץ מקצועי.

האתר מייעץ לכל משתמש לקבל לפני כל פעולה או החלטה יעוץ משפטי מבעל מקצוע. האתר אינו אחראי לדיוק ולנכונות החומר המופיע באתר. החומר המקורי נחשף בתהליך ההמרה לעיוותים מסויימים ועד להעלתו לאתר עלולים ליפול אי דיוקים ולכן אין האתר אחראי לשום פעולה שתעשה לאחר השימוש בו. האתר אינו אחראי לשום פרסום או לאמיתות פרטים של כל אדם, תאגיד או גוף המופיע באתר.שאל את המשפטן
יעוץ אישי שלח את שאלתך ועורך דין יחזור אליך
* *   
   *
 

צור
קשר

צור
קשר

צור
קשר

צור
קשר

צור
קשר

צור
קשר

צור
קשר

כל הזכויות שמורות לפסקדין - אתר המשפט הישראלי
הוקם ע"י מערכות מודרניות בע"מ