אינדקס עורכי דין | פסיקה | המגזין | טפסים | פסקדין Live | משאלים | שירותים משפטיים | פורום עורכי דין נגישות
חיפוש עורכי דין
מיקומך באתר: עמוד ראשי >> חיפוש פסקי-דין >> גולוב ואח' נ' נגל ואח'

גולוב ואח' נ' נגל ואח'

תאריך פרסום : 21/08/2013 | גרסת הדפסה
ת"א
בית משפט השלום תל אביב - יפו
15064-07-12
13/08/2013
בפני השופט:
מיכאל תמיר

- נגד -
התובע:
1. יואב גולוב
2. ז"ל (עיזבון המנוח)
3. אילנה גולוב
4. אברהם דנוך
5. נעים בובה
6. שרה מאיר

הנתבע:
1. אור רן נגל
2. דנה בן עמי
3. עיריית תל אביב הועדה המקומית

החלטה

בפני בקשתו של עו"ד יניב גביש לשחרור מייצוג חמשת התובעים בתיק, וכן בקשה לחייב את המשיבים 1 ו-2 בשכר טרחת עו"ד.

בדיון אשר נקבע, בין היתר, בבקשת המשיבים 1 ו-2 לביטול צו המניעה הזמני, הודיע עו"ד יניב גביש לראשונה כי חלק מהתובעים לא ממשיכים בתביעה (עמ' 14 ש' 14) והוסיף "היום אני מייצג אך ורק את משפחת גולוב ואת היורשים" (עמ' 14 ש' 17). עו"ד יניב גביש טען בנוסף כי הוגשה "בקשה לתיקון כתב התביעה ומחיקתם" (עמ' 14 ש' 16).

בפתח הדיון הנ"ל נטען על ידי ב"כ המשיבים 1 ו-2 כי ב"כ התובעים לא הציג לתיק ייפוי כוח בקשר לתובעים 3-5 אשר לא התייצבו לאף דיון אשר התנהל בבית המשפט וגם לא היה ברור לבית המשפט מהי עמדתם של התובעים 3-5 לבקשה והאם הם היו מודעים להליכים השונים בהתאם.

בית המשפט ביטל את צו המניעה הזמני אשר ניתן בתיק במסגרת החלטה מיום 11/7/13 אשר הומצאה לידי עו"ד יניב גביש ביום 17/7/13 תוך חיוב התובעים 1 ו-2 בשכ"ט עו"ד כפי שנפסק כנגד הנתבעים 1 ו-2 עם קבלת הבקשה למתן צו מניעה זמני.

בהחלטה מיום 11/7/13 הנ"ל נקבע, בין היתר כי על עו"ד יניב גביש להגיש העתקים של ייפויי הכוח של התובעים 3-5 שבידיו לתיק, בקשה לשחרור מייצוג כדין, תוך ציון עמדת התובעים 3-5 הנ"ל, כתובות המגורים שהתובעים המקוריים בהתאם להוראות בתקנות ואישור כי הם אכן מודעים לכל ההליכים בתיק נכון לאותו יום וכל זאת תוך 7 ימים כאשר ימי הפגרה יבואו במנין הימים (סע' 34 בהחלטה).

עו"ד יניב גביש לא הגיש הודעה כלשהי לתיק ועל כן ניתנה החלטה נוספת על ידי בית משפט זה מיום 8/8/13, בה נקבע כי לא הוגשה הודעה במועד כשהודגש כי היה על עו"ד יניב גביש לציין את כתובותיהם של התובעים 3-5 הנ"ל ואת עמדתם לבקשה לשחרור מייצוג. בסוף ההחלטה נקבע כי על עו"ד יניב גביש להבהיר מדוע לא הוגשה ההודעה הנ"ל במועד וזאת תוך 5 ימים כאשר ימי הפגרה לא יבואו במנין הימים.

עו"ד יניב גביש הגיש הודעה ובקשה לשחרור מייצוג ביום 12/8/13 לתיק. עיקר הודעתו הפנייה לייפויי כוח שהיו בתיק האלקטרוני ואשר צורפו לבקשת התובעים למתן צו מניעה זמני. אין בהודעה כל הסבר מדוע לא פעל במועד בהמשך להחלטה מיום 11/7/13 הנ"ל כאשר עו"ד יניב גביש התמקד בהודעתו בהימצאותם של ייפויי הכוח בתיק ולא בנתונים האחרים שהיה עליו להמציא לתיק בהתאם להחלטות בית משפט זה.

אין בהודעה כתובות התובעים 3-5. אין בהודעה התייחסות לעמדת התובעים 3-5 באשר לכל ההליכים לרבות הבקשה לביטול צו המניעה הזמני. אין בהודעה גם אישור לכך שהתובעים מודעים לכל ההליכים אשר מתנהלים בתיק.

בסע' 5 בהודעתו של עו"ד יניב גביש מיום 12/8/13 בקשה לחייב את המשיבים 1 ו-2 ב"הוצאות בית משפט ושכר טרחת עו"ד מתאימים, ובהתאם לסטנדרטים אשר הוכתבו על ידו ובהחלטתו מיום 11/7/13". עו"ד יניב גביש הוסיף והודיע בסע' 8 בהודעתו כי "מכל מקום, הח"מ מודיע בזאת כי הגיע לסיכום עם התובעים כולם, לרבות התובעת 1 אילנה גולוב על סיום ייצוגם והתפטרותו מהתיק". עוד נטען כי התובעת 1 אף שכרה את שירותיה של עו"ד תומר שזר וצירף מכתב מאותו משרד כנספח להודעתו.

עיון במכתב ממשרד עו"ד שזר מיום 11/8/13 מעלה כי הגב' אילנה גולוב אכן שכרה את שירותיו של עו"ד תומר שזר. כמו כן צוין באותו מכתב כי בהמשך להחלטת בית משפט זה מיום 11/7/13 על עו"ד יניב גביש "להגיש הודעה ביחס לייצוג של התובעים 3-5 בתביעה". צורף ייפוי כוח של התובעת אילנה גולוב למכתב הנ"ל ועל כן הנני משחרר את עו"ד יניב גביש מייצוגה של התובעת הגב' אילנה גולוב ומאשר את ייצוגה על ידי עו"ד תומר שזר לייצגה בלבד. המזכירות מתבקשת לעדכן פרטים אילו בתיק בהתאם.

בית המשפט ביטל את צו המניעה הזמני שניתן בתיק, חייב את התובעים 1 ו-2 בשכ"ט עו"ד אולם קבע בסע' 38 בהחלטה כי לנוכח המצב שנוצר אין בית המשפט מוצא לנכון בשלב זה לחייב את התובעים 3-5 בשכ"ט עו"ד אלא רק לאחר הסדרת נושא הייצוג הנ"ל.

עו"ד יניב גביש הצביע על ייפויי כוח של התובעים 3-5 בתיק האלקטרוני וללא שחרור מוקדם מייצוג היה עליו לייצג את התובעים 3-5 בכל ההליכים אשר התנהלו בתיק ועד היום. עם זאת הודיע עו"ד גביש במהלך הדיון אשר התקיים ביום 8/7/13 כי הוא מייצג רק את התובעים 1 ו-2, הוסיף כי חלק מהתובעים לא ממשיכים בתביעה וזאת מבלי לקבל שחרור מייצוג על ידי בית משפט זה.

אין כל אפשרות למחוק תובעים מתביעה מבלי לקבל את עמדתם לכך כאשר עו"ד גביש הצהיר לפרוטוקול כי הוא אינו מייצג אותם וב"כ הנתבעים 1 ו-2 מבקשים לחייבם בשכר טרחת עו"ד נוסף באם בית המשפט יחליט למחוק אותם מהתביעה. עו"ד גביש הודיע כי "הגיע לסיכום עם התובעים כולם" אולם לדבריו הוא אינו מייצג אותם ואין בכך כדי לסייע לבית משפט זה להבין האם התובעים 3-5 אכן היו מודעים לכל ההליכים שהיו בתיק לרבות הבקשה לביטול צו המניעה הזמני ובנסיבות העניין היה על עו"ד יניב גביש להמציא את עמדתם של התובעים 3-5 להודעה הנ"ל בכתב בדיוק כפי שעשה לגבי התובעת אילנה גולוב.

עו"ד יניב גביש מתבקש בפעם האחרונה להמציא כתובות ופרטים של התובעים 3-5 לתיק כפי שהיה עליו לעשות בהתאם לתקנות ובהמשך להחלטות בית משפט זה וזאת תוך 5 ימים מיום קבלת העתק מהחלטה זו. כמו כן מתבקש עו"ד יניב גביש להודיע לבית המשפט האם הוא עומד על בקשתו לחייב את הנתבעים 1 ו-2 בשכר טרחת עו"ד כנ"ל, כאשר על פני הדברים אין הוא מייצג תובע כלשהו בתיק. בנוסף לכך מתבקש עו"ד יניב גביש להעביר העתק מהחלטה זו יחד עם ההחלטות הקודמות אשר ניתנו בעניין זה לידי התובעים 3-5 במסירה אישית וזאת תוך 5 ימים מיום קבלת העתק מהחלטה זו על מנת שיגישו הודעה תוך 7 ימים בקשר לעמדותיהם כשימי הפגרה יבואו במנין הימים. עו"ד יניב גביש מתבקש להמציא העתקים של אישורי המסירה הנ"ל לתיק בהתאם וזאת תוך 3 ימים מיום המסירות.

אין כל אפשרות למחוק תובעים מתביעה מבלי לקבל את עמדתם הישירה לכך, ועמדתם דרושה על מנת להשלים את ההחלטה מיום 11/7/13 לשקול חיוב התובעים בשכר טרחת עו"ד בהתאם. בנוסף לכך, מעמדו של התובע 1 בתיק אינו ברור כלל. עו"ד תומר שזר מייצג רק את הגב' אילנה גולוב ולא את התובע 1, מר יואב גולוב ז"ל – את עיזבונו. התובעת אילנה גולוב מתבקשת להבהיר האם העיזבון מיוצג וזאת תוך 7 ימים מיום קבלת העתק מהחלטה זו.

לאחר קבלת עמדת התובעים 3-5 הנ"ל, הודעה נוספת שתוגש על ידי עו"ד יניב גביש וכן הודעה בנוגע לייצוג של התובע 1, עיזבון יואב גולוב ז"ל, תינתן החלטה נוספת בהתאם.

המזכירות מתבקשת לעדכן את פרטי הייצוג של הגב' אילנה גולוב בהתאם לאמור בסע' 9 לעיל וכן להעביר העתק מהחלטה זו לצדדים.

ניתנה היום, ז' אלול תשע"ג, 13 אוגוסט 2013, בהעדר הצדדים.

התוכן בעמוד זה אינו מלא, על מנת לצפות בכל התוכן עליך לבחור אחת מהאופציות הבאות: הורד קובץ לרכישה הזדהה

בעלי דין המבקשים הסרת המסמך מהמאגר באמצעות פניית הסרה בעמוד יצירת הקשר באתר. על הבקשה לכלול את שם הצדדים להליך, מספרו וקישור למסמך. כמו כן, יציין בעל הדין בבקשתו את סיבת ההסרה. יובהר כי פסקי הדין וההחלטות באתר פסק דין מפורסמים כדין ובאישור הנהלת בתי המשפט. בעלי דין אמנם רשאים לבקש את הסרת המסמך, אולם במצב בו אין צו האוסר את הפרסום, ההחלטה להסירו נתונה לשיקול דעת המערכת
הודעה Disclaimer

באתר זה הושקעו מאמצים רבים להעביר בדרך המהירה הנאה והטובה ביותר חומר ומידע חיוני. עם זאת, על המשתמשים והגולשים לעיין במקור עצמו ולא להסתפק בחומר המופיע באתר המהווה מראה דרך וכיוון ואינו מתיימר להחליף את המקור כמו גם שאינו בא במקום יעוץ מקצועי.

האתר מייעץ לכל משתמש לקבל לפני כל פעולה או החלטה יעוץ משפטי מבעל מקצוע. האתר אינו אחראי לדיוק ולנכונות החומר המופיע באתר. החומר המקורי נחשף בתהליך ההמרה לעיוותים מסויימים ועד להעלתו לאתר עלולים ליפול אי דיוקים ולכן אין האתר אחראי לשום פעולה שתעשה לאחר השימוש בו. האתר אינו אחראי לשום פרסום או לאמיתות פרטים של כל אדם, תאגיד או גוף המופיע באתר.שאל את המשפטן
יעוץ אישי שלח את שאלתך ועורך דין יחזור אליך
* *   
   *
 

צור
קשר

צור
קשר

צור
קשר

צור
קשר

צור
קשר

צור
קשר

צור
קשר

כל הזכויות שמורות לפסקדין - אתר המשפט הישראלי
הוקם ע"י מערכות מודרניות בע"מ