אינדקס עורכי דין | פסיקה | המגזין | טפסים | פסקדין Live | משאלים | שירותים משפטיים | פורום עורכי דין נגישות
חיפוש עורכי דין
מיקומך באתר: עמוד ראשי >> חיפוש פסקי-דין >> בן שושן נ' בטוח לאומי-סניף ירושלים

בן שושן נ' בטוח לאומי-סניף ירושלים

תאריך פרסום : 03/01/2011 | גרסת הדפסה
ב"ל
בית דין אזורי לעבודה ירושלים
11847-09
03/01/2011
בפני השופט:
יפה שטיין

- נגד -
התובע:
דליה בן שושן
הנתבע:
בטוח לאומי-סניף ירושלים

החלטה

1.הנני ממנה כמומחה יועץ רפואי מטעם ביה"ד את ד"ר אליהו סלטי על מנת שיחווה את דעתו בדבר פגיעתו של התובעת.

2.ואלה העובדות הרלבנטיות כעולה מן התיק:

א.ביום 17/2/09 ובעת שהתובעת ביצעה בדיקה בטחונית במטען של רכב, רכב אשר הגיע מאחור פגע פגיעה ישירה בברכה השמאלית של התובעת וכתוצאה מן המכה התובעת גם נפלה לקרקע.

ב.האירוע כאמור הוכר כתאונת עבודה לפי סעיף 79 לחוק ושולמו לתובעת דמי פגיעה בעד התקופה עד ליום 23/4/09 על סמך תעודות אי כושר לנפגע בעבודה בעד התקופה מיום 17/2/09 ועד 25/3/09 ובעד התקופה מ 26/3/09 ועד 23/4/09.

ג.על פי החלטת הנתבע מיום 18/6/09, הפגימה שהוכרה כתוצאה מן התאונה הינה חבלה ברגל שמאל בלבד.

ד.ברשותה של התובעת תעודת אי כושר נוספת בעד התקופה מ 22/4/09 ועד 31/5/09.

3.המומחה מתבקש להשיב על השאלות הבאות:

א.האם צדק הנתבע משהכיר בחבלה ברגל שמאל בלבד או שמא האם כתוצאה מן התאונה נגרם נזק רפואי לגבה של התובעת, קרי האם יש לראות בממצאים הרפואיים בגין המצב בגבה של התובעת כקשורים לפגיעה בעבודה מיום 17/2/09?

ב.באם כן, האם ישנם ממצאים רפואיים המצדיקים המשך תקופת האי כושר לאחר 23/4/09 בגין המצב בגבה של התובעת?

ד.לחלופין, הגם באם התובעת נפגעה רק בברכה כתוצאה מן התאונה, האם ישנם ממצאים רפואיים המצדיקים במשך תקופת האי כושר לאחר 23/4/09 בגין המצב בברכה של התובעת?

ד.בכפוף לאמור לעיל, האם יש לראות בתובעת כמי שלא היתה מסוגלת לעבודתה ולחלופין לכל עבודה מתאימה אחרת כתוצאה מפגיעתה ביום 17/2/09 כאמור בסעיף 92 לחוק, גם בתקופה שלאחר 23/4/09?

4.מזכירות בית הדין תעביר למומחה הרפואי, את כל החומר הרפואי שכבר הוגש לביה"ד במסגרת הדיון, וכן את החומר שהוזמן ע"י הצדדים.

5.המומחה מתבקש ליתן חוות דעתו תוך 30 יום מיום קבלת ההחלטה והחומר הרפואי.

ניתנה היום, כ"ז טבת תשע"א, 03 ינואר 2011, בהעדר הצדדים.

התוכן בעמוד זה אינו מלא, על מנת לצפות בכל התוכן עליך לבחור אחת מהאופציות הבאות: הורד קובץ לרכישה הזדהה

בעלי דין המבקשים הסרת המסמך מהמאגר באמצעות פניית הסרה בעמוד יצירת הקשר באתר. על הבקשה לכלול את שם הצדדים להליך, מספרו וקישור למסמך. כמו כן, יציין בעל הדין בבקשתו את סיבת ההסרה. יובהר כי פסקי הדין וההחלטות באתר פסק דין מפורסמים כדין ובאישור הנהלת בתי המשפט. בעלי דין אמנם רשאים לבקש את הסרת המסמך, אולם במצב בו אין צו האוסר את הפרסום, ההחלטה להסירו נתונה לשיקול דעת המערכת
הודעה Disclaimer

באתר זה הושקעו מאמצים רבים להעביר בדרך המהירה הנאה והטובה ביותר חומר ומידע חיוני. עם זאת, על המשתמשים והגולשים לעיין במקור עצמו ולא להסתפק בחומר המופיע באתר המהווה מראה דרך וכיוון ואינו מתיימר להחליף את המקור כמו גם שאינו בא במקום יעוץ מקצועי.

האתר מייעץ לכל משתמש לקבל לפני כל פעולה או החלטה יעוץ משפטי מבעל מקצוע. האתר אינו אחראי לדיוק ולנכונות החומר המופיע באתר. החומר המקורי נחשף בתהליך ההמרה לעיוותים מסויימים ועד להעלתו לאתר עלולים ליפול אי דיוקים ולכן אין האתר אחראי לשום פעולה שתעשה לאחר השימוש בו. האתר אינו אחראי לשום פרסום או לאמיתות פרטים של כל אדם, תאגיד או גוף המופיע באתר.



שאל את המשפטן
יעוץ אישי שלח את שאלתך ועורך דין יחזור אליך
* *   
   *
 

צור
קשר

צור
קשר

צור
קשר

צור
קשר

צור
קשר

צור
קשר

צור
קשר

כל הזכויות שמורות לפסקדין - אתר המשפט הישראלי
הוקם ע"י מערכות מודרניות בע"מ